Teknobu

Eşarp Nasıl Bağlanır – Eşarp Bağlama Taktikleri 2021


Eşarp Nasıl Bağlanır – Eşarp Bağlama Taktikleri 2021

Eşarp Nasıl Bağlanır – Eşarp Bağlama Taktikleri 2021

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz , bugün sizlere bu yazımızda bir eşarp nasıl bağlanır , eşarp bağlama taktikleri nelerdir bunlar hakkında bilgi vereceğiz.

Eşarp, Müslüman kadınlar için başlarını örten günlük bir giyim eşyasıdır .

Kadınlar Neden Eşarp Takarlar?

Teknik olarak ‘başörtüsü’ kelimesinin kendisi ‘perde’ veya ‘saklanma’ anlamına gelir ve İslami alçakgönüllülük ilkesine atıfta bulunur. Hiçbir şekilde başörtüsü anlamına gelmez. Sadece son zamanlarda saçınızı örtmek için eşarp takmakla eşanlamlı hale geldi. Kadınlar, alçakgönüllülüklerini korumak için Tanrı’nın emrini yerine getirmek için başörtüsü takarlar.

İslam, dünyanın hemen hemen her yerinde bulunan bir dindir. Bu nedenle başörtüsü, kadınlar tarafından hava durumuna, yüz yapılarına ve o bölgede ağırlıklı olarak giyilen kıyafetlere bağlı olarak sayısız şekilde şekillendirilir ve giyilir. Öyleyse, bu faktörlere göre farklı türlerde başörtüsü takmaya bakalım.

Bu Yazımızda Okuyun :   Blogroll WordPress Sitesine Nasıl Eklenir ?

Eşarp Nasıl Bağlanır – Adım Adım Teknikler:

1. Basit Tesettür Tarzı

Sizin için derlediğimiz muhteşem başörtüsü tarzlarından herhangi birine bakmadan önce, ilk olarak başörtüsünü sarmanın en kolay yolunu kontrol edelim.

Eşarp Nasıl Bağlanır
Eşarp Nasıl Bağlanır

Basit Bir Tarzda Eşarp Nasıl Bağlanır ?

  1. Bir tarafı diğerinden daha uzun olacak şekilde başınızın üzerine uzun dikdörtgen bir atkı örtün.
  2. Eşarbın her iki tarafını çenenizin altına sabitleyin.
  3. Eşarbınızın uzun ucunu karşı omzunuzun arkasına çevirin.
  4. Aynı ucu diğer omzun önüne doğru çevirin.
  5. Eşarbınızın her iki ucunu da göğsünüzü kaplayacak şekilde açın.

2. İğnesiz Eşarp Bağlama Taktiği

Ekran Alintisi

Yani alarmınızı bir çok kez ertelediniz ve şimdi işe / derse geç kaldınız. Başörtüsünü mükemmel bir şekilde bağlamaya çalışarak toplu iğnelerle uğraşamazsın, değil mi? Çözüm – sadece uzun, dikdörtgen bir Eşarp alın ve bir kez başınızın etrafına sarın, bir ucunu bir omzunuzun üzerinden atın ve gitmekte fayda var!

3. Göğüs Örtüsü Eşarp Bağlama

image 54

Güzelce basılmış bir başörtüsü satın aldınız ve başörtüsünü bağladıktan sonra baskıyı düzgün bir şekilde gösteremediğiniz için somurtkan oldunuz mu? Eğer öyleyse, kesinlikle acını hissediyorum. O halde tesettür stilini göstermek için. Sadece bir köşesini göğsünüze yayın ve kalanını tüm ihtişamıyla muhteşem baskısını sergilemek için başörtüsü olarak bağlayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bir Tavuğun Kaç Ayağı Var 2021

4. Küpeleri Göstererek Eşarp Nasıl Bağlanır

image 55

Sırf başörtüsü taktığın için uzun sallantılı küpelerden vazgeçmek zorunda değilsin. Başörtüsünü kulak memenizin biraz arkasından bağlayın ve görünümünüzü tamamlamak için küpelerinizi çıkarın!

image 56

5. Gözlük İçin Eşarp Bağlama

image 57

Gözlük taktığınızda başınızı başınızın etrafına çok sıkı sarmak kulaklarınızın etrafını gerçekten incitebilir. Bu yüzden en iyi bahsiniz, saçınızı bir başörtüsü ile örtmek ve gün boyunca gözlüklerinizi rahatça takmak için başınızı başınızın etrafına gevşek bir şekilde sarmaktır.

”Google
13 Beğen