Web Analytics
Teknobu

FacePlay Pro Apk Nedir? (Kilitsiz, Reklamsız) 2022
FacePlay Pro Apk Nedir? (Kilitsiz, Reklamsız) 2022

FacePlay Pro Apk Nedir? (Kilitsiz, Reklamsız) 2022

Yüzünüzü değiştirmek için FacePlay Pro Apk (Kilitsiz, Reklamsız) uygulamasını indirin, benzersiz videolar oluşturun.

Yeni bir uygulama ile eğlenmek ister misiniz? Yüzünüzü fotoğraf ve videolarla değiştirebileceğiniz bir uygulamanın keyfini çıkarmak için FacePlay Pro Apk Modunu şimdi indirin. Şimdi paylaşın!

FacePlay Pro Apk Nedir?

FacePlay Pro Apk
FacePlay Pro Apk

FacePlay nedir? FacePlay, ünlülerin videoları ile cosplay yapmanızı ve bunları arkadaşlarınızla, sosyal ağlarla paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

En sevdiğiniz videoyu seçebilir, ardından uygulama videolardan veya görüntülerden yüzleri algılar ve ardından herhangi birinin kostümünü yapabilmeleri için bunları birleştirir! Iron Man ve Ryan Gosling’den Beyoncé’ye kadar istediğiniz kişi olabilirsiniz! Snapchat veya Instagram hikayeleri gibi sosyal medya ağlarına değer verdikleri kadar cosplay veya rol yapma oyunlarını seven insanlar için devrim niteliğinde bir uygulamadır.

FacePlay, AI teknolojisini kullanır, bu nedenle, onları takipçiler için yeterince eğlenceli ve ilginç kılmak için hangi filmlerin, müzik videolarının vb. Uygulama, videoyu, kullanıcının içine yerleştirilmiş yüz özellikleriyle bir araya getirerek, en sevdikleri ünlünün yanında yer alabilecekleri yeni içerik oluşturuyor. Ünlü olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı – cihazlarınız için şimdi indirin.

FacePlay Pro Apk Nasıl Çalışır?

Bu uygulama DeepFake adlı bir teknolojiye dayanmaktadır. DeepFake, insanların daha önce hiç yapmadıkları şeyleri yaptıkları hiper gerçekçi videolar üretebilen bir teknolojidir. Yazılım, iki yüz arasındaki benzerlikleri eşleştirip harmanlayarak, ardından orijinalliklerine inanmanız için yeterince gerçek görünmelerini sağlamak için farklılıklar ekleyerek çalışır – neredeyse kusursuz.

FacePlay Pro Apk
FacePlay Pro Apk

Aşılama noktalarına bakarken olağandışı noktaları hiç fark edemeyebilirsiniz; Tamamen başka birine nakledilmiş olsa bile, hareket söz konusu olduğu sürece (balerinler diyelim), kişi yine de yalnızca bir uzmanın algılayabileceği kadar incelikli bir dizi ifadeyle sorunsuz bir şekilde hareket edecektir! Bu, önceki yüz yüze fotoğraf uygulamalarından tamamen farklıdır. Bu uygulama, daha önce başka hiçbir uygulamanın yapamadığı şekilde birçok duygu getirmeyi ve kullanıcı deneyimini geliştirmeyi vaat ediyor!

FacePlay Pro Apk’nın Özellikleri

Yüz Değiştirme

FacePlay, kullanıcıların yüzlerini bir başkasıyla değiştirmesine olanak tanır. FacePlay popüler bir ergen hilesidir. App Store incelemesi: 64.000 olumlu App Store yorumu. Artık FacePlay’e ve bir portre fotoğrafına ihtiyacınız var. Bu yazılım, erişilebilir videolar için yüzünüzü 3D olarak analiz edecektir. Hiç kimse kaliteli bir video oluşturmak için düzenleme yazılımının nasıl kullanılacağını bilmek zorunda değildir.

Model olmak

FacePlay, yüzünüzü başka birine dönüştürmeyi hızlı ve basit hale getirir. Gerisini FacePlay halleder. Yazılımı başlatmak için kullanıcı tam yüz bir fotoğraf çekmelidir. Program daha sonra yüzünüzü analiz edecek ve özelliklerinizi ünlü aktörler veya güzel kadınlarla eşleştirmek için yapay zekayı kullanacak. Kullanıcılar takas yapmak için herhangi bir kısa videoyu seçebilir. 

Çinli bir güzel veya modaya uygun bir kız olmak ister misiniz? FacePlay, yalnızca birkaç tıklamayla benzersiz bir video oluşturmanıza olanak tanır. Böylece Facebook, Instagram, Tiktok’ta paylaşım yapabilirsiniz… FacePlay’in popüler videoları sizi güncel tutacaktır.

Mükemmel DeepFake Teknolojisi

FacePlay’in şu anki başarısı çoğunlukla DeepFake sayesinde. Bu, iki yüzü karşılaştırmak ve kontrast oluşturmak için yapay zekayı kullanan yeni bir yöntemdir. Bu kendiliğinden kolajları ayırt etmek zordur. Yüz hala akıcı bir şekilde hareket eder ve eşleştirmeden sonra benzersiz duygulara sahiptir.

FacePlay Pro Apk (Kilitsiz, Reklamsız) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan sizler de FacePlay Pro Apk uygulamasını indirebilir ve uygulamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

FacePlay Pro Apk
FacePlay Pro Apk

”Google
10 Beğen