Teknobu

En İyi Laptop Önerileri 2020


En İyi Laptop Önerileri 2020

En İyi Laptop Önerileri 2020

En iyi dizüstü bilgisayar hangisi?

Dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarı …… ..

Satın alabileceğiniz en iyi dizüstü bilgisayarlar:

1. Dell XPS 13. Satın alabileceğiniz en iyi genel dizüstü bilgisayar. …

2. MacBook Pro (16 inç, 2019) İleri düzey kullanıcılar için mükemmel bir seçim. …

3. Acer Swift 3 (2020, AMD Ryzen 7 4700U) …

4. Apple MacBook Pro 13 inç. …

5. Acer Chromebook Spin 713. …

6. HP Envy x360 13 (2020) …

7. Asus ROG Zephyrus G14. …

8. Samsung Galaxy Book Flex 15.

9. Dell XPS 15 (2020)

10. HP Spectre x360 (13 inç, 2019 Sonu)

Test ettiğimiz yüzlerce dizüstü bilgisayarı temel alan her ihtiyaç ve bütçe için en iyi dizüstü bilgisayarlar.

Dizüstü bilgisayarlar. Sadece birçoğu var. Ama sizin için en iyi dizüstü bilgisayar hangisi? Bir iş dizüstü bilgisayarı mı, güçlü bir dizüstü oyun bilgisayarı mı yoksa bir Chromebook mu? Çok sayıda seçimin ezici olabileceğini biliyoruz, bu yüzden bu listeyi yaptık.

Satın al düğmesine basmaya karar vermeden önce olası sisteminizin tüm ayrıntılarını ve eksilerini bilmeniz için bu kullanışlı kılavuzu oluşturduk. Ekran boyutunu seçme tavsiyesinden, SSD ve HDD arasında seçim yapmaya, dizüstü bilgisayarlarda en iyi fiyatları nerede bulacağınıza dair içeriden bilgi almaya kadar, burada sizin için doğru sistemi bulmanız için bazı önemli ipuçları verilmiştir.

Bir yıl boyunca, her fiyat noktasını ve kullanım durumunu kapsayan 150’den fazla dizüstü bilgisayarı inceliyoruz. Bir ya da iki filmi geri çekip izlemek için bir üretkenlik beygiri, bir oyun sistemi veya bir multimedya makinesi arıyorsanız, ideal eşinizi bulmanıza yardımcı olabiliriz.

2020 Yılının En İyi Dizüstü Bilgisayarları listemizi yapmak için, sistemin incelemelerimizde 5 üzerinden en az 4 yıldız alması ve alışveriş yapanların en çok önemsediği şeyleri sunması gerekiyor. Değerlendirmelerimizde tasarım ve rahatlık, görüntü kalitesi, klavye ve touchpad, performans, pil ömrü ve özellikle değere odaklanıyoruz.

Şu anda en iyi dizüstü bilgisayarlar hangileri?

Dell XPS 13 şu anda 2020’nin en iyi dizüstü bilgisayarı için en iyi genel seçimimizdir. 10. Nesil Intel Core i7 işlemci ve tümleşik grafiklerle desteklenen dizüstü bilgisayarın 1080p sürümü, çalışma, oyun ve hafif içerik oluşturma için idealdir. Parlak, canlı ekranı ile dizüstü bilgisayar, video izlemek için de harikadır. Ayrıca inanılmaz derecede ince ve hafif olması, onu mobil profesyoneller için ideal bir dizüstü bilgisayar yapar. 13 inç çok küçükse öğrenciler, mobil ve yaratıcı profesyoneller için ideal kılan güçlü performansı sayesinde bu listede de yer alan Dell XPS 17’yi öneriyoruz.

Apple meraklılarımız için MacBook Pro’yu (16 inç, 2019) yenemezsiniz. 15 inç MacBook’un halefi olan bu yeni dizüstü bilgisayar, Mac severlerin beklediği aynı güçlü performansı sunuyor. Ancak Apple, çokça övülen Magic Keyboard için çok beğenilen Kelebek klavyeyi değiştirerek klavye ile çok ihtiyaç duyulan bazı değişiklikleri yaptı.

Oyun dizüstü bilgisayarları pazarındakilerin, 5 yıldızlı kulübe en son giren Asus ROG Zephyrus G14’e bir göz atmaları gerekiyor. Bir AMD APU ile güçlendirilmiş olan dizüstü bilgisayar, oyun departmanında bir yumruk atmakla kalmaz, aynı zamanda güçlü bir çoklu görevlendiricidir. Ve 11 saatin üzerindeki pil ömrüyle şimdiye kadarki en uzun ömürlü dizüstü oyun bilgisayarıdır. Ve çift ekran trendine girmek istiyorsanız Asus, yenilikçi ScreenPad Plus’ı ciddi şekilde güçlendirilmiş bir oyun dizüstü bilgisayarına getiren ROG Zephyrus Duo 15’i piyasaya sürdü.

Intel, yeni Tiger Lake yongalarını duyurdu, bu güçlü yeni yongalar ve bunları içerecek dizüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi için yakında tekrar kontrol edin.

1. Dell XPS 13

Satın alabileceğiniz en iyi genel dizüstü bilgisayar

İşlemci: Intel Core i5-1065G7 | GPU: Intel Iris Plus | RAM: 16 GB | Depolama: 512GB M.2 NVMe SSD | Görüntü: 13.4 inç, 1200 | Boyut: 11,6 x 7,8 x 0,6 inç | Ağırlık: 2,8 pound. Dell XPS 13 ciddi bir iş gücüdür. Tümleşik Intel grafiklerine sahip 10. Nesil Intel Core i7 işlemciyle desteklenen dizüstü bilgisayar, çalışmaya veya oyuna hazır. Ve 12 saatin üzerinde pil ömrüyle, her ikisi için de bolca vaktiniz var. Dizüstü bilgisayar, sürekli olarak ya daha iyi ya da rakip sistemlerle eşit bir performans gösterdi.

Bu Yazımızda Okuyun :   En çok tıklanan kimlik avı e-postaları hangileridir ?

Ancak dizüstü bilgisayarın güçlü olduğu kadar güzel olduğundan emin olabilirsiniz. Şirket, önceki modellerden daha küçük ve daha hafif bir dizüstü bilgisayar yapmayı başardı. Daha küçük boyuta rağmen, Dell daha büyük bir izleme paneli ve klavye gibi bazı büyük değişiklikler ekledi. Ayrıca, her tarafında 13,4 inç, neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip oluyorsunuz – dünyada bunu yapan ilk ekran.

Bu hasta sabitleme egzersizidir, dizüstü bilgisayarı sistem için büyük bir sıçrama sağlayan bir dizi küçük yolla iyileştirir. Toplam paketi arıyorsanız, Dell XPS 13 tam size göre bir dizüstü bilgisayardır.

2. MacBook Pro (16 inç, 2019)

Uzman kullanıcılar için mükemmel bir seçim

İşlemci: Intel Core i9 | GPU: AMD Radeon Pro 5500M | RAM: 32 GB | Depolama: 512GB SSD | Görüntü: 16 inç, 1920p | Boyut: 14,1 x 9,7 x 0,6 inç | Ağırlık: 4,3 pound.

16 inç MacBook Pro, Apple’ın daha iyi bir klavye yapmasını bekliyorsanız tam size göre. Bu birinci sınıf dizüstü bilgisayardaki Magic Keyboard, Kelebek mekanizmasını makas anahtarları lehine devre dışı bırakır ve sonuç, çok daha rahat bir yazma deneyimi olur. Ayrıca daha ince çerçeveli parlak ve keskin bir 16 inç ekran, mevcut bir Core i9 CPU’dan güçlü performans ve sağlam AMD Radeon 5300M veya 5500M grafiklere sahip oluyorsunuz.

Gerçekten savurganlık yapmak istiyorsanız, sistemi 64 GB’a kadar RAM ve 8 TB depolama alanıyla da yapılandırabilirsiniz. 11 saatlik pil ömrü, bu dizüstü bilgisayarda rakiplerinin çalışma sürelerini gölgede bırakan bir başka artı. 16 inç MacBook Pro pahalı ve Apple hala tam boyutlu USB bağlantı noktaları içermiyor, ancak genel olarak bu, yaratıcı profesyoneller için en iyi dizüstü bilgisayar.

3. Acer Swift 3 (2020, AMD Ryzen 7 4700U)

Şaşırtıcı bir fiyata inanılmaz performans

İşlemci: AMD Ryzen 7 4700U | GPU: AMD Radeon Grafikleri | RAM: 8 GB | Depolama: 512GB SSD | Görüntü: 14 inç, 1080p | Boyut: 12,7 x. 8,6 x 0,6 inç | Ağırlık: 2,7 pound.

Acer Swift 3’ün AMD sürümü gerçekten yapabilecek küçük dizüstü bilgisayar. Bir AMD Ryzen 7 4700U işlemci ve Radeon Graphics ile donanmış olan Swift 3, MacBook Pro 13 ve XPS 13’ün beğenilerini aplomb ile alıyor. Ve bunu 700 doların altında yapıyor. Ve merak ediyorsanız, Intel destekli muadilini de içti.

Dizüstü bilgisayar, genel ve grafik performansı dahil olmak üzere kıyaslamalarımızda şaşırtıcı bir güç sağladı. Ayrıca, 11 saatin üzerinde pil ömrüyle kalıcı güce sahiptir. Ayrıca, birinci sınıf güzel bir görünüme ve oldukça rahat bir klavyeye sahiptir. Dizüstü bilgisayarın bir kusuru var, ancak istediğimiz kadar parlak olmayan ekranı. Ancak fiyat için, piyasadaki en kaliteli dizüstü bilgisayarlardan bazılarını en iyi şekilde kullanabilecek 700 doların altındaki bir dizüstü bilgisayar için küçük bir kelime oyunu. Tüm rakiplerini geride bırakan devasa bir işlemciyle, Acer Swift 3 kesinlikle bu listede yerini aldı.

4. Apple MacBook Pro 13 inç

Favori Apple dizüstü bilgisayarımız

İşlemci: Intel Core i5 | GPU: Intel Iris Plus Graphics 645 | RAM: 8 GB | Depolama: 128GB SSD | Görüntü: 13 inç, 1600p | Boyut: 11,9 x 8,4 x 0,6 inç | Ağırlık: 3 pound

İstediğiniz büyük ilerleme değil, ihtiyacınız olan adım adım değişiklikler. Bu nedenle, en son MacBook Pro’nun söylentilere göre 14 inçlik bir güzellik olmadığı doğru olsa da, hala çok şey var. Birincisi, Apple her konfigürasyonda alabileceğiniz depolama miktarını ikiye katladı. İkincisi, şirket, çok övülen Magic klavye lehine çok kötü huylu Kelebek klavyesindeki bölümü kapattı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dell Garanti Sorgulama (Dell Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır ?) 2021

10. Nesil Intel işlemciye sıçrayan 13 inç MacBook Pro, rekabetçi premium dizüstü bilgisayar alanında en yüksek puan alan rakiplerine karşı kendini gösterdi ve hatta mükemmeldi. Sistem, mükemmel performans, ışık hızında aktarım hızları ve 10 saatin üzerinde pil ömrü ile birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar olduğunu kanıtladı. Mac hayranlarının takdir edeceği sağlam bir yükseltmedir.

5. Acer Chromebook Spin 713

Genel olarak en iyi Chromebook

İşlemci: Intel Core i5-10210U | GPU: Intel UHD Grafikleri | RAM: 8 GB | Depolama: 128GB SSD | Görüntü: 13,5 inç, 1504p | Boyut: 11,8 x 9,3 x 0,7 inç | Ağırlık: 3 pound

Hem kampüste hem de kampüste ucuz, taşınabilir ve dayanıklı bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan lise ve üniversite öğrencileri için Acer Chromebook Spin 713 düpedüz bir nimettir olabilir. Chromebook aromalı bir kapakta çok yönlülük arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Artan işlem gücü, uygulama mağazası uyumluluğu ve çeşitli bilinçli ortaklıklar sayesinde Chromebook Spin 713, en iyi Chromebook seçimimizdir.

Ne için kullanıyor olursanız olun, Acer Chromebook Spin 713 hakkında beğenilecek çok şey var. Hevesli yazarlar klavyeyi ve ekstra ekran alanını sevecekler, multimedya uzmanları ise Google OS’nin akış yeteneklerini sevecekler. Dizüstü bilgisayar, fiyat etiketinin düşündüğünüzden çok daha yüksek kaliteli bir his veren mükemmel bir 2’si 1 arada form faktörü sunuyor. Günlük kullanım için yeterince dayanıklıdır ve birçok tam teşekküllü dizüstü bilgisayarın işlevselliğinin yerini alacak kadar güçlüdür. Ayrıca pil ömrü birinci sınıftır.

6. HP Envy x360 13 (2020)

1000 doların altındaki en iyi genel kullanıma yönelik dizüstü bilgisayar

İşlemci: AMD Ryzen 5 4500U | GPU: AMD Radeon Grafikleri | RAM: 8 GB | Depolama: 256GB NVMe PCIe M.2 SSD | Görüntü: 13,3 inç, 1080p | Boyut: 12,1 x 7,7 x 0,7 inç | Ağırlık: 2,9 pound.

Envy x360 13, ana pazarı tersine çeviriyor. 1000 doların altına düşmek için hangi özelliklerin kaldırılması gerektiğini düşünmek yerine, HP, amiral gemisi Spectre modellerinin Envy’ye hangi yönlerinin getirilebileceğini düşündü. Sonuç olarak, Envy x360 13 Spectre ile aynı DNA’nın çoğunu paylaşıyor. Mükemmel bir 13 inç dokunmatik ekran ve rahat bir klavye sergiliyor. HP, AMD’nin 1000 $ ‘ın altında daha önce görülmemiş bir performans sunan yeni 4000 serisi CPU’larını akıllıca seçti. Hatta uygun bir bağlantı noktası seçimi bile elde edersiniz.

Envy x360 13, piyasadaki en iyi 1.000 doların altındaki dizüstü bilgisayar. HP’nin fiyatı nasıl bu kadar düşük tuttuğunu hâlâ anlamaya çalışıyoruz. Lüks alüminyum kasaya parlak, canlı bir ekrana sahip ve inanılmaz derecede hızlı performansı, inkar edilemez şekilde en yüksek oran. İster en iyi kolej dizüstü bilgisayarını arayan bir öğrenci olun, ister taşınabilir 13 inçlik bir dizüstü bilgisayar isteyin, Envy x360 13’ten daha iyi bir seçenek yoktur.

7. Asus ROG Zephyrus G14

Bir oyun dizüstü bilgisayarında bugüne kadarki en uzun pil ömrü

İşlemci: AMD Ryzen 9-4900HS | GPU: Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q | RAM: 16 GB | Depolama: 1TB SSD | Ekran: 15,6 inç, 1080p | Boyut: 12,8 x 8,7 x 0,7 inç | Ağırlık: 3,5 pound

Asus, oyun dizüstü bilgisayarları söz konusu olduğunda oyununu hızlandırıyor. Asus ROG Zephyrus G14. AMD’nin yeni güçlü Ryzen 9-4900HS işlemcisinden güç alan dizüstü bilgisayar, güçlü bir çoklu görev yapıcıdır. Ancak bir Nvidia RTX 2060 Max-Q GPU ile eşleştirilen dizüstü bilgisayar, oyun cephesinde dikkate alınmak zorunda. Yıldırım hızında SSD, parlak, 14 inç, 120 Hz ekran, rahat bir klavye ve muhteşem süt beyazı magnezyum alaşımlı kasaya yerleştirilmiş güçlü hoparlörler ile ROG Zephyrus G14 mükemmele yakın bir dizüstü oyun bilgisayarıdır.

Ancak Zephyrus G14’ün gerçekten parladığı yer pil ömrüdür. En yüksek puan alan dizüstü bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar Mag Pil testimizde 11 saat 32 dakika dayandı ve şimdiye kadarki en uzun ömürlü dizüstü oyun bilgisayarı oldu. 4:26 genel oyun dizüstü bilgisayar ortalamasının neredeyse üç katı. Nihayetinde, katil AMD performansı ve epik pil ömrü arasında, Zephyrus G14, yenilmesi gereken bir oyun dizüstü bilgisayarıdır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Google Artık Youtube'yi Büyük Bir Alışveriş Platformu Haline Dönüştürecek

8. Samsung Galaxy Kitap Flex 15

Güzel, çok yönlü 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar

İşlemci: Intel Core i7-1065G7 | GPU: Nvidia GeForce MX250 | RAM: 12 GB | Depolama: 512GB | Ekran: 15,6 inç, 1080p | Boyut: 14 x 9 x 0,6 inç | Ağırlık: 3,5 pound

Güzel bir dizüstü bilgisayarı seviyoruz. Bu yüzden Samsung Galaxy Book Flex 15’e hayran kaldık. Kraliyet mavisi alüminyum çerçevesiyle Flex 15, göz kamaştırıcı. Ve 360 ​​derecelik menteşeleri ve birlikte verilen S-Pen sayesinde, inanılmaz derecede çok yönlü, geleneksel bir kapaktan güçlü bir not alma makinesine dönüşüyor. Ve Samsung burada durmadı, Flex 15 aynı zamanda inanılmaz derecede parlak ve canlı QLED ekrana sahip ilk dizüstü bilgisayardır.

10. Nesil Intel Core i7 işlemcisi ile Flex 15, çoğu üretkenlik görevini kolaylıkla gerçekleştirebilen güçlü bir iş gücüdür. Ayrık Nvidia grafik kartıyla, dizüstü bilgisayar aynı zamanda hafif oyunlar da yapabilir. Güzel ekranına rağmen Flex 15, pil testimizde 15 saatten fazla dayanmayı başardı ve bu da onu en uzun ömürlü sistemlerimizden biri haline getirdi.

9. Dell XPS 15 (2020)

Paranın satın alabileceği en iyi 15 inç dizüstü bilgisayar

İşlemci: Intel Core i7-10750H | GPU: Nvidia GeForce GTX 1650 Ti Max-Q / Intel UHD Grafikleri | RAM: 32 GB | Depolama: 512GB PCIe SSD | Ekran: 15,6 inç, 4K | Boyut: 13,6 x 9,1 x 0,7 inç | Ağırlık: 4,5 pound

Dell XPS 15, büyük değişikliklere yol açan küçük ayarlamalar yaparak tahtta oturmaya devam ediyor. Şirket, dizüstü bilgisayarı önceki modelden% 5,5 daha küçük hale getirirken, tuşlar ve dokunmatik yüzeyi önemli ölçüde büyütmeyi başardı. Ve bu küçük görünse de, dört kenarlı InfinityEdge çerçeve, piyasadaki en yüksek çözünürlüklü ekranlardan birini mümkün kıldı.

Fiziksel değişiklikler harika olsa da, bu üst düzey dizüstü bilgisayarın iç mekanı da aynı derecede heyecan verici. 10. Nesil işlemci ve ayrık Nvidia GeForce GPU ile donanmış Dell XPS 15, hesaba katılması gereken ciddi bir güçtür. Ayrıca güçlü dörtlü hoparlörleri sayesinde hızlı bir SSD’ye ve mükemmel bir sese sahip. Ayrıca, 4K dizüstü bilgisayar için iyi olan pil testimizde 8 saatten fazla sürdü.

Muhteşem bir ekrana, mükemmel bir sese ve diğer bir dizi üstün özelliğe sahip bir güç merkezi istiyorsanız, Dell XPS 15 kesinlikle gitmeniz gereken yoldur.

10. HP Spectre x360 (13 inç, 2019 Sonu)

2’si 1 arada dizüstü bilgisayarların kralı

İşlemci: Intel Core i7-1065G7 | GPU: Intel Iris Plus | RAM: 8 GB | Depolama: 512GB PCIe NVMe M.2 SSD | Görüntü: 13,3 inç, 1080p | Boyut: 12,2 x 8,6 x 0,6 inç | Ağırlık: 2,8 pound

HP Spectre x360 geri döndü – her zamankinden daha küçük ve daha güzel. En üst düzey dizüstü bilgisayar, tümü Spectre’nin muhteşem imza tasarımında bir araya getirilmiş, ışık hızında SSD, canlı 13,3 inç 4K OLED ekran ve rahat bir klavyeyle birlikte güçlü performansa sahiptir. Şu anda mevcut olan en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biridir.

Genel performans testlerimiz ve dosya aktarım testlerimizdeki mükemmel sonuçlar, nispeten ince çerçevesine rağmen yetenekli bir işçi olduğunu gösteriyor. Heck, grafik bölümündeki önceki yinelemeden bile daha iyi performans gösterdi. Kısacası, Spectre x360 kendi başına bir ligde. Taşınabilirlik, ciddi çok yönlülük sunan ve performans departmanında şaşırtıcı bir etki yaratan birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar arayan tüketicilerin tercih ettiği dizüstü bilgisayardır. Aynı zamanda gerçekten güzel bir dizüstü bilgisayar isteyen insanlar için.

”Google
21 Beğenmekten Vazgeç