Web Analytics
Teknobu

Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak? 2022
Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak? 2022

Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak? 2022

Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak? Doctor Strange 2 çıkış tarihi, fragmanı, oyuncu kadrosu ve daha fazlası bu haberimizde.

2016’nın Doctor Strange in the Multiverse of Madness adlı devam filminin 25 Mart 2022’de gelmesi gerekiyordu, ancak yılın sonlarına kadar üçüncü kez ertelendi.

Film, koronavirüs pandemisi nedeniyle birden fazla gecikme yaşamış olabilir, ancak 15 Aralık 2021’de Birleşik Krallık sinemalarında vizyona giren Spider-Man: No Way Home, film için beklentiyi artırma konusunda harika bir iş çıkarıyor.

Doctor Strange devam filminin çoklu evreni de kapsayacağı doğrulandığından beri hayranlar, No Way Home’un devam filmini kuracağını düşünüyorlardı ve hatta Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın ilk fragmanının olabileceğine dair öneriler vardı. Spider-Man: No Way Home’a ​​bağlı. Aşağıda bununla ilgili daha fazlasını teyit edeceğiz.

Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak?

Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak
Doctor Strange 2 Ne Zaman yayınlanacak

Birkaç gecikmenin ardından Doctor Strange 2, 6 Mayıs 2022’de beyaz perdeye gelecek . 

Filmin aslında Mart 2022’de vizyona girmesi gerekiyordu, ancak Kasım ayında filmin The Hollywood Reporter’ın kaynaklarının “önemli” yeniden çekimler ve ek çekimlerden geçtiğine dair haberler geldi . O zamandan beri, önemli yeniden çekimlerin gerçekten gerçekleştiği doğrulandı.

Doctor Strange 2 oyuncu kadrosu

Benedict Cumberbatch , Dr. Stephen Strange olarak geri dönerken, Wanda Maximoff olarak Elizabeth Olsen , AKA Scarlet Witch’in de bu filmde oynayacak büyük bir rolü var. Benedict Wong , Wong olarak geri döndü, Rachel McAdams Christine Palmer olarak geri döndü ve Chiwetel Ejiofor , Karl Mordo rolünü yeniden canlandırıyor. Reklamcılık

Yeni yüzlere gelince, Xochitl Gomez oyuncu kadrosuna America Chavez olarak katılıyor ve karakter MCU’da ilk kez sahneye çıkıyor. Göre Hollywood Reporter , Tom Hiddleston bu Marvel tarafından teyit edilmemiştir rağmen bildirildi Loki olarak geri dönüyor.

Doctor Strange 2 konusu

Resmi özete göre, Doctor Strange 2, Strange’in, tipik Marvel tarzında, çok şifreli, arkadaştan düşmana dönüşen bir düşmanla yüzleşirken, tarif edilemez bir kötülüğü serbest bıraktığını görecek. Ve elbette, No Way Home olaylarının bize gösterdiği gibi, çoklu evren filmde büyük bir rol oynayacak.

Filmin büyük kötülüğüne gelince, bir Lego seti hikayenin büyük kötü adam savaşını ortaya çıkarmış olabilir . Gargantos Showdown adlı oyuncak, Doctor Strange, America Chavez ve Wong’un, Doctor Strange 2 fragmanında görünenle aynı, devasa, tek gözlü bir deniz canavarına karşı mücadele ettiğini görüyor.

What If’de başka bir dev, ahtapot görünümlü yaratık ortaya çıktı – doğrulanmasa da, bazı hayranlar bunun kozmik, çok yönlü bir kötü adam olan Shuma-Gorath olduğunu iddia etti. Dahası , film için ayrı bir üründe tek gözlü bir kötü adam da var. Yani Gargantos, Shuma-Gorath veya her ikisi de olsa, Strange’in alabileceği tüm yardıma ihtiyacı olacak gibi görünüyor. Ayrıca Strange’in kendisinin alternatif bir versiyonuyla ve çoklu evreni kırdıktan sonra Strange’i büyük bir tehdit olarak gören Karl Mordo ile uğraşmak zorunda kalacağı gerçeği de var. Ve internet söylentilerine inanılırsa, Wanda’nın çoklu evrende çocuklarını ararken Doctor Strange 2’de kendi gündemine sahip olma şansı var. Çok şey oluyor! Aldıkça daha fazla arsa ayrıntısı için bizi izlemeye devam edin.

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç