Teknobu

Cs Go Rate ve İnterp Ayarları En İyi Şekilde Nasıl Yapılır? 2021


Cs Go Rate ve İnterp Ayarları En İyi Şekilde Nasıl Yapılır? 2021

Cs Go Rate ve İnterp Ayarları En İyi Şekilde Nasıl Yapılır? 2021

Bu yazımızda Rate ve İnterp ayarlarının nasıl yapılması gerektiğini anlatacağız. En güncel 2021 Cs Go Rate ve İnterp Ayarları Nasıl yapılır?

Bu makalede, Rate ve İnterp nasıl ayarlanacağını açıklayacağız, ancak bu ayarları yaptığınızda sihirli bir şekilde dünya elit seviyesine gümüş atlamayacağınızı unutmayın. CS: GO oynarken birçok ayarla uğraşmamız gerekiyor, bazı ayarlar yalnızca profesyonel oyuncular için değiştirilebilir ve bazı ayarlar gerçekten kullanışlıdır. İşte Cs Go Rate ve İnterp Ayarları;

Cs Go Rate ve İnterp Ayarları
Cs Go Rate ve İnterp Ayarları

İnterp Nedir? Nasıl Çalışır?

Interp, oyunların kullanıcı bekleme sürelerini değerlendirmesinin bir yoludur. CS: GO’da da kullanılabilen tüm Source oyun motorlarında kullanılır. Siz ve başka bir oyuncu birbirinize ateş ettiğinizde, hem siz hem de diğer oyuncu zamanla sunucuya bilgi gönderir, böylece ilk kovulan kişi size puanı gönderir. Enterpolasyon ve hız ayarları yanlışsa, merminin ateş ediyor olsalar bile rakibin içinden geçtiğini hissedeceksiniz.

image 10

Cs Go Rate ve İnterp Ayarları Doğru Şekilde Nasıl Yapılır?

Cs Go Rate ayarı için yapmanız gereken işlem gayet basit, eğer 8mbps veya daha hızlı bir internet bağlantısına sahipseniz konsolunuzu açıp rate 786432 yazıp enter tuşuna basın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ghost of Tsushima Sistem Gereksinimleri Nelerdir, Kaç Gb ?

Cs Go Interp ayarı için ise öncelikle oynadığınız sunucuda ortalama kaç ping aldığınızın farkında olmanız gerekli, ortalama pinginizi öğrendikten sonra ise aşağıdaki listeden kendinize uygun olanı seçip oyun içi konsolunuza yapıştırın.

1-29 ping cl_interp 0.007813;cl_interp_ratio 1
30-59 ping cl_interp 0.015625;cl_interp_ratio 1
60-89 ping cl_interp 0.015625;cl_interp_ratio 2
90-100 veya üstü ping cl_interp 0.03125;cl_interp_ratio 2

”Google
5 Beğen