Teknobu

Cyberpunk 2077 The Rescue Görevi Nasıl Yapılır ?


Cyberpunk 2077 The Rescue Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 The Rescue Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 The Rescue Görevi Nasıl Yapılır ? İşte Detaylar…

Cyberpunk 2077 The Rescue görevi, oyunun prologunu bitirmeniz için tüm “The Rescue” görevinde size yardımcı olacak ipuçları.

Cyberpunk 2077 The Rescue Görevi

V ilk konserini Wakako Okada’dan almaya hazır. İmplantlarını toplayıp karaborsada satmak isteyen çöpçüler tarafından kaçırılan bir kadını kurtarmanızı istiyor.

Jackie tarafından yardım edilirken yeni öğrendiğiniz dövüş tekniklerinin yardımıyla bu kadını kurtarmalısınız.

Konumda

Konumda, araçtan inin ve asansöre doğru Jackie’yi takip edin. Garajın ortasında, iki deri sandalye arasında bir bavul bulacaksınız; Seviye 2 V için yeni bir zırh parçasına sahiptir.

Jackie’nin arkasındaki asansöre çabucak ulaşın, bu noktada T-Bug’dan kurtardığınız kadın hakkında ek bilgiler içeren bir telefon alacaksınız.

Adı Sandra Dorsett ve hala hayatta olup olmadığından emin değiller. Ama onu kurtarmak için elinizden geleni yapsanız iyi olur.

Asansörden çıkın, sağa dönün ve hedef odaya doğru ilerleyin. Yolda bulduğunuz Maxdoc MK.1 ve herhangi bir Bounce Back MK.1’i alın. Ayrıca bu alanda ve odalarda parçalar ve diğer yağmalanabilir öğeleri de toplayacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077'De Monowire Silahı Nasıl Alınır ?

Yolunuzdaki ikinci odada hasat edilmiş bir ceset var, onu geçin ve düşmanın olduğu yan odaya gidin, onu alt edin ve vücudunu konteynere atın. Bir sonraki alana devam edin.

Büyük Salon

Bu alan birkaç düşmanın olduğu büyük bir salon. Tüm düşmanları etiketlemek için alanı tarayın.

Şimdi, bunları ya gizlice çıkarabilirsin, böylece duvarı kucaklayarak ve her seferinde bir tane gizlemek için engelleri kullanarak her birine gizlice girmen gerekecek.

Alternatif olarak, sen ve Jackie için bolca örtü ile tam burada çekim yapabilirsiniz.

Kargaşayı duyduklarında bir sonraki bölgeden çıkıp patrona hazırlananlar da dahil olmak üzere buradaki bir avuç düşmanı hızla yok edin.

Patron

Patron, küçük bir soruna neden olan çok güçlü bir silah taşıyor. Reboot Optics kullanarak onu kör etmeye gelir gelmez hacklemeyi kullanın ve herhangi bir soruna yol açmadan önce ona birkaç vesikalık fotoğraf koyun.

Kurtarma

Tüm düşmanlarla uğraştıktan sonra, mavi aydınlatmalı bir banyonun bulunduğu alanın arkasına doğru ilerleyin. İçeride, küvette, Sandra’yı orada yatarken bulacaksınız. T-Bug, onu nasıl kurtaracağınız konusunda size rehberlik edecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Açılmıyor Çökme Hatası

Kurtarma cihazındaki parçayı çıkarın ve güvende olsun. Seçeneği aldığınızda, Jackie’den Sandra’yı kurtarmak için airhypo’yu aramasını istemek için komut istemine basın.

Onu, silahlı sağlık görevlilerinin onu almaya geleceği balkona götürün. Balkonda, kapının yanında durun ve sağlık görevlilerinin inip Sandra’yı sedyede bırakmanızı söylemesini bekleyin.

Geri dönün

İşiniz bittiğinde, alanı düşman cesetlerinin üzerinde yatan kırıklar, cephane, hurda ve silahlar için temizleyin. Ondan sonra asansöre geri dönün ve garaja gidin. Asansörde Wakako’yu arayacak ve Gig hakkında bilgi alacaksınız.

Arabanın yolcu koltuğuna geç ve Jackie’nin seni eve bırakmasını bekle. Ancak geri kalan çöpçü sizi yolda keserken sessiz eve dönüş bir çatışmaya dönüşür.

Solunuzda başka bir carr çekilirken, tüm düşmanları ve ardından birkaç tane daha çıkarın.

Birkaç vesikalık bu işi yapmalı. Bu bittiğinde, Jackie polislerle tatlı konuşurken onu desteklemen gereken bir polis barikatına geleceksin.

Ondan sonra araca geri dönün ve eve dönün.

”Google
11 Beğen