Teknobu

Critical Ops Apk İndir (Para ve Mermi Hileli) 2021


Critical Ops Apk İndir (Para ve Mermi Hileli) 2021

Critical Ops Apk İndir (Para ve Mermi Hileli) 2021

Critical Ops Apk oyunu oynuyor ama para ve mermi ihtiyacınız mı var o zaman sizlerde Critical Ops Apk para ve mermi hilesini indirin oyunun keyfini çıkartın.

Critical Ops, Android için 3D çok oyunculu tarzda inşa edilen First Person Shooting oyunudur. Hızlı reflekslerin yanı sıra taktik becerilerin görev hedeflerinin başarısı için gerekli olduğu bir oyunu deneyimleyin. Peki bu oyun yani Critical Ops Apk‘yı nasıl indirebiliriz para ve mermi hilesini nasıl kullanabiliriz diyor gibisiniz o zaman yazımızı okuyun sizlerde Critical Ops Apk oyununda sınırsız para ve mermiye sahip olun.

Critical Ops Apk Nasıl Bir Oyun ?

1
Critical Ops İndir Son Sürüm

Critical Ops Apk , android için çevrimiçi bir Aksiyon oyun uygulamasıdır. Android kullanıcıları için en kullanışlı ve indirilebilir apklerden biridir. Kullanıcı oranı 4.1’dir . Çevrimiçi olduğunda uygulama en iyisidir. Burada sizinle bu Uygulamanın en son güncelleme sürümünü paylaşacağım.

Bu Yazımızda Okuyun :   APK Editor Pro Apk v2.3.7 (Premium Kilitsiz)

Critical Ops , bir 3D MOBİL ÇOK OYUNCULU FPS’dir. Hızlı reflekslerin ve TAKTİK becerilerin başarı için gerekli olduğu eylemi deneyimleyin. Critical ops  , güzelce hazırlanmış haritalar ve zorlu oyun modları aracılığıyla rekabetçi bir savaşa sahip bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Kardeşlerinizin yanında savaşın veya bireysel bir puan tablosuna liderlik edin. Uygulama, Google Play Store’daki en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı yayınladıktan sonra, popüler özellikleri ve güzel kullanıcı deneyimi için kısa sürede viral oluyor. Öyleyse, bu Uygulamayı neden akıllı telefonunuza kurmanız gerektiğini anlatalım.

Critical Ops Apk’ın En İyi Özellikleri

screen 5
Critical Ops İndir Son Sürüm

Bu çevrimiçi uygulamada her zamanki gibi birçok özellik var. Gibi gibi  kritik operasyonlar indir, kritik op 3 ve diğerleri ama olağanüstü için eşik bazı özel sahiptir.

  • Bir klan oluşturun veya bir klana katılın. Özel maçlara ev sahipliği yapın. Arkadaşlarınızı toplayın ve heyecan verici bir savaşta onlara katılın.
  • Espor dünyasını mobil platformlara taşıyor. CANLI ESPORT SAHNEMİZE katılın ve SİZİN ve ekibiniz için bir itibar kazanın.
  • İki takım, iki gol! Bir ekip patlayana kadar bombayı yerleştirmeye ve savunmaya çalışırken, diğeri etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Savaş alanına hakim olun.
  • İki rakip takım, zamanlanmış bir ölüm maçında onunla mücadele eder. Her bir mermiyi değerlendirin.
  • İki takım birbirine karşı savaşır ve bireysel oyuncular oyundaki tüm silahlar üzerinde kendi yollarına çalışır. Vites arttırmak.
  • Mevcut tüm oyun modlarını benzer beceri düzeyine sahip operatörlerle hızlı, eşleştirmeli oyunlarda oynayın.
  • Operatörler puan için rekabet eder ve Müdahale’nin rekabetçi bir eşleştirmeli uyarlamasında zaferle rütbelerini güvence altına alır. Merdivenin tepesine tırmanın.
  • Critical Ops oynamanın, mevcut oyun türlerinden herhangi bir odaya katılmanın veya bir odaya ev sahipliği yapmanın klasik yolu, özel odaları barındırmak için bir şifre etkinleştirin.
  • Düzenli güncellemeler oyun performansını iyileştirir, yeni oyun modlarının, özelliklerin ve görünümlerin kilidini bir oyuncu olarak sizin için kişiselleştirmek üzere açılır. Critical Ops, OYNAMASI ÜCRETSİZ bir oyundur ve her zaman öyle kalacaktır. Satın alımlar tamamen kozmetiktir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Simcity Buildit Apk Son Sürüm İndir 2021 (Mega Mod Hileli)

Bunlar Apk’nin bazı özellikleridir. İnsanlar buna Critical Ops Apk adını verdiler .

Critical Ops Apk’yi Nasıl İndirebiliriz ?

Bu bölümde, Apk‘yi Herhangi Bir Android Cihaza veya iOS’a Critical Ops Apk‘yı Nasıl İndireceğinizi ve Yükleyeceğinizi öğreneceksiniz. Bu işlemi yapmak için aşağıda özetlediğim bazı kurallara uymanız gerekir.

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu kurarken bazı sorunlar çıkarır. Böylece ilk önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz. Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, sadece şu adımları izleyin: Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar.

Critical Ops Apk’yi Android veya ios’a yükleyin

Aşağıdaki indirme bağlantısından Critical Ops Apk para ve mermi hilesini indirin. Bu oyunun sınırsızca keyfini çıkartın rakiplerinizi alt üst edin.

DOWNLOAD APK 10
Critical Ops Para Ve Mermi Hilesi İndir

Sonuç

Bu yazımızda sizlere Critical Ops Apk oyunu hakkında detaylı bilgiler ve Critical Ops Apk oyunun nasıl indirileceği ile para ve mermi hilesi için indirme bağlantısını paylaştık. Bir başka yazımızda görüşmek üzere arkadaşlar.

”Google
20 Beğen