Teknobu

Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi AzTek Kimdir?


Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi AzTek Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi AzTek Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi AzTek Kimdir? Gerçek Adı Ne? Fırat Altunmeşe Kimdir? işte tüm detaylarıyla bu yazımızda sizlere açıkladık.

Türkücü İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan yakışıklı oyuncu Fırat Altınmeşe, FOX TV’nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’de Rapçi Aztek olarak karşımıza çıkıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, BBC yapımı The Split dizisinin uyarlaması olarak da oldukça merak uyandırıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosunda da birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizide Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişleri konu alınacak. Peki, Evlilik Hakkında  Her Şey Fırat Altunmeşe kimdir? Fırat Altunmeşe kaç yaşında ve nereli?

Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi AzTek Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi Aztek yani Vural karakterine hayat veren oyuncu Türk Hal Müziğinin ünlü ismi İzzet Altunmeşe’nin oğlu Fırat Altunmeşe’dir. İşte Fırat Altunmeşe hakkındaki bilgiler…

FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi
Evlilik Hakkında Her Şey Rapçi

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan Fırat Altunmeşe, 16 Mart 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir abisi, bir ablası vardır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitimini iki sene sonunda bıraktı. İstanbul’da Craft oyunculuk atölyesinde 2 sene özel oyunculuk dersleri aldı. Bir ara rap müziğe de ilgi duyan Fırat Altunmeşe daha sonra İstanbul’da Craft oyunculuk atölyesinde özel oyunculuk dersleri aldı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Lili Apk İos İçin İndir (Güncel Sürüm) 2021

FIRAT ALTUNMEŞE’NİN ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER

  • 2019 – Mucize Doktor (Demir) (TV Dizisi)
  • 2017 – Aslan Ailem (Umut) (TV Dizisi)
  • 2017 – Sofra Sırları (Sinema Filmi)
  • 2016 – Kehribar (Kemal) (TV Dizisi)
  • 2016 – Hesapta Aşk (Sinema Filmi)
  • 2014 – Kaçak Gelinler (Can) (TV Dizisi)
  • 2013 – Vicdan (Emre) (TV Dizisi)
  • 2013 – Bensiz (Sinema Filmi)
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç