Teknobu

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher Kimdir?


Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher Kimdir? Sanem Cevher Karakterinin gerçek ismi nedir kim oynuyor? işte Sanem Cevher hakkında detaylar.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sanem Cevher karakterini Gökçe Eyüboğlu canlandırıyor. BBC yapımı, “The Split” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Evlilik Hakkında Her Şey”de Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadından biri olan Sanem ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir? Gökçe Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında?

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher
Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher

Dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyecek hikayeleriyle ekrana gelecek.

GÖKÇE EYÜBOĞLU KİMDİR?

Gökçe Eyüboğlu, 1 Ağustos 1983, İstanbul doğumludur. Aslında Kamu Yönetimi mezunu olan Gökçe Eyüboğlu 2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim almaya başlamış ve Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi isimlerle sahne sanatları üzerine çalışırken Murat Atıl, Sungun Babacan gibi sektörün önde gelen isimlerinden de diksiyon, seslendirme eğitimleri almıştır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Venom 2 Ne Zaman Çıkacak 2021

Küçük Prens müzikalinde hem metin ve şarkı sözü yazarı hem de oyuncu olarak yer aldı. Gökçe Eyüboğlu bazı projeler için seslendirme de yapmıştır. Arkadaşıyla birlikte yazdığı uzun metraj senaryosu da TRT TV Filmleri projesi çerçevesinde çekilmiştir. Gökçe Eyüboğlu, 3 sezon yayınlanan KADIN dizisinde “Ceyda” karakterine hayat vermiştir. Bu performansıyla Zihinsel Özürlüler Federasyonu Faruk Öztimur Onur Ödülü’ne layık görülmüştür. Aynı zamanda Twotwo Production’ın Mutluyduk Belki Bugüne Kadar tiyatro oyununda Eva karakterini canlandırmıştır. 23.Sadri Alışık Tiyatro Oyuncuları Ödülleri (2017-2018) Komedi, Kara Komedi, Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncu Adayı olmuştur.

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher
Evlilik Hakkında Her Şey Sanem Cevher

Gökçe Eyüpoğlu’nun Oynadığı Diziler

Zümrüdüanka / Deniz / 2020

Kadın / Ceyda / 2017-2019

Evli ve Öfkeli / 2015

Yalan Dünya / 2013

Aşk ve Ceza / 2010

Gökçe Eyüpoğlu’nun Oynadığı Filmler

Kayhan / Sevim / 2018

Batlır / 2017

Kadın İşi: Banka Soygunu / Nermin / 2013

İmkansız Olasılık – TV Filmi / Duygu / 2016

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç