Teknobu

Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Özelliği varmı ?


Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Özelliği varmı ?

Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Özelliği varmı ?

Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme özelliği var mı , arabalarımızı modiye yapabilir miyiz işte tüm bu soruların cevabı burada.

Cyberpunk 2077‘de arabaları modifiye edebilir misiniz? Oyun, oyunculara karakterlerini özelleştirme konusunda birçok seçenek sunuyor, ancak aynı kişiselleştirmeyi araçlarına da taşıyor mu?

Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Yapılır mı ?

Cyberpunk 2077'de Araba Modifiye Etme Özelliği varmı ?

Kısa ve hayal kırıklığı yaratacak bir cevap olacak ama hayır. Oyuncular, araçla ilgili silahlar ve diğer seçenekler için yapabilecekleri birçok değişikliğe rağmen, Cyberpunk 2077’de arabalarını modifiye edemez ve özelleştiremezler. Doğrudan kişiselleştirmek mümkün değildir.

Mevcut jant setinizden memnun değilseniz, yeterli paranız olduğu sürece yeni bir tane satın almanız mümkündür. Maalesef, oyunda yeterince nakit toplamak oldukça zordur ve çok zaman alır, bu nedenle arabanın nasıl göründüğüne çok fazla kafa yormak sizin yararınıza olmayabilir.

Karakterinizin cinsel organlarını kişiselleştirmenize izin veren bir oyunun aracınıza aynı özelliği sunmaması garip görünebilir, ancak yine de bu öğeler, görevler ve efsanevi kıyafetler gibi oyundan keyif alabileceğiniz çok şey var .

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Kaç Levelden Oluşur ?
”Google
23 Beğen