Teknobu

Euro Truck Simulator 2 Apk İndir 2021
Euro Truck Simulator 2 Apk İndir 2021

Euro Truck Simulator 2 Apk İndir 2021

Tır kamyon sürüşü oyunlarından birisi olan Euro Truck Simulator 2 Oyunu için Euro Truck Simulator 2 Apk oyunun indirin ve oyunun keyfini çıkartın.

Euro Truck Simulator 2 Apk Gerçek bir kamyonun sürüş deneyimini hissetmenizi sağlayan ilk Avrupa kamyon sürüş simülasyonu tabanlı oyundur. Google Play Store’da birçok simülasyon tabanlı oyun bulacaksınız. Ancak bu, kamyon sürüş simülasyonu için tasarlanmış tek oyundur.

Avrupa modelindeki herhangi bir kamyonu seçebilir ve bu kamyonu istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu oyun, daha sonra bir kamyonun özelleştirilmesinde kullanabileceğiniz daha fazla ödül kazanmanıza izin verecek günlük ve haftalık görevleri tamamlamanıza izin verecektir.

Daha sonra liderlik tablosunda görünecek olan en yüksek puanla ona meydan okumak için dünyanın her yerinden bilinen veya bilinmeyen arkadaşlarınızdan herhangi birini ekleyebilirsiniz.

Ağır bir kamyon kullanmak göründüğü kadar kolay olmayacak. Görevi belirtilen sürede tamamlamak için bazı stratejileri doğru zamanda kullanmanız gerekir.

Euro Truck Simulator 2 Apk
Euro Truck Simulator 2 Apk

Euro Truck Simulator 2 Apk Özellikleri

Euro Truck Simulator 2 Mod Apk, herhangi bir simülasyon tabanlı oyunun en iyi özelliklerine sahiptir, ancak kolaylığınız için, oyunun işleyişi hakkında sizi bilgilendirecek özet bir şekilde aşağıda en iyi özelliklerinden bazılarından bahsettik.

  • Kamyon Markaları
  • Harita
  • Karayolu Sürücüsü
  • Görseller
  • İç
  • Motor
  • Trafik Sistemi
  • Çok oyunculu
  • Liderler
Bu Yazımızda Okuyun :   Romance Club Elmas Ve Çay Hilesi Nasıl Yapılır? 2021

Kamyon Markaları

12’den fazla Avrupa kamyon markası var. Ayrıca oyun moduna ve size atanan göreve bağlı olmasını istediğiniz herhangi bir kamyon modelini seçebilirsiniz.

Harita

Hedefe ulaşmak için takip edebileceğiniz 20 gerçek şehrin haritasına sahip olacaksınız. Bu şehirler gerçekçi temellidir ve gerçek şehirlerin illüzyonlarını verecektir.

Karayolu Sürücüsü

Sürüş becerilerinizi test etmek için otoyollarda sürün. Bunu yaparak trafikte sıkışıp kalmayacaksınız ve doğru zamanda stratejilerin kullanımını kontrol edebilirsiniz.

Görseller

Bu oyunun görselleri iyi geliştirilmiş, çevredeki her şey çok gerçekçi görünüyor. Şimdiye kadarki en iyi grafiklere sahip olması bu oyunun oyuncular tarafından beğenilmesinin nedeni budur.

İç

Tüm kamyon modellerinin içi, gerçek bir kamyon yanılsaması verecek şekilde özenle tasarlanmıştır. İstediğiniz herhangi bir kamyonun içini her açıdan titizlikle izleyebilirsiniz.

Motor

Motor sesleri o kadar gerçektir ki, her kamyon güçlü bir motorla yüklüdür ve herhangi bir gerçek kamyon gibi harika ses çıkarır.

Trafik Sistemi

Bu oyun, ilk tercih olarak AI tutma konseptini geliştirdi. Kırmızı trafik ışığı yandığında kamyon durdurulacak ve ışık sarıya döndüğünde yeniden yola çıkacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Moon Pioneer Apk Hileli Sürüm 1.9.6 (Para Hilesi)

Çok oyunculu

Yüksek puan almak ve puanınızda sizinle rekabet etmeleri için onlara meydan okumak için dünyadan herhangi bir oyuncuyu ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan herhangi birini oyuna eklemek istiyorsanız, bağlantıyı paylaşarak bunu yapabilirsiniz ve onları arkadaş listenize ekleyeceksiniz.

Liderler

Liderlik tablosunda en yüksek puanı alan arkadaşlarınıza meydan okuyun. Skor tablosunda, oyunda en yüksek rekoru kıran oyuncunun hesap adı ve puanı bulunacaktır.

Mimik

Oyunu kontrol etmek oldukça kolay, mobil cihazı kaldırıp kamyonun yolun kenarından geçmesine izin verebiliyorsunuz ve kolayca freni uygulayıp arabanızın hızını artırabiliyorsunuz. Bunların hepsi basit ekran hareketleriyle yapılır.

Hava Etkileri

Bu oyunda gerçek hayattaki hava koşulları yaşanabilir, gündüz ve gece modu bu oyuna dahil edilmiştir ve oradaki zamana ve hava durumuna göre aydınlatma yaparak tır hızınızı ayarlayabilirsiniz.

Görsel Hasarlar

Çoğunlukla yolun yatışı sırasında herhangi bir engelden kaçının, ama ya kamyonunuz başka bir otomobille veya başka bir engelle çarparsa. Kamyonunuz gerçek görsel hasarlara maruz kalacaktır. Sadece kamyonunuza zarar vermekle kalmayacak, kamyonunuzun hızını da düşürecektir.

Euro Truck Simulator 2 Apk Oyun İndir

Aşağıdaki bağlantıdan simülasyon oyunları kategorisinde olan truck driver hileli apk yı indirebilirsiniz. İsterseniz orijinal play store uygulamasından hilesiz sürümünü indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Apk İndir
indir euro truck

SSS

S: Euro Truck Simulator 2’yi indirmek ücretsiz mi?

Evet, bu oyunu indirmek ücretsizdir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android İçin Tentacle Locker Apk İndir 1.1 2021

S: Euro Truck Simulator 2, uygulama içi satın alımları içeriyor mu?

Evet, yapar ancak Modded sürümde tüm sınırlamaların kilidini açabilirsiniz.

S: Euro Truck Simulator 2, google oyun mağazasında mevcut mu?

Evet, resmi sürümü google oyun mağazasında mevcuttur, ancak resmi sürümden daha fazla kilit açma özelliğine sahip olan Modded sürümünü indirmenizi öneririz ve web sitemizden sadece bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

”Google
20 Beğen