Web Analytics
Teknobu

DLS 22 Para Hilesi Nasıl Yapılır? (Dream League Soccer)
DLS 22 Para Hilesi Nasıl Yapılır? (Dream League Soccer)

DLS 22 Para Hilesi Nasıl Yapılır? (Dream League Soccer)

Dls 22 Para Hilesi Nasıl Yapılır? Dream League Soccer oyunu için para hilesine mi ihtiyacınız var burada sizlere en güncel Dls 22 Para hilesini paylaşıyoruz.

Dls 22 için para hilesi modunu indirebileceğiniz bir indirme bağlantısını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Siz de artık dls 22 oyununda sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Sınırsız para ile her türlü özellikleri satın alabileceksiniz. Sizde Dls 22 para hilesi için yazımızı okumaya devam edin ve en son kısımda indirme bağlantısına tıklayarak indirin.

DLS 2022 veya Dream League Soccer 2022 bir futbol oyunudur ve bu konuda en iyilerinden biridir. Dream League Soccer 2022 Dls 22 sınırsız jeton ve elmas İndirin.

DLS 2022 hakkında

DLS 22 Para Hilesi
DLS 22 Para Hilesi

Bu, FIFPro’nun en iyi lisanslı oyuncularını alarak kendi takımınızı kurduğunuz en iyi futbol oyunlarından biridir. Bunun yanı sıra, kendi stadyumunuzu inşa edin ve zafer kazanmak için tüm taktik becerileri öğrenin. Gerçekçi grafiklerle gelir ve üst düzey bir akıllı telefonunuz varsa, 60 fps’de keyfini çıkarabilirsiniz. 

Her zaman en son Android oyunlarının Mega mod APK’sini getirdiğimiz gibi bu sefer de Dream League Soccer 2022 Mod APK’sını getirdik,  sınırsız para modu var. En son sürüm APK + Obb veri dosyalarını indirin. Veri dosyası zip formatında yüksek oranda sıkıştırılmıştır. DLS 2022’nin yükleme işlemi, normal bir APK yükleme işlemi kadar kolaydır.  Sadece indir düğmesine tıklayarak DLS 22 PARA HİLELİ MOD APK’yı indirin .

DLS 2022 MOD’un Özellikleri

DLS 2022 oyununun Mod özelliklerine bir göz atalım ve modifiye edilen tüm özellikleri öğrenelim. Ayrıca cihazınıza indirip oynamadan önce Mod özelliklerinin açıklamasını okumanızı da öneririz. Ve bu oyunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacağına inanıyorum.

  • Sınırsız para ( Yakında )
  • Sınırsız para kullanarak istediğini satın al
  • MOD MENÜSÜ ( VAR )

Mod Özellikleri Hakkında Her Şey: Grafikler ve oynanış, burada tartışılan ve vurgulanan şeylerdir. Oyun çarpıcı grafikler, görseller ve gerçekçi animasyonlarla geliyor. Yani her atış, beceri gerçek gibi ve tüm bunlar için uyumlu bir cihaza ihtiyaç olsa bile 60 fps alabilirsiniz. Favori oyuncunuzla oynayın veya FIFPro lisanslı oyuncularla takım kurun. Kendi takımını kur ve kendi stadyumunu inşa et. Ödüller alın ve düzenli etkinliklere katılın. Google Play bulutu ile ilerlemenizi cihazlar arasında bile kaydedebilirsiniz. Dream League Soccer 2022 Mod APK’sini indirin ve en son sürümleri obb dosyalarına dönüştürün.

DLS 2022 Para Hilesi Nasıl İndirilir?

Yüklemek için Dls 22 Para hileli APK’yi buradan ücretsiz olarak doğrudan bir bağlantıyla indirin. Ardından kurulum adımlarımızı takip edin.

1 Adım : İndirdikten sonra, önce etkinleştirmediyseniz , cihazınızda bilinmeyen kaynakları etkinleştirdiğinizden emin olun . Aksi takdirde, cihazınıza asla yüklenmeyecektir.

2 adım : Ardından dosya yöneticinizi ziyaret edin ve DLS 2022 MOD APK dosyasını bulun ve APK ile OBB dosyasını birleştirin. ( ES dosya gezgini Pro’yu kullanabilirsiniz )

3 adım : İşte bu kadar DLS 22 Mod APK, kilidi açılmış tüm premium özelliklerle kullanıma hazır.

DLS 22 Para Hilesi
DLS 22 Para Hilesi
”Google
10 Beğenmekten Vazgeç