Teknobu

Edufex Token Ön Satışına Başladı 2021


Edufex Token Ön Satışına Başladı 2021

Edufex Token Ön Satışına Başladı 2021

Edufex öğrenim yönetim sistemi için yardımcı para birimi olan EDUX jetonunun IFO öncesi satışı şu anda Edufex web sitesi‘nde devam ediyor.

Geleneksel eğitim modelinin eskisi kadar verimli olmadığını söylemeye gerek yok. Öğrencilerin dikkati artık çok daha kolay dağılıyor. Konuları tam olarak anlamak için çok sayıda görsele ve etkileşimli aktiviteye ihtiyaçları var. 

Bununla birlikte, öğrencilere çevrimiçi eğitim vermek, özellikle X kuşağı için daha zordur. Covid-19 kilitlenmesinden iki kat daha fazla çalışırlar, bu nedenle Edufex ekibi öğretmenlere hak ettiklerini verebilecek bir blok zinciri projesi geliştirdi. Edufex platformu, EDUX belirteçleri karşılığında en iyi üniversitelerin öğretmenleriyle ortaklık kurarak en yüksek kalitede uzaktan eğitimi sunar. 

Token fiyatları 0,01 EUR’dan başlıyor ve 29 Nisan 2021’de satışın tamamlanmasına kadar her 24 saatte bir artacak. Patlayan çevrimiçi eğitim endüstrisindeki profesyonellerin uzmanlığından yararlanarak Edufex, bulutu ile e-öğrenmede devrim yaratmaya hazırlanıyor.

Edufex

Edufex Profesyoneller Tarafından Sıfırdan Yapılmış Bir Platform

Edufex, platformlarını geliştirirken çok çeşitli faktörleri göz önünde bulundurarak, mümkün olduğunca basit, güvenli ve evrensel olarak erişilebilir olmasını hedefledi. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Binance İllegal Parameter Hatası Ve Çözümü 2021

Bu amaçla, Edufex ekibi bulut tabanlı bir yaklaşım uygulayarak internet bağlantısı olan herkesin kullanabileceği çevrimiçi eğitim için tek durak noktası oluşturdu. Çevrimiçi eğitim endüstrisindeki öğretmenler, öğrenciler ve profesyonellerden gelen geri bildirimleri göz önünde bulundurarak blok zinciri tabanlı öğrenme yönetim sistemlerini sıfırdan tasarladılar.

Edufex ile dünyanın her yerindeki öğrenciler, çok çeşitli konularda çevrimiçi kurslara katılmak için hızla kaydolabilir. Bu, seyahatle ilgili maliyetlerin yanı sıra, bir öğrenme yerine seyahat sürelerini sıfıra indirir. 

Öğrenciler, bir kursu tamamladıktan sonra, istihdam kimlik bilgilerini desteklemek için kullanılabilecek üniversiteye bağlı bir sertifika alırlar. Edufex ayrıca hemen hemen her dilde dersler düzenleyerek eğitimin önündeki dilbilim engelini ortadan kaldırır. 

İşleri daha da kolaylaştırmak için bir sosyal medya hesabı kullanarak kaydolmak mümkündür.

Edufex Üyeleri için Bol Fırsatlar

Öğrenci rolüne ek olarak, kullanıcılar ayrıca Eğitmen olmak için kaydolabilir ve bilgilerini paylaşarak ve başkalarına talimat vererek EDUX jetonları kazanabilirler. 

Kullanıcıların, cömert tavsiye programlarından ve ödül kampanyalarından yararlanmak da dahil olmak üzere, Edufex’ten yararlanabileceği başka yollar vardır. Öğrencilere derslerinde yardımcı olarak öğretmen olarak kayıt yaptırmak ve EDUX kazanmak bile mümkündür.

Bu Yazımızda Okuyun :   Stellar Lumens XLM Coin Geleceği 2021

EDUX jeton satın alımları, hesap kaydı gerektirir. Edufex’te bir hesap kaydetmek için, kayıt sayfalarını ziyaret etmeniz ve başlamak için bir e-posta adresi ve şifre girmeniz yeterlidir . 

EDUX jetonları Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve TRON (TRX) kullanılarak satın alınabilir. Herhangi bir jeton kullanılarak satın alınabilecek minimum jeton miktarı 100 EUR’dur. EDUX jetonları, ICO’nun sonuçlanmasının ardından dağıtılacaktır.

Edufex platformunu kim destekliyor?

Proje, öğretmenleri çalışmaları için ödüllendirirken öğrencilere en iyi üniversite kurslarını sağlamak için Alman Edufex GmbH şirketi tarafından geliştirildi. 

Proje ayrıca çeşitli kurslar için kripto ödemesini mümkün kılarak blockchain kullanılabilirliğini genişletiyor. Sevdiği konulara katılmak ve hatta öğretmek için herkes platforma giriş yapabilir. Böylece ekip, blockchain güvenliği altındaki herkes için eğitim sağladı. 

Şirketin kilit üyeleri Kyle Sykes, Gem Ralph Caracol ve Ed Bienes. Pazarlama, araştırma ve geliştirmedeki güçlü uzmanlıklarıyla, başkalarının “eğitim sisteminin yeni nesli” olarak adlandırabileceği bir şeyi hayata geçirdiler. 

Bir yıldan kısa bir süre içinde Pearson gibi üniversitelerle ortaklık kurmalarına şaşmamalı. Aşağıdaki özelliklerden haberdar olmak istiyorsanız sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun:

Bu Yazımızda Okuyun :   LINA Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri
”Google
9 Beğenmekten Vazgeç