Teknobu

Dude Theft Wars Apk 0.9.0.3 Para Hileli İndir


Dude Theft Wars Apk 0.9.0.3 Para Hileli İndir

Dude Theft Wars Apk 0.9.0.3 Para Hileli İndir

Dude Theft Wars, bir açık dünya sanal oyunudur. Dude Theft Wars Apk 0.9.0.3 sürümü için para hileli mod apk’yı indirin ve bu oyunun sınırsızca keyfini çıkartın.

Hiç GTA San Andres gibi gerçek hayattan bir aksiyon oyunu oynadınız mı ve eminim çoğunuz zaten bu oyuna aşinasınızdır. Bunun çok popüler bir oyun olduğunu ve hemen hemen herkesin oynadığını söyleyebilirsiniz.

Bu, diğer pek çok oyun geliştiricisinin ve şirketin, popüler oyunla neredeyse eşleşen bir oyun kurgusuna sahip bir aksiyon oyunu istemesine neden oluyor, ancak farklı bir karakter veya çok gerçek olmayan biraz daha yaratıcı bir grafik oluşturup oluşturmadığını biraz farklı kılıyor.

Ve bu, Dude Theft Wars’u oynamak için çok ilginç bir deneyimle görmeniz için. Ve bu oyunu oynamaya karar verdiğinizde, bu oyundaki tüm satın alma özellikleriyle eğlenmenize yardımcı olabilecek değiştirilmiş bir sürüm bulmayı unutmayın.

Çünkü burada hepimizin bildiği şey Dude Theft Wars’un bir yaşam oyunu olduğu ve bu oyunu gerçek dünya gibi daha eğlenceli hale getirmek için Zenginlik çok güçlü bir hediye. Bunun için, Dude Theft Wars Apk Para hileli uygulamasını değiştirilmiş sürümünde indirmeyi düşünüyorsanız.

Dude Theft Wars Apk
Dude Theft Wars Apk

Dude Theft Wars APK Hakkında

Dude Theft Wars Apk , bir açık dünya sanal oyunudur ve mükemmel bir yaşam simülatörü ve Simülatörüdür. Ana amacı, güzel şehrin ve güneşli bir günde sunduğu şeylerin tadını çıkarmaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Score Hero 2 Apk Hileli Mod İndir

Ne istersen yapabilirsin. Şehri bir alışveriş arabasında keşfedin veya güneşli bir günde çöp atın, komşularınızı selamlayın, herhangi bir binaya girin ve paralarını çalın veya bir mafya çetesine katılın ve hırsızlığa devam edin, para ve para çalın ve nakit ile silah veya spor araba satın almak için harcayın veya Çıldırın ve çılgın silahlarla bazı adamları vurun ve mafya gangster takımını oluşturmak ve en iyi mafya yıldızı olmak için battle royale’ye başlayın.

Bir erkeğin mükemmel hayatında yapılabilecek her şey. Sıradan bir adamın sıradan hayatını yaşayabilir ya da çılgın şeyler yapabilir, diğer adamları kızdırabilir, diğer erkeklerle savaşabilir, el bombaları patlatabilir, araba kullanabilir ve etrafta uçuşan aptal bez bebekleri seyredebilir, mükemmel adamlarla dans partisi düzenleyebilir, vb. – Her şey sana bağlı. Sen.

Poxel Studios tarafından sunulan oyunun, dünyadaki oyuncuların büyük ilgisini çekmekte başarılı olduğu da söylenebilir, bu, Playstore Platformunda kendiniz için görebileceğiniz 10 milyon indirme ile kanıtlanabilir. Ancak bu tartışmada orijinal sürümü görmezden geleceğiz ve bu Mod özelliğinin Sınırsız Satın Alma (Sınırsız Para) ile nasıl çalıştığını görmeye çalışacağız.

Burada Mod Sürümünü bilmeyenler için kastedilen, kullanıcıların uygulama paketine erişimini kolaylaştırmak için uygulamadaki bazı komut dosyalarını ekleyerek, azaltarak değiştirilmiş Orijinal sürümdeki bir uygulamadır. .

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG'yi indirin 0.9.8-rc221

Genellikle bu aktiviteyi uygulayan biri Modder dediğimiz şeydir ve bu Dude Theft Wars APK’yı oynama hedefi olanlar için aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

Dude Theft Wars Apk Özellikleri

Oyunu Orijinal sürümde oynamak bence yapılacak en iyi seçimdir, ancak burada aradığınız avantajlar, oyuna kolayca giremeyeceğiniz ve sonunda bu oyunu Modifiye sürümde oynamaya karar verebileceğiniz bazı avantajlardır. istediğiniz oyun deneyimini yaratın.

Ve bu sayfada haklısınız çünkü oyunun ana özelliklerinden bazıları ve şimdiye kadar aradığınız Değiştirilmiş versiyon aşağıdadır.

 • Sınırsız Para / Ücretsiz Satın Alma

Para, birisinin oyunu oynamasını gerçekten etkileyen bir öğedir, özellikle de hazine açgözlü olan ve içindeki görevlerinizi yerine getirmek için daha tehlikeli silahlara ihtiyaç duyan bir mafyanın yaşam tarzıyla ilgili bir oyuysa.

Ve buraya geldiğiniz için şanslısınız çünkü uygulamayı indirerek buradan alabileceğiniz ana özellik sınırsız parayla alışveriş yapma özgürlüğü ve zamanla büyümeye devam edecek.

 • Açık Dünya Oyunu

Sandbox karakteri ile ve Açık Dünya türü bir oyun, bu dünyada her şeyi yapmakta ve şu anda oynadığınız karakterle ilgili eylemlerinizi belirlemekte özgürsünüz. Kaos yapmaktan, savaşmaktan, alışveriş yapmaktan ve çok daha fazlasından başlayarak.

Görevinizi tamamlayın ve bu oyunun amacına ve gerçek anlamına ulaşmak için bu Açık Dünya oyununda gerçek oynama deneyimini yaşayın.

 • Gerçek Oyun Aksiyonu

Bu oyunda gerçek aksiyon ve aksiyon alın ve karakterinizin hareketini özgürce kontrol edin. Bu fantezi dünyasında gerçek dünyada yapamayacağınız tüm eylemleri açığa çıkarabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Hack Apk Mod Full Aralık 2021

Ayrıca, olağanüstü oyun oynama hissini arttırmak için bu açık dünya oyununda bazı mini oyunlar oynayın.

 • Silahlar

Bu oyunda düşmanlarınızla savaşmak için AK47, SMG, Revolver, Av Tüfeği gibi Tehlikeli Silahlar satın almak için Silah Mağazasını ziyaret edin Veya sadece zayıf insanlar için ellerinizi kullanın.

 • Araçlar

Ramp Car, Monster Trucks, Rc CARS gibi birçok farklı araba sürün. Alien UfO, Skateboards, DragSter, QuadCars, Karts Ya da alışveriş yapmak ve sınırsız paranızı harcamak için şehirde dolaşın.

 • Akrobatik Eylem

Bir oyunda bir sirk görmek kadar eksiksiz izlemesi eğlenceli olan ragdolls ve Arabalarla muhteşem akrobasi hareketleri yapın.

 • Farklı İnsanlar ve Karakterler

Daha güçlü bir yaşam hissi yaratmak için bu gerçek olmayan dünyada farklı ve farklı kişilikleri ve görevleri olan daha fazla insan bulun.

 • Gelecek Özellikler

Şu anda Dude Theft Wars Poxel Studios oyun geliştiricisi, uygulama güncellemeleri için hazırlıklar hazırladı ve daha ilginç bir oynanış yarattı, bunun için aşağıda ileride gerçekleştirilecek bir uygulama güncellemesinden sonra çıkacak özelliklerden bazıları yer alıyor.

 • Daha Fazla Şehir.
 • Yeni ve birçok Araç türü (Gemiler, Helikopterler ve Uçaklar).
 • Roketatar ve makineli tüfek gibi daha fazla silah.

Android için Dude Theft Wars Apk 0.9.0.3 Para Hileli İndir

Aşağıdaki bağlantıdan android telefonlarınız için Dude Theft Wars Apk 0.9.0.3 Para Hileli İndirebilirsiniz.

DOWNLOAD APK 22

”Google
11 Beğen