Teknobu

Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi Sonucu 3 Kişi Yaşamını Yitirdi


Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi Sonucu 3 Kişi Yaşamını Yitirdi

Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi Sonucu 3 Kişi Yaşamını Yitirdi

Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi Sonucu 3 Kişi Hayatını Kaybetti İşte Detaylar ;

Diyarbakır’da bir avukatlık ofisinde 3 kişi ölü halde bulundu ! Bu ölümün sebebi Doğal gaz sızıntısına bağlı olduğu şüphe üzerinde duruluyor.

Diyarbakır’da bir avukatlık ofisinde doğal gaz zehirlenmesi sonucu avukat Ömer Baran ile eşi Müjde Baran ve stajyer Mahsun Akbaş olmak üzere 3 kişi yaşamını yitirdi. Olayın yaşandığı binanın etrafında geniş güvenlik önlemleri alındı.

POLİSE YAKINLARI HABER VERDİ

Avukat Ömer Barana ulaşmaya çalışıp haber alamayan yakınları durumu polis ekiplerine bildirdi. Ekipler, merkez Yenişehir ilçesindeki Ali Emiri 4’üncü Sokak’ta bir apartmanın 9’uncu katındaki daireye girince acı manzarayla karşılaştı.

Diyarbakır'da Doğal Gaz Zehirlenmesi
Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi

ÜÇÜ DE HAYATINI KAYBETTİ

Gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde ilk belirlemelere göre doğal gazdan zehirlenen avukat Ömer Baran ve stajyeri avukat Mahsun Akbaş’ın yaşamını yitirdiği tespit edildi. Baran’ın eşi Müjde Baran ise hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Müdahalenin ardından tüm sonuçlara rağmen Müjde Baran, kurtarılamadı. 3 kişinin cansız bedeni, otopsi için hastane morguna kaldırıldı.

Bu Yazımızda Okuyun :   ABD’nin 46. Başkanı Joe Biden
son dakika diyarbakir da avukatlik burosunda 3 13849422 8896 m
Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi

OCAK AÇIK KALMIŞ

Girişte yoğun gaz kokusunun tespit edilmesi üzerine yapılan kontrolde, mutfaktaki ocaklardan birinin açık olduğu belirlendi.

YAKINLARI, SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Görme engelli avukat Ömer Baran, eşi Müjde Baran ve stajyer avukatı Mahsun Akbaş’ın yaşamını yitirdiği haberini alan yakınları, evin bulunduğu sokağa geldi. Aileler, burada uzun süre gözyaşı döküp, ağıt yakarak, sinir krizi geçirdi.

son dakika diyarbakir da avukatlik burosunda 3 13849422 5315 m
Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi

EVDE İNCELEME YAPILDI

Öte yandan Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Olay Yeri İnceleme ekipleri, 3 kişinin ölümüyle ilgili avukat Ömer Baran’ın evinde araştırma başlattı. Çok yönlü çalışma yapan polis ekipleri, Baran çifti ve Akbaş’ın ölümüne yol açtığı değerlendirilen doğal gaz sızıntısının nedenini araştırıyor.

son dakika diyarbakir da avukatlik burosunda 3 13849422 2735 m
Diyarbakır’da Doğal Gaz Zehirlenmesi
son dakika diyarbakir da avukatlik burosunda 3 13849422 8943 m
son dakika diyarbakir da avukatlik burosunda 3 13849422 3032 o
”Google
17 Beğenmekten Vazgeç