Web Analytics
Teknobu

Euphoria 2. Sezon 7. Bölüm Online Nasıl izlenir?
Euphoria 2. Sezon 7. Bölüm Online Nasıl izlenir?

Euphoria 2. Sezon 7. Bölüm Online Nasıl izlenir?

Euphoria 2. Sezon 7. Bölüm Online Nasıl izlenir? Euphoria season 2 episode 7 yayınlandı bu yazımızda sizlere Euphoria 2. Sezon 7. Bölüm nasıl izlenir bunun hakkında bilgiler paylaştım.

‘Euphoria’ 2. Sezon 7. Bölüm yarın hayranların ilgi odağı olmak istediği karakterle geliyor ve sonunda sahneye çıkıyor. Bu sezon boyunca oyunu için hazırlanıyor. Sonunda oyununu yapacağı zaman geldi ve tüm arkadaşları için bir sürpriz oldu.

Her zaman kenarda pusuya yatmış olan Euphoria hayranları, Lexi’nin ilgi odağı haline gelip, arkadaşları ve kız kardeşi Cassie’nin hayatlarını anlatan oyununu oynamasıyla, sonunda beklediklerini elde ediyor. İkinci sezonunun sondan bir önceki bölümü, işte burada Euphoria 2. sezon 7. bölüm online olarak nerede izlenir.

Euphoria 2. Sezon 7. Bölüm Online Nasıl izlenir?

Euphoria 2. Sezon 7. Bölüm
euphoria season 2 episode 7

Euphoria 2. Sezon’un son bölümü bu akşam (20 Şubat) saat 21:00’de (EST) hem HBO hem de HBO Max’te yayınlanacak .

‘Euphoria’ 2. Sezon 7. Bölüm 19 Şubat Pazar günü saat 21:00’de HBO’da yayınlanacak. Bölüm aynı anda HBO Max üzerinden çevrimiçi olarak izlenebilecek. Bir sonraki bölümün resmi fragmanı, Lexi’nin Fezco’nun oyununa katılıp katılmayacağını sorduğunu gösteriyor. Fezco orada olacağına dair ona güvence verse de, ortaya çıkma ihtimali çok düşük.

”Google
23 Beğenmekten Vazgeç