Teknobu

Damonbux com Ücretsiz Robux (Çalışıyor mu) 2022
Damonbux com Ücretsiz Robux (Çalışıyor mu) 2022

Damonbux com Ücretsiz Robux (Çalışıyor mu) 2022

Damonbux com free robux; Damonbux .com ücretsiz robux veren bir sitedir. Peki bu site çalışıyor mu güvenilir mi? nasıl kullanılır? inceleyelim.

Damonbux.com Roblox, üzerinden ücretsiz Robux kazanabileceğinizi iddia eden çevrimiçi bir Robux üreticisidir. Bu web sitesi, para harcamadan ücretsiz Robux alabileceğinizi söyleyen birçok siteden biridir. Ama güvenli ve yasal mı? Bunu biraz inceleyelim yazımızı okumaya devam ediniz.

Damonbux com Ücretsiz Robux (Çalışıyor mu, Güvenlir mi?)

damonbux.com free robux
damonbux.com free robux

Her şeyden önce Damonbux com’u ziyaret etmeye çalıştığınızda başka bir siteye yönlendirileceksiniz. rbxpurple.com’a yönlendirildim ve bir açılır pencere gördüm. Roblox kullanıcı adınızı girmeniz gereken yer. Siteye girdikten sonra, site beni anketleri tamamlayarak, arkadaşlarımı önererek ve ayrıca çekilişlere katılarak ücretsiz Robux kazanabileceğimi söyleyen bir sayfaya götürdü. Ancak, aşağıda “Roblox şirketi tarafından bağlı değiliz veya desteklenmedik” yazan bir notları da var.

Şimdi, Roblox ile ilgili güvenilir her şey yalnızca resmi kaynaklardan gelmelidir. Herhangi bir üçüncü taraf kaynağı bunlardan biri değildir. Özellikle kişisel verilerinizi riske atıyorsa, Roblox’un genç demografisinin siteleri kullanması güvenli değildir. Roblox ile doğrudan bağlantısı olmayan herhangi bir üçüncü taraf sitesinde herhangi bir kişisel bilgi doldurmamalısınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   CS GO Görünmezlik Kodu Hilesi 2022

Roblox, Kullanım Koşullarında, resmi Roblox kanalları dışında Robux’u satamayacağınızı, takas edemeyeceğinizi veya başkasına veremeyeceğinizi açıkladı. “Robux’u satmak, takas etmek, devretmek veya başka bir şekilde elden çıkarmak için kullanılabilecek herhangi bir üçüncü taraf hizmetini tanımıyor veya göz yummuyoruz. Bu tür işlemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz ve desteklemeyeceğiz.”

Yani Damonbux com sizlere ücretsiz robux vermez sizleri başka siteye yönlendirir sizleri dolandırmaya çalışır bu tarz sitelere güvenmeyin.

”Google
3 Beğen