Teknobu

Cyberpunk 2077 Ghost Town Görevi Nasıl Yapılır ?


Cyberpunk 2077 Ghost Town Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 Ghost Town Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 Ghost Town Görevi Nasıl Yapılır ? Görev Hakkında Detaylar İşte Sizler için hazırladık…

Cyberpunk 2077 ana hikaye görevi Ghost Town ile ilgili adım adım açıklamamızı bulmak için yazımızı okuyun. Cyberpunk 2077 Ghost Town görevinde her bir ana hedefi, yerleri ve insanları ele alacağız. Öyleyse, hemen yazımızı okuyalım.

Cyberpunk 2077 Ghost Town ( Hayalet Kasaba) Görevi

Rogue ile tanışma

Yapmanız gereken ilk şey, Ölümden Sonra Yaşamaktır; Bunu yapmak için hedef işaretleyiciyi takip edebilirsiniz. Afterlife’a geldiğinizde, Rogue ile konuşmanız gerekecek.

Yine, onu bulmak için hedef işaretinizi takip edin. Siz ona yaklaştığınızda, zaten başka biriyle konuşuyor olacak; Onun konuşmasını bitirmesini bekleyin, sonra ona yaklaşın ve onunla konuşun.

Onunla konuşmadan önce yanınızda 15000 girdap olduğundan emin olmalısınız; Onun hizmetlerini satın almak için onlara ihtiyacınız olacak, bu yüzden yeterince kazanmak için şehirdeki bazı konserler yapın.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? (Güncel) 2021

Hizmetlerini güvence altına aldıktan sonra, Rogue’un size istediğinizi vermeye hazır olması için bir süre beklemeniz gerekir. Daha sonra ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için parçayı da alın.

Panam ile gidin

Sırada Panam’ı aramanız ve onunla buluşmanız gerekiyor. Bunun için Rancho Coronado’ya gitmeniz gerekiyor. Onunla arabaya binin, sohbeti bitirin ve sonra isterseniz gezintiyi atlayın.

Araba yolculuğu bittiğinde, Mitch ve Scorpion ile konuşun, biraz ekipman alın ve Panam ile arabaya geri dönün.

Bir sonraki hedefiniz, bölgeye güç sağlayacak bir şey bulmanız gereken Rocky Ridge olacak, bu yüzden yakındaki transformatörü tarayın.

Panam ile konuşun, sinyalini bekleyin, ardından arabanızı transformatöre bağlayın. Şimdi yakındaki binadaki bir sigorta kutusuna yönlendirileceksiniz.

Ya kapıyı kırabilir (gövdede 8 nokta) ya da camı kırıp pencereden girebilirsiniz. Sigorta kutusunu etkinleştirin ve çıkın.

Şimdi çatıya çıkın ve hedeflerinizi bekleyin. Işıkları açtıktan sonra Panam’ın anahtarı ile Raffen’e giden işaretçiyi takip edin. Ya herkesi öldürebilir ya da gizlice geçip gidebilirsiniz.

Raffen’i çıkarın; geri kalanıyla nasıl başa çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Neye karar verirsen ver, sadece arabaya bin ve dışarı çık ve Panam ile tekrar buluş.

Bu Yazımızda Okuyun :   Lol Urf Ne Zaman Gelecek 2021 (Eylül)

Nash ile başa çıkmak

Panam şimdi size Nash’le başa çıkmasına yardım edip etmeyeceğinizi soracak. Neye karar verirseniz verin, bu karar gelecekteki olayları büyük ölçüde etkilemez.

Rogue, sana kızgın bir mesaj göndermek dışında Nash’le ilgilenirsen aldırmaz. Ama reddederseniz, bu Panam ile sahip olabileceğiniz romantizm seçeneklerini ortadan kaldırır.

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç