Teknobu

Contentos COS Coin Nedir? Ayrıntılarıyla COS Coin 2021


Contentos COS Coin Nedir? Ayrıntılarıyla COS Coin 2021

Contentos COS Coin Nedir? Ayrıntılarıyla COS Coin 2021

Contentos, son zamanlarda hız kazanan bir proje, Contentos COS Coin Nedir tüm ayrıntılarıyla inceledik işte detaylar.

Contentos, son zamanlarda hız kazanan bir proje. COS işlem hacimleri yeni rekorlar kırdıkça bu durum piyasaların ilgisini çekti.

İçerik oluşturucular için daha adil ve merkezi olmayan bir alternatif geliştirmeye çalışan başka bir blok zinciri tabanlı projedir. Bu, birçok yayıncı ve YouTuber’ın Contentos ile birlikte olduğu için bir kavramdan daha fazlasıdır.

Ancak proje dikkate değer mi?

Bu Contentos incelemesinde, buna cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca COS belirtecinin teknolojisine ve uzun vadeli kullanım durumlarına ve fiyat potansiyeline de bir göz atacağım.

Contentos COS Coin Nedir?

Contentos , merkezi olmayan video ve içerik platformunu blockchain teknolojisine dayandırarak dijital içerik endüstrisini değiştirmeyi ve içerik yaratıcıları için adaleti yeniden sağlamayı hedefliyor .

Geliştirme ekibi, içerik oluşturucuları güçlendirmek ve herkese hayatlarını dijital olarak kaydetme imkânı sunarak tam sahiplik ve kontrol sağlamak istiyor.

COS Coin
COS Coin

Contentos platformu, içerik üreticileri için hem açık hem de adil olan ve küresel içerik üretimi merkezli teslimat, tanıtım, hak koruma ve işlemlere izin veren düzenli bir ortam sağlamak için oluşturulmuştur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Crv Coin Geleceği Fiyat Tahminleri 2021

Contentos Ekosistemi

Contentos blok zinciri, içerik endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır ve Kendiliğinden Uyarlamalı Bizans Hata Toleranslı (saBFT) fikir birliği mekanizması aracılığıyla işlem onaylarını anında ve sıfır maliyetle sunabilmeyi beklemektedir.

Bu, içerik platformunu beğenme, yorum yapma ve ödüller gibi içerik odaklı bir toplulukta yaygın olan yüksek frekanslı etkileşimler için uygun hale getirecektir.

COS Coin vizyonunu gerçekleştirme yolunda ilerliyor, halka açık test ağı geçtiğimiz Mart 2019’da yayına girecek ve ana ağın Eylül 2019’da başlaması bekleniyor. Gerçek kullanıcılar, kullanıcı taşıma kapasitesini ve ekolojiyi doğrulamak için zaten yavaş yavaş ağa geçiş yapıyorlar.

contentos cos nedir 1024x600 1

COS Coin platformu, geliştiriciler tarafından öngörülen sistem gereksinimlerine göre üç kritik altyapı ile oluşturulmuştur:

  1. İçeriğin dağıtılmış olarak depolanması ve yaratıcılarla merkezi olmayan bir içerik anlaşması oluşturmak için merkezi olmayan bir dijital içerik sistemi. Bu, içerik oluşturucuların, merkezi platform kanalına erişmeye gerek kalmadan doğrudan reklamverenlerden ve izleyicilerden yararlanmasına olanak tanıyacak.
  2. Dijital varlık depolama ve işlemlerini ve satın alma ve hediye verme, reklam, platformlar arası ödemeler ve diğer finansal işlemler gibi platformdaki tüm işlemler için kullanılacak şifrelenmiş belirteçlerin oluşturulması için finansal sistem. Ayrıca, kullanıcıları üçüncü taraf aracılara olan ihtiyaçtan kurtaran akıllı sözleşmeler kullanılarak tüm işlemler tamamlanabilir.
  3. İçeriğin oluşturulması, dağıtılması ve yayılması yoluyla tüm kullanıcılarını birbirine bağlayacak ve aynı zamanda bir ödül sistemi kullanarak yaratımı teşvik edecek bir sosyal ağın oluşturulması. Ayrıca bunu, her bir kullanıcıyı platformdaki eylemlerinden sorumlu kılan ve böylece topluluk içinde düzen oluşturan bir kredi derecelendirme sistemi ile birleştirin.
Bu Yazımızda Okuyun :   XVG Coin Geleceği 2021 Verge Coin İyi Bir Yatırım mı?

Contentos platformunun şu anda işleyiş şekli, içerik üreticileri, içerik dağıtıcıları, muhasebeciler, teknik geliştiriciler ve sosyal operatörler dahil olmak üzere kullanıcıların benimseyebileceği çeşitli roller vardır. Kullanıcılar, platformda birden fazla rol üstlenebilir ve her rol için ve ağdaki her düğümle eşit haklara sahip olabilir.

COS Coin Satın Alma ve Saklama

Şu anda, COS’un işlem yaptığı tek borsa Binance’dir . Bu, token’ın likidite açısından önemli bir döviz riskiyle karşı karşıya olduğu anlamına gelir. Eğer Binance’de token ticaretinin duracağı bir durum olsaydı, token ticareti için yer olmayacaktı.

Bununla birlikte, Binance zincirine dayandığı göz önüne alındığında, token için ticareti bırakma olasılığı düşüktür. Defterlerde sağlıklı likidite de var, bu da emirlerinizi o kadar fazla kayma olmadan kolayca gerçekleştirebileceğiniz anlamına geliyor.

Şu anda, COS jetonları herhangi bir ERC-20 uyumlu cüzdanda saklanabilir, ancak ekip Binance’in BEP-2’sine taşındı ve herhangi bir ERC-20 jetonunun BEP-2 jetonlarına dönüştürülmesi gerekiyor. Ana ağ başlatıldığında, tüm ERC-20 ve BEP-2 belirteçlerinin yerel COS belirteçlerine dönüştürülmesi gerekecektir.

Sonuç

COS Coin oldukça yeni bir proje, ancak Binance ve bir dizi Çinli yatırımcıdan güçlü bir destek alıyor. Platform Çin merkezli olduğu için şimdiye kadar Avrupa ve Kuzey Amerika’da iyi bilinmemektedir, ancak ana ağ başlatıldığında ve proje yeni kullanıcılar kaydetmeye hazır olduğunda bunun değişeceğini düşünüyoruz.

Bu Yazımızda Okuyun :   LINA Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri

COS Coin için de rekabet var. En iyi bilinen muhtemelen en eski blockchain tabanlı sosyal ağ olan STEEM blockchain’dir. Kendi sorunları vardı, ancak Contentos, saBFT ve kullanıcıların platformun çıkarlarına en iyi şekilde davranmasını sağlayacak kredi sistemi kullanarak bu sorunları önleyebileceğini düşünüyor.

Contentos’un başarılı olup olmayacağını bilmek için henüz çok erken, ancak yalnızca Çin’de bir milyardan fazla potansiyel kullanıcıyla hızla büyüyebilmesi gerekiyor. Bunun ötesinde, platformun kullanıcılar için yapışkan olup olmadığı ve geliştirme ekibinin planladığı gibi performans gösterip göstermediği görülmeye devam edecek.

”Google
11 Beğen