Teknobu

Clog Terlikler bu Yaz çok Etkili 2021


Clog Terlikler bu Yaz çok Etkili 2021

Clog Terlikler bu Yaz çok Etkili  2021

Clog Terlikler bu Yaz çok Etkili olacağa benziyor siz tercih edenlerden mi yoksa tarzım değil diyenlerden mi olacaksınız.

Clog Terlikler Çok konuşulacak

Karantinada olmamız dolayısı ile bir çok mağaza olsun moda sektörü olsun sıkıntılar yaşamaktadır. Cottagecore bir trend haline geldi. Yazın kır elbiselerinde DIY trikolarda her şey iç mekanlarda yaşanırken dünya neredeyse durma noktasına geldi. Bu sebeple de temele dönüş yani ruhu yansıtan tasarımlar ortaya çıkıyor. Pandemi ile savaş sürerken gösterişsiz görünümler bir kez daha hayatımıza giriyor.1970’lerde moda olan clog hayatımıza giriyor.

Clog Terlikler

Rahat ve kullanışlı olması dolayısı ile bir hayli rağbet göreceğe benziyor. 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına baktığımızda Area imzalı olan mücevherler ve metalik tonlarla süslenirken, Hermès süslü bir “H” kayışı ve çivilerle tamamlayıcı olacağa benziyor. TikTok üyeleri için vazgeçilmez bir araç haline geldi ve Z kuşağının en sevdiği uygulama Depop ise dünyanın dört bir yanındaki tasarımcıların nostaljik Y2K tasarımlarını satmasıyla, clog terliklerin popülaritesinin artmasına yardımcı oldu. Evet siz ne dersiniz tercih edenlerden mi yoksa tarzım değil diyenlerden mi olacaksınız. Clog terlikler bakalım bu yıl nasıl rağbet görecek .

Bu Yazımızda Okuyun :   Exxen Tv'ye İndir Nasıl Kayıt Olunur ?
”Google
15 Beğenmekten Vazgeç