Teknobu

Cyberpunk 2077 The Pickup Görevi Nasıl Yapılır ?


Cyberpunk 2077 The Pickup Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 The Pickup Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 The Pickup Görevi Nasıl Yapılır ? Cyberpunk 2077 The Pickup Görevi Hakkında Detaylı Bilgiler işte…

Bu Cyberpunk 2077 The Pickup yazımızda, sizin için The Pickup görevinin tamamını adım adım sizlere açıklayacağız. Pickup görevini, ‘ The Ride ‘ görevini tamamladıktan sonra yapabileceğiniz ana hikaye görevidir. Bu görev, yaptığınız seçimlere bağlı olarak birkaç farklı şekilde ortaya çıkabilir.

Cyberpunk 2077 The Pickup Görevi

The Pickup işinin başlangıcında iki seçeneğiniz olacak. Ya Militech Ajanını ara ya da onsuz çalış.

Burada yaptığınız seçimin, görevin geri kalanının sonucunu etkileyeceği için çok önemli olduğunu unutmayın.

Aşağıda , yapabileceğiniz tüm farklı seçimleri ve seçimin görevi nasıl etkilediğini listeledik .

Telefon görüşmesi olmadan
devam edin Eğer Pickup işine telefon görüşmesi olmadan devam etmeyi seçerseniz, o zaman Militech üssünü agresif bir şekilde aşmanız ve büyük miktarlarda yıkıma neden olmanız gerekir.

Birkaç dövüşe katılmanız gereken Militech üssüne gidin. Bu seçimde minimum diyalog ve çok fazla mücadele olacak.

Sonunda, Royce ile savaşabilir veya Militech üssünden gizlice kaçabilirsiniz.

Militech Ajanını Arayın
Başlangıçta Militech ajanını aramayı seçerseniz, telefonu açacak ve çok kızacaktır. Size buluşma noktasını söyleyecektir.

Militech ajanı Meredith ile tanışmak için buluşma noktasına gidin. Buluşma noktasına ulaştığınızda, yine de çok kızacak ve size sorular sormaya başlayacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Onunla olan diyalogda, bazı yaşam yolu seçimleri de olacak.

Diyalogdan sonra, bir Militech Data shard kullanarak bot için ödeme yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Şimdi veri parçasının şifresini çözmeniz gerekecek.

Bunu yapmak için, günlüğünüzden Shards menüsüne gidin ve menüden Militech Shard’ı seçin.

Shard’ın şifresini çözmek için bir koda ihtiyacınız olacak. Gereken kod ‘BD BD FF 55 1C E9’dur. Üst sıra ’55 1C E9 ‘ve alt sıra’ BD BD FF 55 ‘.

Tüm ödülleri almak için her iki sekansı da doğru bir şekilde almanız gerekecek.

Kodu girdikten sonra, kötü amaçlı yazılım etkisiz hale getirilecektir. Ayrıca bulmacayı çözerek yeni bir Quickhack’in kilidini açacaksınız.

Bunu yaptıktan sonra, ona Shard’ın açık olduğu konusunda sözlü onay vereceksiniz. Şimdi buluşma yerinden çıkın ve yakında olacak olan Jackie ile tanışın.

Diyalog sırasında Maelstrom hakkında konuşun.

Jackie, aşağıdaki üç seçeneğe sahip olduğunuz Maelstrom ile başa çıkma planınızı bilmek isteyecektir.

  • Bunun sorunsuz gideceğinden şüphe et
  • Tekrar ödeyeceğiz, ancak Militech kredisiyle.
  • 10000 $ Onlardan satın alacağız.

İlk seçenek, Maelstrom ile savaşmanız gerektiği anlamına gelir. İkinci seçenek, Militech Shard’ı onlara ödeme yapmak için kullanacağınız anlamına gelir ve son seçenek, cebinizden ödeme yapacağınız anlamına gelir.

Devam etmek istediğiniz seçeneği seçin ve hazır olduğunuzda, Jackie’yi Maelstrom’un üssünün bulunduğu All Foods’a kadar takip edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Tüm Zamanların En İyi 10 Android Oyunu

İnterkoma gidin ve soruyu Dex’in sizi gönderdiğini söyleyerek yanıtlayın. Maelstrom üssüne girerken, bir parça ve diğer bazı öğeleri içeren bir sandık bulmak için sağ arka alana gidin.

Jackie’ye geri dönün ve merdivenlerin yakınındaki Militech madenlerini gözlemleyin.

Maelstrom lobisine ulaştığınızda, Dum Dum ile tanışmak için asansörü kullanın. Konuşma sırasında, Jackie sinirlenecek.

Ya onu sakinleştirebilirsin ya da istersen, Maelstrom ile bir çatışma başlatabilirsin. Dum Dum ile diyalog tamamlandıktan ve bot önünüze getirildikten sonra, Royce, yeni Maelstrom patronu gelecek.

Kızacak ve size silah doğrultacak. Şimdi ya Maelstrom ile ya da Militech ile taraf olmak için bir seçim yapmanız gerekecek.

Aralarından seçim yapabileceğiniz dört seçenek olacak ve her birinin farklı bir sonucu olacak. Aşağıdaki seçenekleri listeledik:

  • Shard Cleaned – Maelstrom ile Taraf
  • Militech’e dinlenmiş Parçayı ver – Militech’in yanında
  • Shard Cleaned – Militech ile Taraf
  • Just Pure Chaos – Militech ile Taraf

Shard Cleaned – Maelstrom ile Taraf
Bu seçenekte, Royce’a onun için yeni bir anlaşmanız olduğunu söyleyin ve ona Militech Shard’ı verin. Memnun olacak ama kiminle çalıştığınızı da soracaktır.

Onun Dex olduğunu söyleyeceksin. Royce daha sonra silahını bırakacak. V, Royce’a Militech’in onlara karşı çalıştığını ve Datashard’ın önce dinlendiğini ancak siz onu temizlediğinizi söyleyecektir.

Bu arada Militech sizin üzerinizde olacak ve botu aldıktan sonra Jackie ve Dum Dum ile havalandırma sisteminden kaçmanız gerekecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi Valorant Grafik Ayarları Nasıl Olmalı 2021

Militech takviyeleriyle savaşmanız gereken Kırmızı koridora kadar Dum Dum’u takip edin. Dövüş bittikten sonra, Militech Mole’u bulmak için terminali bulmak için ilk odaya gidin.

İsterseniz Brick’i serbest bırakmak için isteğe bağlı bir hedef de var.

Ana hedefiniz ‘Tüm Gıdalar’ Maelstrom üssünden kaçmak olacak. Bu seçimde Maelstrom’un yanında yer alırken, Militech düşmanlarına karşı Maelstrom kuvvetleri tarafından size yardım edilecektir.

Çıkarken iki Mech tarafından saldırıya uğrayacak olan Royce’a yardım etmen gerekecek. Mech’lere zarar verip yok etmek ve Royce’u kurtarmak için sahip olduğun tüm el bombalarını kullan.

Çıkarken, Militech’in sizi dışarıda beklediğini göreceksiniz. Ama Militech Mole ‘Anthony Gilchrist’ tarafından kurtarılacaksın.

Militech’in Tarafında Militech’in
tarafını seçerseniz, onlar size saldırmaya başlarken Maelstrom’dan çıkmanız gerekecek.

Sadece sen ve Jackie, Maelstrom halkına karşı olacaksınız. Onu toplantı masasında öldürmezseniz, Royce ile Mech kıyafeti içinde savaşmanız gerekecek.

Drone botu toplantı masasına getirilmeden önce Maelstrom ile savaşmaya başlarsanız, kendiniz almak için toplantı masasının arka odasına gitmeniz gerekecektir.

Militech Ajanının sizi bekleyeceği All Foods Maelstrom üssünden çıkmanız gerekecek. Çalışmanızdan etkilenecek ve sizi alkışlayacak.

Yaptığınız seçimden bağımsız olarak, Maelstrom üssünden çıktıktan sonra, Cyberpunk 2077 The Pickup görevini bitirmek ve The Heist’i başlatmak için Jackie ile konuşun.

”Google
12 Beğen