Web Analytics
Teknobu

Euphoria Season 2 Episode 8 Çıkış Tarihi Ne Zaman?
Euphoria Season 2 Episode 8 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Euphoria Season 2 Episode 8 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Euphoria Season 2 Episode 8 nasıl izlenir. Euphoria Season 2 Episode 8 İzlemek için ne yapmalıyım, Euphoria 2. Sezon 8. Bölüm çıkış tarihi ne zaman işte tüm merak edilenler bu yazımızda.

Euphoria 2. Sezon 8. Bölüm Önizleme: Çıkış Tarihi, Saati ve Nerede İzlenir tüm soruların soruların cevapları bu yazımızda okumaya devam edin.

Euphoria Season 2 Episode 8

Euphoria Season 2 Episode 8
Euphoria 2. Sezon 8. Bölüm izle

Euphoria sonunda geri döndü ve çocuk bu gösteriye nasıl giriş yapılacağını biliyor mu? Sağlam sinematografi ve cesur gençlik dramasının büyüleyici, baş döndürücü kokteyli, büyüleyici bir saat sağlar. “Gen Z”nin denemelerini ve sıkıntılarını betimleyen Euphoria, uyuşturucu, seks ve gençlik konularını uçucu bir drama kokteylinde birleştiriyor.

Bunu haftalardır takip ediyorsanız, bir sonraki bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor olabilirsiniz. Pekala, daha fazla merak etmeyin!

Euphoria Sezon 2’nin 8. bölümü hakkında, çıkış tarihi, saati ve bunu nereden izleyebileceğiniz de dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şey burada.

Euphoria 2. Sezon 8. Bölüm Nerede İzleyebilirim?

Euphoria Season 2 Episode 8
Euphoria 2. Sezon 8. Bölüm izle

Euphoria Sezon 2, HBO’daki yayın tarihinin yanı sıra HBO Max’te yayınlanmaya hazır. Bu özel bir orijinal dizidir, ancak İngiltere’de dizi yayınlandıktan sonra Sky Atlantic ve NowTV’de yayınlanmaktadır.

Euphoria 2. Sezon 8. Bölüm Yayın Tarihi

Euphoria 2. Sezon 8. Bölüm, 27 Şubat Pazar günü saat 21:00’de (ET/PT) yayınlanacak.

8. Bölüm, saat 2.00’de (GMT) canlı olarak izlenebilecek. Bölüm, yayınlandıktan sonra yakalama ve NowTV’de izlenebilecek.

Ayrıca ilk sezonu ve iki özel bölümü de orada bulabilirsiniz.

Euphoria Sezon 2, yakalama sırasında altyazılarla birlikte düşecek. 8. bölümün, dizinin geri kalanı için zaman çerçevesi ile tutarlı olarak yaklaşık 55 dakika uzunluğunda olması bekleniyor.

Euphoria 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Euphoria’nın 2. Sezonu 8 bölümlük bir dizi olarak planlandı, işte bu kadar – final zamanı! Bu ikinci sezonda çılgınca bir drama bekliyoruz. Euphoria’nın ne kadar başarılı olduğu düşünüldüğünde, dizinin üçüncü sezon için yenilenmesi sürpriz olmamalı!

”Google
21 Beğenmekten Vazgeç