Web Analytics
Teknobu

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş Cehver Kimdir?
Evlilik Hakkında Her Şey Güneş Cehver Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş Cehver Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş Cevher kimdir? Tülin Ece Yazkan kimdir, kaç yaşında? işte merak edilen tüm soruların cevapları web sitemizde.

Heyecanla beklenen dizi Evlilik Hakkında Her Şey dün akşam yayın hayatına başladı. Dizide; Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Dizinin başrol karakterlerinden biri olan Güneş ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey Güneş kimdir? Tülin Ece Yazkan kimdir, kaç yaşında?

Fox Tv’nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken dizinin Güneş karakteri izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey Güneş kimdir? Tülin Ece Yazkan kimdir, kaç yaşında? İşte merak edilenler…

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş Cehver Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş Cehver
Evlilik Hakkında Her Şey Güneş Cehver

Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyecek hikayeleriyle ekrana gelecek.

TÜLİN ECE YAZKAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Tülin Yazkan, 28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılanda yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile yaşayan Tülin Yazkan daha sonra, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası, Ufak Tefek Cinayetler gibi yapımlarda rol almıştır.

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat veren Tülin Yazkan, 1.62 metre boyunda, 45 kilo ve Balık burcudur.

Tülin Yazkan’ın rol aldığı diziler ve filmler

2019 – Sefirin Kızı (Menekşe) (TV Dizisi)

2017-2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Merve’nin gençliği) (TV Dizisi)

2017 – Kırlangıç Fırtınası (İnci) (TV Dizisi)

2016 – Bodrum Masalı (İpek) (TV Dizisi)

2015 – Yaz’ın Öyküsü (Öznur) (TV Dizisi)

2014 – Yılanların Öcü (TV Dizisi)

”Google
11 Beğen