Teknobu

Faceapp Mod Apk Pro İndir 2020


Faceapp Mod Apk Pro İndir 2020

Faceapp Mod Apk Pro İndir 2020

Android için Faceapp Mod Apk’ın son sürümünü ücretsiz indirin. Bu mod, yüz uygulamasının profesyonel sürümünün özelliklerini içerir, tam kilidi açık filtrelerin keyfini çıkarın.

AÇIKLAMA

Hepimiz çoğunlukla yaşlandığımızda nasıl görüneceğimizi ya da sakal bırakırsak görünüşümüzün nasıl olacağını merak ederiz. Özellikle kadınlar makyajın kendilerine uygun olup olmayacağı konusunda endişeli. Faceapp Mod Apk, yüzünüzün dönüşümünü görmek için mükemmel bir uygulama. Elde etmek istediğiniz görünümün filtresini seçin ve sihri görün.

Görünüşünüzü değiştirmenin büyük eğlencesine ek olarak, cinsiyeti de değiştirebilir ve komik sonuçlar görebilirsiniz. Ayrıca, uygulama arka planı değiştirebileceğiniz, görüntü kalitesini dergi kapağı kalitesine yükseltebileceğiniz harika fotoğraf düzenleme özellikleri sunar. Sadece ekrana dokunarak özçekimlerinizi geliştirin – çok eğlenceli!

Faceapp Mod Apk Pro
Faceapp Mod Apk Pro

Faceapp Mod Apk Temel Özellikler:

Pekala, PlayStore’daki fotoğraf düzenleme uygulamalarının çoğu ücretsiz olduğunu iddia ediyor, ancak satın almanız gereken çok sayıda uygulama içi gelişmiş özellik var. Benzer şekilde Faceapp, Freemium  uygulamasıdır. Ücretsiz araçlarla temel düzenleme yapabilseniz bile, ancak profesyonel bir editör için gelişmiş araçlar satın almanız gerekir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Truecaller Premium APK v11.32.5 (MOD GOLD + Lite) iNDİR

Ancak, uygulamayı kırdık ve size ücretsiz pro sürümünü sunduk. Bu uygulamanın geliştirmelerini aşağıda okuyun;

  • Tüm Filtrelerin Kilidi Açıldı
  • Pro Mod
  • Filigranı Kaldır

Gerçek paranızı harcamadan ücretli araçlara erişim sahibi olmak kulağa harika geliyor. Böylece, hack apk’yi ücretsiz olarak indirebilir ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. İndir düğmesine tıklayın ve profesyonel apk’nizi alın.

Faceapp’ın Harika Özellikleri:

  • Görünümü Değiştirin – Sakalsız veya sakalsız nasıl görüneceğinizi merak mı ediyorsunuz? Belirli saç stilleri veya saç renkleri ile nasıl görüneceğinizi merak mı ediyorsunuz? Çok derin düşünmeyin, görüntünüzü Faceapp’a yükleyin ve ekrana dokunarak gelecekteki görünümünüzü seçin. Bundan sonra karar vermen daha kolay olacak.
  • Yaşınızı Değiştirin – Dünya nüfusunun yarısından fazlası yaşlanma, gençlik çekiciliğini kaybetme ikileminde yaşıyor. Neden düşünmek için? Faceapp, kendinizi daha yaşlı göstermenizi sağlar. Sadece eski sürümünüzü görmekle kalmaz, eğlenceli olan kısım, yaşlı kullanıcıların daha genç görünümlerini de görebilmesidir.
  • Cinsiyet Değişimi – Hiç karşı cinsten olsaydınız neye benzeyeceğinizi merak ettiniz mi? Artık merakınızı giderebilirsiniz. Faceapp pro apk’de cinsiyetinizi değiştirebilir ve büyüleyici bir görünümün harika sonuçlarını görebilirsiniz. Sonuçlarınızı sosyal medyada paylaşın ve arkadaşlarınızın sizin hakkınızda ne düşündüğünü görün.
  • Görüntü Düzenleyici – İnanın bana, fotoğraf düzenleme bir sanattır ve bazı iyi bilinen yazılımların arka planlarını düzenlemek bir görev olabilir. Bu uygulamanın arka plan düzenleme için en basit ve en kolay platform olduğunu öneririm.
Bu Yazımızda Okuyun :   Doodle Army 2 Mini Militia Apk (Son Sürüm) İndir 2021

Sonuç:

Harika filtreler kullanarak resimlerinizi düzenlemek için bir uygulama arıyorsanız gerçekten Faceapp hileli mod apk tavsiye edilir. Görüntü özelleştirmenin yanı sıra, uygulamanın bazı eğlenceli özelliklerinin keyfini çıkarın ve farklı görünümlerinizi görüntüleyin.

İNDİR:

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç