Teknobu

Performans Ve Grafik İçin En İyi Cyberpunk 2077 Modları İndir


Performans Ve Grafik İçin En İyi Cyberpunk 2077 Modları İndir

Performans Ve Grafik İçin En İyi Cyberpunk 2077 Modları İndir

En İyi Cyberpunk 2077 Modları ; Bilgisayarınızdaki en iyi performans ve grafik ayarları hatta daha fazlası için cyberpunk 2077 Modlarını Bilgisayarınıza indirin ve daha performanslı bir oyunun keyfini çıkarın. İşte Cyberpunk 2077 Mods

Bu harika modlarla Night City’deki deneyiminizi geliştirin. Cyberpunk 2077′nin geliştiricisi ve yayıncısı olan CD PROJEKT RED’in gelecekte bu alanlar için iyileştirmeler ekleyebilir. Ancak, bu gerçekleşene kadar, yukarıdaki sorunları ele alan harika topluluk modlarından bazılarını indirmenizi ve yüklemenizi, oyuna yeni özellikler eklemenizi ve daha fazlasını şiddetle tavsiye ediyoruz. İşte şu anda mevcut olan en iyi Cyberpunk 2077 PC modlarının tümü.

En İyi Cyberpunk 2077 Modları İçin Neye İhtiyacınız Var ?

Cyberpunk 2077 Modları
Cyberpunk 2077 Modları

Eğlenceli Cyberpunk 2077 modlarına başlamadan önce , modlama deneyiminizi daha sorunsuz hale getirmek için yüklemeniz gereken bazı temel modlar vardır. İlk olarak, Cyberpunk 2077 Mod Manager var . Bu basit program, modların büyük çoğunluğu için kurulum sürecini sizin için otomatikleştirecek ve kullanıcı arayüzü temiz ve minimalist olduğu için onu kullanmak çok kolay.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077'De Motosiklet Nasıl Elde Edilir ?

İkinci olarak, CP77 Araçlarının kurulması şiddetle tavsiye edilir. Bu araçlar, modcuların oyunun dosyalarını düzeltmek için çıkarmasına izin verir ve aynı zamanda dosyaları yeniden paketlemek için de kullanılır, bu, belirli modların çalışması için yapmanız gerekebilecek bir şeydir. Kullanımı biraz karmaşık, ancak bunun için topluluk yapımı wiki , süreç boyunca size rehberlik edecek.

Son olarak, Cyberpunk 2077’nin görsellerini iyileştirmek veya değiştirmek için topluluk üyelerinin yaptığı farklı ön ayarlardan yararlanmak istiyorsanız, ReShade’e ihtiyacınız olacak . ReShade, renkleri ince ayar yapmak ve bazı harika post-processing efektleri enjekte etmek için kullanılabilir, bu yüzden bir grafik meraklısıysanız kurmanızı şiddetle tavsiye ederim. 

En İyi Cyberpunk 2077 Modları

Bu modlar, Cyberpunk 2077’nin performansını, ya oyunun temel kodunda ince ayarlar yaparak ya da sizin ayarlamanız için gizli ayarların kilidini açarak önemli ölçüde artıracaktır.

Cyberpunk Siber Motor Tweaks Modu

image 245

Bu mod, Cyberpunk 2077’nin motorunda, temel oyunun hem Intel hem de AMD CPU’larda sahip olduğu sorunları çözen bazı yararlı ince ayarlar yapıyor. Bunun bir sonucu olarak, 10-15’e kadar FPS artışı görebiliyordunuz, bu mükemmel. Mod ayrıca, kendinize öğeler vermek, NPC’lerde ortaya çıkmak ve daha fazlasını yapmak için kullanabileceğiniz eğlenceli bir hata ayıklama menüsü ekler, bu harika bir bonus. Genel olarak, bu modun bir zorunluluk olduğunu düşünüyoruz, özellikle de birkaç başka modun kurulu olmasını gerektirdiği için. Buradan indirebilirsiniz .

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Silah Yerleri

Global Aydınlatma Ayarlarının Kilidini Açın (ve daha fazlası)

image 246

Bu mod, global aydınlatma ve çözünürlük ölçekleme gibi performansla ilgili bazı gizli ayarları ayarlayabilmenizi sağlar. Ayrıca FOV, fare duyarlılığı ve yakınlaştırma duyarlılığında gelişmiş değişiklikler yapmanıza da olanak tanır. Buradan indirin .

Yapılandırma Revizyonu

image 247

Bu mod, belirli sis türleri ve ekran alanı yansımaları dahil olmak üzere “Global Aydınlatma Ayarlarının Kilidini Aç” tarafından açılmayan bazı ek gizli ayarların kilidini açar. Bunları kapatmak veya kapatmak size biraz FPS desteği verir ve bu da FPS hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Buradan indirin .

Optimize Edilmiş Işın İzleme

image 248

Cyberpunk 2077’yi ışın izleme açıkken oynarsanız, bu mod, ayarın sisteminize daha az vergi vermesi için bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. NVIDIA DLSS ile eşleştirilen bu mod, Cyberpunk’ın ışın izleme özelliğini hiç olmadığı kadar kolay hale getirecek. Buradan indirin .

Alternatif Karakter Aydınlatması

image 249

Bu mod, karanlık bir yerde olduklarında karakterlerin modellerinin etrafında (kendi karakteriniz dahil) sahip olduğu “jant aydınlatmasını” devre dışı bırakır. Bu efekt görsel netliğe yardımcı olurken, karanlık alanlarda biraz riskli görünüyor. Bu nedenle, devre dışı bırakmak için bu modu kullanmak, fotoğraf modu görüntülerinizin ve genel oyun deneyiminizin daha doğal görünmesini sağlamanın güzel bir yoludur. Modu buradan alabilirsiniz .

Cyberpunk Autonomous ReShade – Gerçek HDR

image 250

Monitörünüz yüksek dinamik aralığı (HDR) desteklemiyorsa, bu basit ama zarif ReShade ön ayarı Cyberpunk 2077’deki etkilerini taklit edecektir. Bu ön ayarla, ince işlem sonrası efektlerin kullanımı sayesinde oyununuz daha keskin ve daha canlı görünecektir. ve renklendirmek için yaptığı ince ayarlar. Buradan alın .

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 İndirme Hatası Steam

Borderlandfy2077

image 251

Bu, Cyberpunk 2077’nin bir Borderlands oyunu gibi görünmesini sağlayan düzgün, küçük bir ReShade ön ayarıdır. Bunu, hücre gölgelemesini taklit etmek için post-processing kullanarak ve aynı zamanda görüntüyü karikatür benzeri seviyelere aydınlatarak yapar. Oyununuzun benzersiz ve farklı görünmesini istiyorsanız, bu ön ayar sizin için mükemmel olacaktır. Buradan alın .

Daha İyi Araç Kullanımı

image 252

Cyberpunk 2077’deki araç kullanımı, açıkça söylemek gerekirse, korkunç. Bu mod, sürüş kontrollerini daha duyarlı hale getirerek ve bazı araçların daha az kontrolden çıkmasını sağlayarak bu sorunu çözmeyi amaçlamaktadır. Buradan indirebilirsiniz .

Daha İyi Mini Harita

image 253

Bu hafif mod, mini haritayı uygun gördüğünüz şekilde yakınlaştırıp uzaklaştırabilmenizi sağlar ve ayrıca opaklığını da ayarlayabilirsiniz. Küçük olsa da, bu eklenti, kullanıcı arayüzünü özelleştirmeyi çok önemseyen kişiler için takdir edilmektedir. Modu buradan alabilirsiniz . İhtiyacınız olacağından önce CP77 Tools kurduğunuzdan emin olun.

CberPunk 2077 Giriş Videosunu Kaldırma Modu

Oyunu her başlattığınızda Cyberpunk 2077 giriş videolarını izlemek zorunda kalmaktan bıktınız ve yoruldunuz mu? Var olan herkes de öyle. Neyse ki, bu mod onları tamamen devre dışı bırakarak çok daha hızlı oyuna girmenize izin veriyor. Modu buradan indirebilirsiniz .

”Google
9 Beğenmekten Vazgeç