Teknobu

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 İndir


Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 İndir

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 İndir

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 Sürümünü İndirin. Sizde hileli Dream League Soccer 2022 Apk hileli 9.02 Hemen İndirin.

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 İndir : Dream League Soccer 2022, güncellenmiş oyun , veri , aktarım ve tonlarca yeni özellik ile burada. DLS 22 , modern özelliklerden oluşan bir kar fırtınası ve ultra net bir kullanıcı arayüzü ile geri döndü. Beğendiğiniz menajeri seçin ve 5000’den fazla FIFPro ™ lisanslı oyuncuarasından kendi Rüya Takımınızı oluşturun.

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02

Bu yıl First Touch Games , Yeni transferler , Güncellenmiş UI/U X, Yeni Şarkılar ve oyun geliştirme gibi birçok yeni özellikle DLS 22 ile geri döndü . Yeni oyuncular ekleyerek ve beğendiğiniz isim, tasarladığınız logo veya seçtiğiniz forma ile takımınızı değiştirerek kendi kulübünüzü kurun.

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02
Dream League Soccer 2022 Apk 9.02

Oyun içindeki oyuncuların yeni 3D hareket yakalama hareketlerini deneyimleyin, oyun oynarken daha gerçekçi hissettirin. Oyun, Gary Bloom’un büyüleyici yorumlarından oluşuyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Game Turbo 4.0 Apk indir (Son Sürüm) 2021

DLS 22 9.02 Apk , özel Dream Team’inizi bir araya getirmek için Kevin De Bruyne ve Roberto Firmino gibi yeni oyuncularla oynadı . Kendi tarzınızda oyunun tadını çıkarın ve diğer oyuncuları geçmek için değerli taşlar ve madeni paralar kullanarak oyuncularınızın becerilerini artırın. Efsanevi bölümler için tüm gücünüzü ortaya koyarken stadyumunuzu ve beyaz sınıf tesislerinizi kurun ve dünyanın en iyi takımlarını fethetmeyi hedefleyin.

DLS 22 , Google Playstore’un kendisinde 50 milyonun üzerinde indirmeyi aştı . Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Zlatan Ibrahimovic, Neymar, Salah, Lewandowski gibi efsanevi oyunculardan oluşan bir ekip kurarak futbolun rekorlar kitabına damganızı vurun.

Dream League Soccer 2022 Apk 9.0.2, inanılmaz frikik kamera açısı ve penaltı animasyonu ile muhteşem. Oyunda herhangi bir hentbol özelliği olmamasına rağmen, yeni bir drop ball özelliğine sahip oldular.

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 Özellikleri

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02
Dream League Soccer 2022 Apk 9.02
 • Dream League Soccer 2022 Hile Apk 9.02 4000’den fazla FIFPro™ lisanslı oyuncudan kendi özel Rüya Takımınızı kurun. Geliştiricilerin çok fazla lisansı olmamasına rağmen yine de yeterli lisansları vardır. Tüm oyuncular ve takımlar 21/22 Sezon verileriyle güncellenir.
 • Yeni Günlük Zorluklar – Madeni para ödülleri için günlük hedefleri tamamlamanız gerekiyor.
 • Personel, görevliler, güvenlik görevlileri, pankartlar, bayraklar vb. ile gelişmiş stadyum atmosferi
 • Yeni kar modu eklendi ve kenar çizgileri güncellendi.
 • Eksiksiz 3D hareket yakalama vuruşları, müdahaleler, kutlamalar ve kaleci kurtarışları, oynarken muhteşem bir his verir.
 • 8 klasmanda birinci olarak ve +10 kupa müsabakaları kazandıkça nihai statü elde edin. Ayrıca 20 çevrimiçi oyun bölümü oynayabilirsiniz.
 • Kulübünüz üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmak için stadyumunuzla tıbbi, ticari ve eğitim tesislerinizi geliştirin. Tesisleriniz iyi bir şekilde yükseltilirse oyuncunuz hızla iyileşebilir. Biraz sert oynamayı seviyorsanız, bir tıbbi tesise yatırım yapmak iyi bir fikir olacaktır.
 • Transfer pazarındaki en iyi yetenekleri belirlemeye yardımcı olmak için Temsilciler ve İzciler İşe Alın. Temsilciler, transfer pazarındaki en iyi yetenekleri bulmanıza yardımcı olur. Efsanevi ajanın maliyeti 500 jetondur.
 • Oynanış, grafik ve oyuncuların yüz iyileştirmeleriyle önemli ölçüde yenilendi.
 • Rüya Takımınızın teknik ve kondisyon yönlerini iyileştirmek için birden fazla Koç istihdam edin. Ayrıca oyuna bir kaleci antrenörü getirerek kalecinizi eğitebilirsiniz.
 • Takımınızın formasını ve logosunu değiştirmek veya kendi formalarınızı içe aktarmak için. Favori kitlerinizi google’da arayabilir ve ardından bağlantılarını kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
 • Şaşırtıcı heyecan verici ödüller kazanmak için çevrimiçi bölümdeki çeşitli kupa mücadelesi turnuvalarının bir parçası olun. Hızlı bir şekilde elmas kazanmak için küresel kupaya katılabilirsiniz.
 • Dream League Online ile dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın. Bölümlerinizde oyuncularla karşılaşacaksınız. Dream League Online gerçek zamanlı olarak çalışır.
 • Hendrik Noelle, Dead Pony, KIT vb. içeren özel film müziği
Bu Yazımızda Okuyun :   İnat Box Telegram (Güncel Link) 2022

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 İndir

Aşağıdaki bağlantıdan Dream League Soccer 2022 Apk 9.02 İndirin, ve oyunun keyfini çıkartın.

Dream League Soccer 2022 Apk 9.02
Dream League Soccer 2022 Apk 9.02

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç