Teknobu

DREP Coin Nedir? DREP Coin Yorum Hakkında Herşey 2021


DREP Coin Nedir? DREP Coin Yorum Hakkında Herşey 2021

DREP Coin Nedir? DREP Coin Yorum Hakkında Herşey 2021

DREP Coin nedir , Drep coin yorum, fiyat ve grafiği, Drep coin’in geleceği var mı işte hakkında tüm merak edilenler.

DREP Coin nedir sorusu için DREP Coin açıklaması ve grafikleri incelenmiştir. DREP token , kullanım kolaylığı, esneklik ve sürtünmesiz entegrasyonu birleştiren çözümler sunmak amacıyla blok zinciri teknoljisine dayalı “bağlayıcılar” ve “araç kutuları” oluşturmaya kendini adamıştır.

DREP Coin Nedir?

DREP Coin Nedir

DREP, blockchain tabanlı bir itibar sistemidir. DREP, sahte haber, hesap ve içerik sorununu çözmeyi amaçlamaktadır. DREP’in merkezi olmayan itibar algoritması, çevrimiçi topluluğun her bir bileşeninin itibar değerini ölçecektir. DREP, itibara dayalı paralar ve itibara dayalı varlıklar yardımıyla itibar sistemi tokenleri geliştirecektir.

DREP, yüksek ölçeklenebilirlik ve sıfır gaz tüketimi ile Katman 2 çözümüne benzer şekilde veri işleme yeteneklerini geliştirdiği bildirilen akıllı boru teknolojisi konseptini önerdi. DREP, gelişmiş teknik çözümlerini API’lere ve eklentilere günceller, blok zinciri öğreniminin maliyetini düşürür ve uygulama / iş geliştirmenin zorluklarını ve karmaşıklığını azaltır;

DREP, ağ verimliliğini artırmak ve iletim ek yükünü azaltmak için Schnorr’un Secp256k1 eliptik eğriye dayalı çoklu imza algoritmasını kullanır. Veri bağlantısı ve gizlilik korumasını sağlamak için DREP, HMAC (Karma Mesaj Kimlik Doğrulama Kodu) algoritmasına dayalı merkezi olmayan bir kimlik (DID) sistemi tasarladı ve çift katmanlı bir ana kimlik ve birden çok alt sistem kimliği oluşturdu. DREP İstemcisi, kullanıcıların verileri ve varlıkları merkezi ve merkezi olmayan bir platformda tek bir arayüz üzerinden yönetmelerini sağlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Utk Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri, Yorum

DREP, varlık yönetimi, kimlik yönetimi, 2D işletmeler için kullanımı kolay bir araç arayüzü sağlar ve DREP ekosistemi için verimli ve sorunsuz bir hizmet portalı sağlar Kullanıcı, uygulama geliştirme ve trafik portalları dahil olmak üzere işlevleri entegre eden kapsamlı bir DREP istemcisi başlattı İyileştirmek için veri gizliliği koruması, DREP Chain, hassas kullanıcı bilgilerini korumak için homomorfik şifreleme kullanır.

”Google
6 Beğen