Teknobu

Dentinox Jel Ne İşe Yarar ?


Dentinox Jel Ne İşe Yarar ?

Dentinox Jel Ne İşe Yarar ?

Dentinox jel ne işe yarar , nedir , nasıl kullanılır , neye faydalıdır gibi soruların cevabını arıyorsanız sizler için bu soruları cevapladık.

Dentinox Diş Çıkarma Jeli doğumdan itibaren kullanılabilir ve diş çıkarma ağrısını hızla gidermek ve diş etlerini yatıştırmak için lokal anestezik bir etki içerir.

Dentinox Jel Ne İşe Yarar ?

Dentinox Jel Ne İşe Yarar
Dentinox Jel Ne İşe Yarar

Dentinox jel, bebekler için kullanılan bir diş bakım ürünüdür. Dişler bebeklerde yaklaşık altı ila dokuz aylıkken diş etlerinden çıkmaya başlar. Bir bebeğin yeni dişlerini kestiği aşamada, büyük çoğunluğu bir miktar rahatsızlık hissediyor ve bu hem bebek hem de ebeveyn için oldukça üzücü olabilir. Dişler büyüdüğünde vücut, diş etlerinin bazı kısımlarının ayrılmasına ve dişlerin büyümesine neden olan tahrişler açığa çıkabilir. Dentinox Diş Çıkarma Jeli burada devreye giriyor. Bu jel, diş çıkarma nedeniyle bebeklerin ağzındaki ağrıyı ve tahrişi azaltmaya yardımcı olan bir tedavi şeklidir.

Temiz bir parmak ucu veya pamuk yünü ile bebeğinizin diş etlerine bir miktar Dentinox Diş Çıkarma Jeli sürmek, diş çıkarma rahatsızlığının önemli ölçüde azalmasını sağlayacaktır. Bu hoş tat veren jel şekersizdir ve doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Tam Bir Kalsiyum Deposu! Kemiklerinizin Güçlü Olması İçin…
”Google
12 Beğenmekten Vazgeç