Teknobu

Cyberpunk 2077 Düşmanlar Nasıl Etkisiz Hale Getirilir ?


Cyberpunk 2077 Düşmanlar Nasıl Etkisiz Hale Getirilir ?

Cyberpunk 2077 Düşmanlar Nasıl Etkisiz Hale Getirilir ?

Cyberpunk 2077 Düşmanlar Nasıl Etkisiz Hale Getirilir ? Düşmanlar nasıl öldürülür ? İşte Detaylar…

Gizli veya ölümcül olmayan silahlar kullanarak ölümcül olmayan bir şekilde nasıl altından kaldırılacağı aşağıda açıklanmıştır. Cyberpunk 2077’de düşmanları nasıl etkisiz hale getireceğinizi öğrenin.

Night City’de, düşmanlarınızı öldürmeyi veya onları öldürücü olmayan bir şekilde indirmeyi seçebilirsiniz. Spesifik olmak gerekirse, Psycho Killer görevi sırasında siberpsycho düşmanlarını etkisiz hale getirmeniz gerekecek . Ancak bunun dışında, diğer görevlerdeki ve yan işlerdeki rakipleri de nakavt etmeniz istenecek. Bunu nasıl yaptın? Gizli veya yakın dövüş silahları kullanarak ölümcül olmayan şekilde nasıl alt edileceğine ve düşmanları etkisiz hale getirmeye dair bir makale.

Cyberpunk 2077’de Düşmanlar Nasıl Etkisizleştirilir ?

Düşmanlara arkadan gizlice yaklaşarak ve onları gizlice kaparak ölümcül olmayan alt etme işlemleri yapabilirsiniz Ayrıca edebilirsiniz beyzbol sopasıyla gibi Blunt özelliği ile öldürücü olmayan yakın dövüş silahı kullanmak . Bir düşman üzerinde beyzbol sopası kullandığınızda, onları bilinçsiz bir şekilde yere serecek ve tamamen öldürmeyeceksiniz. Bunu yaparak, Cyberpunk 2077’de düşmanları etkisiz hale getireceksiniz .

nasıl yapılır-öldürücü olmayan-yok etme-silahları

İşleri kolaylaştırmak için iyi bir numara, ölümcül silahlarla rakibinizin sağlığını en aza indirmek ve ardından keskin olmayan yakın dövüş silahınızla ölümcül olmayan bir darbe ile saldırmaktır . Bu, Cyberpunk 2077’de düşmanları başarılı bir şekilde etkisiz hale getirecek. İlk hasarı vermek için ölümcül bir silah kullansanız bile, dövüşü ölümcül olmayan bir silahla bitirmelisiniz ve ona sahipsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Nasıl Yapılır ?

Ölümcül olmayan hasar veren menzilli silahlar olup olmadığını merak ediyor musunuz ? Var, ama son derece nadirdir, o kadar ki bunlara güvenemezsiniz.

Son olarak, ölümcül olmayan silahlar olmadan ve sadece çömelip onlara doğru sürünerek oynamayı seçtiğinizde, fark edilmediğinizden emin olun. Hedefinizin arkasında olduğunuzda, onları indirmek için X (Xbox) veya Square (PlayStation) düğmesine basın.

”Google
15 Beğen