Teknobu

Critical Ops Radar Hack 2021 Son Sürüm


Critical Ops Radar Hack 2021 Son Sürüm

Critical Ops Radar Hack 2021 Son Sürüm

Merhaba sevgili dostlarım bu yazımızda sizlere Critical Ops Radar Hack 2021 Son Sürümü için doğrudan indirme bağlantısınız veriyoruz.

Critical Ops birinci şahıs Nişancı oyununun çılgın bir hayranı mısınız ve tüm ücretli özelliklerini ücretsiz olarak açmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, bu Critical Ops Radar Hack Apk’yi kesinlikle seveceksiniz.

Şimdi hayalinizdeki takımı kurun ve sosyal medya arkadaşlarınızla takım kurun ve aksiyon dolu zorlu oyun modlarının keyfini çıkarın.

Critical Ops Radar Hack

Critical Ops Radar Hack
Critical Ops Radar Hack

Critical Ops Radar Hack, resmi Critical Ops: Multiplayer FPS oyununun değiştirilmiş (saldırıya uğramış) bir versiyonudur. Sınırsız mermi, otomatik nişan alma, geri tepme yok, Radar modu ve diğerleri gibi tüm saldırıya uğramış özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Oyunun bu modlu versiyonuna ayrıca mod menüsünü kullanırken banlanmanızı engelleyecek Anti Ban sistemini de entegre ettik.

Critical Ops Modu ile şunları yapabilirsiniz:

  • Sınırsız mermi kullanın
  • Güzel silah görünümlerinin kilidini aç
  • Zorlu oyun modlarının tadını çıkarın
  • Özel maçlara ev sahipliği yap
  • Takım arkadaşlarınızla oynayın
  • Gerçek yaşam ortamlarını deneyimleyin
  • Her takım ölüm maçını kazan
Bu Yazımızda Okuyun :   Cheat Droid Pro Apk Android ve PC için Son Sürümü İndir [2021]

Critical Ops, gerçek para harcamadan turnuvalar düzenleyebileceğiniz ve özel maçlara ev sahipliği yapabileceğiniz tek çok oyunculu atış oyunudur. Yetenekli bir ajan rolünü oynayabilir ve düşmanlara karşı savaşmak için farklı stratejiler oluşturabilirsiniz. Bu, tüm teröristleri öldürerek şehirlerin çeşitli yerlerinden masum insanları kurtarmakla ilgilidir.

Size atanan birden fazla görev var ve silah, zırh veya el bombası gibi harika ödüller kazanmak için bunları zaman sınırı içinde tamamlamanız gerekiyor.

Bu oyunun en iyi özelliklerinden biri, her savaş turundan sonra silahların ve karakter ekipmanlarının sıfırlanacak olmasıdır. Critical Ops, oyun performansını düzenli olarak artırır ve oyuncuların deneyimini geliştirmek için yeni sezonluk etkinlikler ekler.

Android’de Critical Ops Radar Hack Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Adım 1: Her şeyden önce, yukarıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Critical Ops Mod indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi, ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesini tıklayarak Critical Ops oyununuzu edinin. İndirmeniz birkaç saniye içinde başlayacak.

Adım 3: Oyunu indirdikten sonra Dosya Yöneticisine gidin ve indirdiğiniz Critical Ops apk dosyasını açın. Dosya Yöneticisinden ilk kez bir uygulama yüklüyorsanız, sizden bazı izinler isteyebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   By İptv Pro Apk 9.8 İndir (Güncel Sürüm) 2022

Adım 4: ‘Ayarlar’ seçeneğini tıklayarak gerekli tüm izinlere izin verin.

Adım 5: İzinlere izin verdikten sonra geri düğmesine basın ve tekrar apk dosyasını yüklemeyi deneyin. Bu sefer, herhangi bir hata olmadan yüklenecektir.

Not: Modifiye edilmiş bu sürümü yüklemeden önce Critical Ops’un önceden yüklenmiş herhangi bir sürümünü kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde kurulum başarısız hatası ile karşılaşabilirsiniz.

Critical Ops Radar Hack
Critical Ops Radar Hack

”Google
23 Beğenmekten Vazgeç