Web Analytics
Teknobu

Chiliz Coin Yorum, Geleceği, Fiyat, Grafik 2022
Chiliz Coin Yorum, Geleceği, Fiyat, Grafik 2022

Chiliz Coin Yorum, Geleceği, Fiyat, Grafik 2022

Chiliz Coin Yorum Haberleri, Chiliz Coin Geleceği hakkında bilgiler, Chiliz Coin Fiyat ve grafik hakkında bilgiler. Chz coin kimin? işte herşey bu haberimizde.

CHZ Coin Geleceği ve Chiliz Nasıl Yükselir detaylı bilgilendiriyoruz. Chiliz Nasıl Yükselir ve Chz Yorum 2021 işte detayları.

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Chiliz Coin yani chz coin hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Peki bu yazımızda hangi konulardan bahsedeceğiz. İşte genel olarak şu başlıklar ;

Chiliz coin yorumları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Chiliz coin geleceği hakkında ileriki yıllarda bilgi sahibi olacaksınız. Chiliz coin fiyat ve fiyat tahminleri hakkında bilgiler vereceğiz. Chiliz coin grafik yorumlarına değineceğiz. Chiliz coin hedef fiyatı ne olur bu konuya değineceğiz. Chiliz coin kaç tl, chiliz coin ne kadar olacak bunlar hakkında bilgiler vereceğiz. Chiliz coin kimin hangi ülkenin bu konuda bilgi sahibi olacaksınız. Chiliz coin anlaşmaları neler bu konuda da bilgiler vereceğiz. Şimdi Chiliz coin’i detaylı olarak inceleyelim.

Chiliz Coin Nedir?

Chiliz Coin
Chiliz Coin

Chiliz, sporseverlerin favori takımlarıyla benzersiz deneyimler yaşamalarını sağlayan bir kripto para birimidir.

Yıllık aboneliğin taraftarlara erken bilet ve kulüp oy haklarına erişim sağladığı İspanyol futbol takımlarının sosyolarından ilham alan Chiliz, taraftarlar ve favori spor takımları arasında yeni bir tür doğrudan etkileşim sağlamak için blok zinciri teknolojisinden yararlanıyor.

Taraftarlar, Chiliz deneyiminin yerel kripto para birimi olan CHZ jetonunu kullanarak favori takımlarının Taraftar Tokenlarını satın alabilirler. Taraftar Tokenları , Chiliz deneyimine güç veren kalabalık yönetim platformu olan sosyos.com aracılığıyla CHZ için satın alınabilir .

Chiliz ile ortak olan her takım, Taraftar Tokenlarının sahiplerine sağladığı gerçek dünya deneyimlerini özelleştirebilir. Taraftar Tokenları ayrıca sahiplerine yeni forma tasarımları, kutlama şarkıları, stadyum isimleri ve bazı durumlarda başlangıç ​​kadroları üzerindeki kararlar gibi takım tarafından sunulan kararlar üzerinde etki yetkisi verebilir.

Chiliz’den önce taraftarlar, favori takımlarıyla yalnızca maç izleyerek veya ürün satın alarak etkileşim kurabilirdi. Chiliz ve ilişkili Taraftar Tokenları, spor fanatiğine favori takımlarının operasyonlarında aktif bir varlık ve karar verme süreci üzerinde benzersiz bir etki sağlar.

Bu arada Chiliz, en sadık destekçilerine benzersiz deneyimler sunarken spor franchise’larının hayran kitlelerinden yeni yollarla para kazanmalarına izin veriyor.

Chiliz Coin Kimin, Hangi Ülkenin?

Chiliz Coin
Chiliz Coin

Chiliz Malta’da yerleşiktir ve şu anki CEO’su Alexander Dreyfus tarafından kurulmuştur. Dreyfus, seyahat ve eğlence endüstrisinde birden fazla iş kurmuş bir seri girişimcidir.

Chiliz ortakları arasında NBA eski Başkan Yardımcısı Sam Li, espor takımı Vitality’nin CEO’su Nicolas Maurer ve dünyanın en büyük video oyunu yayıncılarından biri olan Dr. DisRespect yer alıyor.

Chiliz, 2018’de FBG Capital, Binance ve OK Blockchain Capital’in katılımını içeren özel bir token satışı yoluyla 66 milyon doların biraz üzerinde para topladı.

Chiliz Coin yi bir yatırım mı?

CHZ’nin sizin için iyi bir yatırım olup olmadığı , kişisel koşullarınıza ve risk iştahınıza bağlıdır. Kripto para birimleri yüksek riskli varlıklardır ve oldukça değişkendir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı, kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmeli ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmamalısınız.

Chiliz Coin Yorum 2022

Chz Coin yorum verileri, en güçlü taraftar tokenlerinden biri olması sebebiyle, piyasa için önemli görülüyor. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana yoğun bir destekçi kitlesi yaramayı başaran coinin, projesi de çıkış yaptığı dönem benzersiz bir projeydi. Chiliz coin’in piyasaya sürülmesinin ardından taraftar tokenleri konusunda pek çok yeni projenin de tetikleyicisi olmuştu.

Son üç haftalık veriler incelendiğinde, son derece prestijli organizasyonlarda adını geçirmesine rağmen, aynı başarıyı birim fiyatına yansıtamadığı görülen Chz ile ilgili üreticiler, Coin Base listelenmesi hamlesinde bulundu. Yapılan bu hamle ile, işlem hacminin büyümesi ve büyük beklentiler içerisinde olan yatırımcı kitlesinin de memnun edilebileceği ön görülüyordu.

Chiliz Coin
Chiliz Coin

Yaklaşık 1 hafta öncesinde Coin Base listelemesi gerçekleşmesine rağmen, Chiliz bu piyasadan beklediğini alamayarak, beklediği yükselişi gerçekleştiremedi. Coin Base listelemesinin ardından yükselişin % 50’leri görmesi beklenirken, gerçek veriler %19’larda kaldı. Dolayısıyla bu durum memnuniyetsiz yatırımcıların Chz Coin Yorum verilerine de doğrudan yansıdı. Beklediğini alamayan yatırımcılara bir darbe de birkaç gün öncesinde geldi. Chz Coin, bir an değer kaybederek, rakamsal veriler neredeyse Mart 2021 düzeylerine kadar geriledi. Yaşanan gerileme % 15 civarında.

Yaşanan bu son düşüşle birlikte piyasa üzerinde kara bulutların hakim olduğunu söylemek mümkün. Genel düşüşün izlerinin ne zaman silineceğine dair ön görüler zamansal bazda tutmuyor. Piyasa genelindeki yoğun belirsizlik yatırımcıları yorarken, Chiliz’in geride bıraktığımız son 3 aylık dönemdeki en düşük değerlerde seyretmesi,  sabırsız yatırımcı kitlesinin söz konusu coinden vazgeçme arifesine gelmesine neden oldu.

Chz Coin Yorum konusunda uzmanlar yaşanan ani çıkışların son derece normal olduğunu düşüyor. Pek çok kripto para borsası uzmanının uzlaştığı nokta, borsanın kendisini henüz toplayamadığı ve bu istikrarsızlığın yıl sonuna kadar sürebileceği yönünde.

Chiliz (CHZ) Güncel Fiyat

Madeni paranın bilgilerini araştırdığınızı çok iyi biliyoruz ve görünen o ki madeni para şu an fiyatına göre düşüyor ama yükseldiği için yatırımcıya herhangi bir zarar vermedi ve şu anda sörf yapıyor. yatırım fiyatının üzerinde. Basitçe, madeni para düşüyor ama tek bir kayıp sağlamıyor. Yılın başında, madeni para hiçbir şey değildi ve madeni paranın fiyatının yılın başında sadece 0.0191 ABD Doları civarında olmasını bekliyordu ve şu anda, madeni paranın fiyatı 131.807.705,06 ABD Doları işlem hacmi ile 0,3192 ABD Doları seviyesindeydi. ve coinin fiyatı son 24 saatte %2,99 düştü.

Chiliz Twitter

Hafta başında yaşanan ABD hazinesinin kara para aklamaya yönelik olarak attığı iddianın neden olduğu düşüş Bitcoin de dahil, tüm kripto para piyasasını adeta yıktı. Twitter da başlayan bu yıkım, belli bir kesimin inandırıcı bulmadığını ifade etmesine rağmen, oldukça sarsıcı oldu.

Düşüşün ardından atılan Chiliz Twitter tweetleri ise yatırımcıların ikiye bölündüğünü net bir biçimde gösteriyor. Yatırımcıların, bir kısmı CHZ’nin yaptığı anlaşmaların kısa sezonun açılması ile yükselişi tetikleyeceğine inanıyor ve yatırımı sürdürüyor. Belli bir kesim ise, düşüşe rağmen CHZ’den çıkıp farklı bir coinle yoluna devam edeceğini belirtiyor. Yatırımların ve fiyatların ne olacağını ise gelecek günlerde hep birlikte göreceğiz.

Chiliz Coin Geleceği 2022

Aşağıda gelecek yıllarda Chiliz coin geleceği hakkında fiyat tahminlerine yer verdik.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2022

Şimdi coine yatırım yapmadan önce herkes coin tahminini araştırıyor ve coin ile ilgili bir şeyler yapmaya çalışıyor. Her yatırımcı, önümüzdeki birkaç yıl boyunca bunu elinde tutacaksa, madeni paranın tutmak için iyi olduğu konusunda tavsiye almak istiyor. Bununla birlikte, uzmanın tavsiyesine göre, madalyonun fiyatı yıl sonunda 0,50-1 ABD Doları civarında olabilir. Ayrıca kripto paranın da limitini aşmasını ve 1 doların üzerine çıkmasını bekleyebiliriz, ancak sadece bazı beklentiler sağlamak istiyoruz.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2023

Madeni para yılın başında yine yüksek bir sıçrama yapacak ve madeni paradan biraz daha fiyat bekleyebiliriz. Bununla birlikte, madeni paranın tahmini fiyatını bilmek ilginç olacak ve madeni parayı önümüzdeki birkaç yıl daha tutmaya hazırsanız, madeni parayı önümüzdeki yıllarda elinizde tutmak iyi olacaktır. Madeni paranın tahmini çıktı ve yatırımcılar tahmin edilen fiyatı bulmaya çalışıyor. Dolayısıyla, kripto paranın fiyat tahminine göre yıl sonuna kadar 1,25-1,29 ABD Doları civarında bir seviyeye ulaşacak. Kesin bir miktar yok, bu yüzden size madalyonun tahminini verebiliriz.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2024

Şimdi, 2024 tahmini de burada, madalyonun fiyat tahminini kontrol edebileceğimiz yer ve uzmanın tavsiyesine göre, fiyat yılın ortasında bir miktar kayıpla karşılaşabilir ama yakında kendini toparlayacak ve biz de biliyoruz. Spor endüstrisindeki clubbing’in ve diğer pek çok şeyin önümüzdeki gelecekte artacağını ve fiyatın 2024’te yeni bir seviyeye çıkacağını bilmek ilginç olacak. Uzmanın tavsiyesine göre, madalyonun fiyatına yaklaşık olarak ulaşılacak. 2024 yılı sonuna kadar 2,5 dolar.

Sonuç

Bu yazımzıda sizlere chz coin yorumları, chz coin geleceği, fiyat ve grafik hakkında bilgiler verdik. Umarım yazımız faydalı olmuştur.

”Google
7 Beğen