Teknobu

CS GO Bunny Kodları, Bunny Hızlanırma Nasıl Yapılır? 2021


CS GO Bunny Kodları, Bunny Hızlanırma Nasıl Yapılır? 2021

CS GO Bunny Kodları, Bunny Hızlanırma Nasıl Yapılır? 2021

CSGO’da Bunny’i nasıl etkinleştireceğinizi merak mı ediyorsunuz? İşte bunu yapmanıza yardımcı olacak tüm CS GO Bunny kodları burada.

Çoğu oyuncu Bunny zıplamasının ne olduğunu bilir. Oynamaya yeni başladıysanız, ilk kez duyabilirsiniz. Bu ne? Bunny hop, hızınızı artıran bir atlama tekniğidir, böylece rakibinizi şaşırtabilir ve daha kısa sürede daha fazla mesafe kat edebilirsiniz.

Bu tekniği öğrenmek son derece zordur ve uzun yıllar eğitim gerektirir. Öğrenmenin birçok yolundan biri, hazır auto bhop komutlarını ve bhop betiklerini kullanmaktır. Bu komutların sv_cheats 1 etkinleştirilmesi gerekir, bu nedenle her sunucuda çalışmazlar.

Neden CS GO Bunny Kodlarını Etkinleştirmelisiniz?

CS GO Bunny Kodları

Neden CS GO Bunny Kodlarını kullanmaya değer olduğunu anlamak için, önce bunny zıplamasının faydalarının ne olduğunu bulmalısınız. Birincisi, bunnyhop ile diğer oyunculardan çok daha hızlı hareket edebilirsiniz. İkincisi, hızlı zıplamalarla size vurmak çok daha zordur.

Bu Yazımızda Okuyun :   PS5'in Bazı Sorun Ve Hataları

Kısacası CS GO Bunny Kodları, daha hızlı hareket etmenize, rakibinizi şaşırtmanıza ve sizi öldürmesini zorlaştırmanıza olanak tanır. Ne yazık ki, teoride her şey basit görünse bile, bu tekniği öğrenmek için gerçekten çok zaman harcamanız gerekiyor. Çok az oyuncu standart sunucularda 3’ten fazla atlama yapabilir. Ama kesinlikle buna değer!

Bu nedenle CS GO Bunny Kodlarını etkinleştirmelisiniz:

  • Bunny hop komutunu kullanarak bunnhop’un ne olduğunu ve nasıl çalıştığını kolayca anlayabilirsiniz.
  • Komutlarla, ne yapmanız gerektiğini ve hangi tuşlara tıklamanız gerektiğini bilmeniz için temel bilgileri öğreneceksiniz.
  • Bir öğretici veya film yapımcısıysanız, daha ilginç materyaller oluşturmak için bu ayarları kullanabilirsiniz.

Bilmekte fayda var : Bunny hızlı atlama komutları yalnızca sv_cheats 1 etkin olduğunda ve kendi sunucunuzda veya çevrimdışı oynadığınızda çalışır. Bu komutlar bir çeşit hiledir, ancak varsayılan olarak oyun motorunda mevcuttur. Bu, onları kullanmak için bir VAC yasağı alamayacağınız anlamına gelir.

Tüm CS GO Bunny Kodları

CS: GO, çok gelişmiş bağlantılar ve komut dosyaları oluşturmanıza olanak tanır. Bu, onları birkaç şekilde eklemeyi neredeyse her zaman mümkün kılar. Bu, bhop komutlarında farklı değildir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Unreal Engine 4.25 Yayınlandı, PlayStation 5 ve Xbox Series X Desteği Sunuyor

İşte tüm bunny kodları:

1. Auto Bunny Kodu

Bu komutlar, otomatik bunny zıplamasını varsayılan hıza ayarlamanıza izin verir.

sv_cheats 1; sv_autobunnyhopping 1;

CS: GO auto bhop, temel bilgileri öğrenmek için iyidir, çünkü sadece boşluk çubuğunu tutmanızı ve sola ve sağa hava atmanızı gerektirir. Yani herhangi bir beceriye veya deneyime ihtiyacınız yok.

2. Hızlı Atlama Bunny Kodu

Bu komutlar, birkaç yıl önceki hız ayarlarını kullanarak CS: GO’da daha verimli bir bunny atlama gerçekleştirmenize olanak tanır.

sv_cheats 1; sv_autobunnyhopping 1; sv_enablebunnyhopping 1;

Bunları eklediğinizde, standart alıştırma komutlarından daha yüksek bir hıza erişebileceksiniz.

3. Uzun Zıplama Bunny Kodu

Bu komutlar, auto bhop komutlarına benzer şekilde çalışır, ancak hız sınırlarını artırarak hareket hızını büyük ölçüde artırır.

sv_cheats 1; sv_autobunnyhopping 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0; sv_staminalandcost 0; sv_staminajumpcost 0; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_airaccelerate 2000;

Ne kadar uzun zıplarsanız, tek bir atlamada o kadar uzun mesafeyi kat edebilirsiniz. 

4. Standart Hız Bunny Kodu

Bu komutlar, auto bhop komutlarının daha gelişmiş bir sürümüdür. Büyük hız komutları kullanacaksanız muhtemelen onlara ihtiyacınız olacak.

sv_cheats 1; sv_autobunnyhopping 1; sv_enablebunnyhopping 0; sv_maxvelocity 3500; sv_staminamax 0; sv_staminalandcost 0.050; sv_staminajumpcost 0.080; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_airaccelerate 12;

Hız sınırlarını temel değerlere sıfırlayacaklar ve standart hızda atlayacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi 8 PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri Hangileri ?
”Google
11 Beğenmekten Vazgeç