Teknobu

Dragon Mania Legends Apk Para ve Elmas Hileli İndir 2021


Dragon Mania Legends Apk Para ve Elmas Hileli İndir 2021

Dragon Mania Legends Apk Para ve Elmas Hileli İndir 2021

Dragon maina legends oyunu için para ve elmas hilesine ihtiyacınız var ise Dragon Mania Legends Apk Para ve Elmas Hileli Mod Apk’yı İndirin.

Dragon mania legends apk son sürümü olan v6.1.2a para ve elmas hileli mod apk’yı web sitemizden indirebilir bu oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Dragon Mania Efsaneleri’nde oyuncular, Viking kabilesi tarafından yok edildikten sonra ejderhalar için bir yaşam alanı inşa etmenin bir yolunu bulacaklar. Oyunda birçok farklı ejderha türü vardır, böylece oyuncular özgürce antrenman yapmayı seçebilirler.

Dragon Mania Legends Apk

Dragon Mania Legends Apk
Dragon Mania Legends Apk

Yukarıda belirtildiği gibi, dragon mania efsaneleri bir simülasyon türüne sahip 3 boyutlu bir oyundur ve bir animasyon içinde paketlenmiştir. Bu oyunda oyuncular, ejderha yetişkin oluncaya kadar ejderha yumurtalarına iyi bakmaları için görevlendirilir. Canlı yaratıklarda olduğu gibi, bu oyunda da ejderhalar da yeterli miktarda alıma ihtiyaç duyar, susuz yiyecekler çilek şeklinde verilir. Boş bir alana dikebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Soul Knight Apk 3.2.7 İndir (Güncel Sürüm) 2021

Dragon mania efsaneleri oyuncuları, var olan çeşitli ejderha türlerinden ve Ateş Elementleri, Su, Rüzgar, Toprak, Yıldırım, Metalik, Doğal, Karanlık ve Işık gibi birkaç farklı unsurdan herhangi bir ejderhayı koruyabilirler.

Ejderhanın yetişkin bir ejderha olmasını önemsemeyi başarırsanız, daha sonra ejderha, düşman olarak kabul edilen diğer ejderhaları yenebilecek süper güçlere sahip olacaktır. Dragon mania efsaneleri yalnızca kararlı bir internet ağına bağlıysanız oynanabilir, diğer adıyla bu dragon mania efsaneleri oyunu çevrimiçi bir oyundur. Çeşitli ülkelerden diğer oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz ve arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla savaşabilmeniz için bir Çok Oyunculu Modu vardır.

Her ejderhanın çeşitli aktif becerileri ve pasif becerileri vardır. Bir ejderha eğiticisi olarak göreviniz, temel zayıf yönleri ve güçlü yanları ve bir element ile diğeri arasındaki ilişkiyi bulabilmelidir. Bu şekilde daha sonra diğer ejderhaları kolayca yenebilirsin.

Bunun yanı sıra, ejderhaların sığınacak bir yere de ihtiyaçları var, bu yüzden içinde yaşamak zorunda olduğun evcil ejderhalar için bir ev inşa etmelisin. İlk başta, inşa ettiğiniz evde sadece 2 ejderha yaşayabilir, ancak evi daha büyük hale getirmeyi başarırsanız, evde daha fazla ejderha yaşayabilecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nulls Brawl 35.109 İndir Son Güncellenen Sürüm 2021
Dragon Mania Legends Apk
Dragon Mania Legends Apk

Dragon Mania Legends Mod Apk Özellikleri

Dragon legends amnia oyununun mod versiyonu, orijinal versiyondan elde edemeyeceğiniz birçok avantaja sahip. Elbette ejderha mani efsanelerinin modifiye edilmiş versiyonunun sahip olduğu avantajlar ile düşmanlarınızı kolayca yenebilir ve bu ejderha oyununu oynamanın heyecanını daha da artırabilirsiniz. Aşağıdakiler, ejderha mani efsanelerinin Mod versiyonunun avantajları olan temel özelliklerdir.

 • Sınırsız Altın Para, Değerli Taş ve Meyveler
 • Sınırsız Enerji Savaşı
 • Kilidi Açılmış Her Tür Ejderhalar (Ateş, Su, Toprak, Rüzgar, Yıldırım, Doğal, Karanlık ve Aydınlık)
 • Tüm Beceri Tipi Ejderhaların Kilidi Açıldı
 • Tüm Binaların Kilidi Açıldı (Habitat, Çiftlik, Heykel ve Daha Fazlası)
 • Tüm Dekorasyonun Kilidi Açıldı
 • Tüm Ada Kilidi Açıldı

Dragon Mania Legends Apk Para ve Elmas Hileli İndir

Dragon mania efsanelerinin mod sürümünü indirmeden önce, uygulama hakkında detaylı bilgileri görmek için lütfen aşağıdaki tabloya bakınız.

İsim SoyisimDragon Mania Legends Para ve Elmas Hileli
Uygulama Boyutu108,3 MB
VersiyonV6.10o
Android Gerekli4.1 Jelly Bean veya Daha Yüksek
GeliştiricilerGameloft SE
 • 2021’deki en son orijinal sürüm Dragon Mania Legends’ın indirme bağlantısı burada
 • Dragon Mania Legends Apk son sürüm 2021 için indirme bağlantısı burada
DOWNLOAD APK 8

Dragon Mania Legends uygulamasının orijinal sürümünü indirmek için yukarıdaki bağlantıya veya Google Playstore üzerinden tıklayabilirsiniz. Bununla birlikte, Mimin size Dragon Mania Legends’ın değiştirilmiş versiyonunu indirmenizi tavsiye ediyor, çünkü uygulamayı indirerek Dragon Mania Legends’ın tüm benzersiz özelliklerinden derin ceplere ulaşmanıza gerek kalmadan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Oyun modu uygulamasını indirmek için verilen bağlantıya tıklayarak bulabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   CBC Sport Apk (Güncel Sürüm) 2021

Dragons Mania Legends Mod Apk Android ve iOS’ta Nasıl İndirilir

Belki de Play Store dışında uygulamaların nasıl yükleneceğini bilmeyenler vardır, bu nedenle aşağıda dragong mania legends uygulamasının mod sürümünü kurmanızı kolaylaştıracak bir eğitim verilmiştir.

 1. Daha önce, lütfen yukarıda verilen bağlantıya basarak Dragon Mania Legends’ın Mod sürümünü indirin.
 2. Ardından, dragon mania efsane modu Uygulama Dosyasını yerleştirmek için depolama klasörünü seçin.
 3. Dragon mania legend uygulama dosyasının mod sürümü indirildikten sonra, kullandığınız akıllı telefon cihazının güvenlik ayarlarında “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin.
 4. Bir sonraki adım, dosya yöneticisi menüsüne tıklamak ve oyun dosyasının daha önce indirildiği depolama klasörünü aramaktır.
 5. Dosyaya tıklayın, bir sayfa görüntülenecektir, kurulum sürecini başlatmak için lütfen kur’a tıklayın.
 6. Kurulum işlemi tamamlanana kadar bir süre bekleyin ve dragon mania legends modunu oynayabilir ve lütfen ücretsiz olarak sunulan çeşitli özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.
”Google
8 Beğen