Teknobu

Candy Crush Saga Mod Apk v1.198.0.2 (Hileli Herşey Sınırsız)


Candy Crush Saga Mod Apk v1.198.0.2 (Hileli Herşey Sınırsız)

Candy Crush Saga Mod Apk v1.198.0.2 (Hileli Herşey Sınırsız)

Candy Crush Saga Mod Apk ; Hey millet, herhangi bir seviyede Candy Crush saga’da sıkışıp kaldınız ve tüm seviyelerin kilidi açıkken değiştirilmiş versiyonunu mu arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, bu Candy Crush Saga Mod Apk’a bayılacaksınız . Bu mod apk içinde herşey sınırsız.

Şimdi sizi bu konuda tutkulu kılan benzersiz hedeflerle binlerce farklı seviyenin heyecan verici deneyiminin tadını çıkarın.

Candy Crush Saga Mod Apk Nedir

Candy Crush Saga Mod Apk , King tarafından geliştirilen resmi Candy Crush Saga Oyununun değiştirilmiş (kırılmış) bir sürümüdür. Kilidi açılmış tüm seviyeler, Sınırsız Para, Sınırsız Yaşam, Kilidi Açılmış Bölümler ve diğer birçok şey gibi modifiye özelliklerin tümünün tek bir kuruş harcamadan keyfini çıkarabileceğiniz.

Binlerce baş döndürücü seviyeye sahip bir başka fantastik bulmaca oyunu, sizi sadece birkaç saat içinde bağımlı hale getiriyor.

  • Sınırsız yaşamlar
  • Şeker Krallığı
  • Özel Ödüller
  • Çeşitli Zorluklar
  • Pürüzsüz Kontroller
Bu Yazımızda Okuyun :   PGT Pro Apk Son Sürüm İndir 2021

Candy Crush Saga’da altı farklı şeker türü bulacaksınız ve bunların her biri sonunda onları ayırt etmenize yardımcı olacak kendi renklerine sahip. Geliştiriciler, oyunu daha heyecanlı ve zorlu hale getirmek için daha yüksek seviyelerde bazı engeller ekledi.

Oyun, oyun ilerlemenizi otomatik olarak sunucularıyla senkronize eder ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Bu oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, dünyanın her yerinden arkadaşlarımızla ve diğer çevrimiçi oyuncularla rekabet etmemize izin vermesidir. Ayrıca, sizi onlardan daha iyisini yapmaya teşvik eden sosyal hesap bölümünden arkadaşlarınızın ilerlemesini de kontrol edebilirsiniz. Yerel veya dünya liderlik tablolarında sonunda sizi biraz para ve canla ödüllendiren daha yüksek konumlara ulaşmaya çalışın.

Candy Crush Saga Mod Apk
Candy Crush Saga Mod Apk

Candy Crush Saga’nın Özellikleri Mod Apk

Candy Crush Saga, zamanla sınırlı zorluklar, hiç bitmeyen seviyeler, haftalık güncellemeler, güzel bir arayüz ve diğer pek çok özelliği yakalayan çok sayıda göz içerir, bu da onu milyarlarca aktif kullanıcıyla oyun mağazasında en çok indirilen oyun haline getirir.

Aşağıda Candy Crush Saga Mod Apk’ın bazı özelliklerini vurguladım. Bu sitede yeniyseniz ve değiştirilmiş sürümü indirme konusunda kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler sizi rahat ettirecek ve karar vermenize yardımcı olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nulls Brawl Alpha Apk Belle ve Squeak'ı indirin Son Sürüm 35.108

Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı

Candy Crush Saga Mod Apk’ta keşfedilecek binlerce heyecan verici seviye var. Ancak ne yazık ki, hepsi kilitli ve kilidinin açılması için önceki seviye tamamlamaları gerekiyor.

Sınırsız yaşamlar

Candy Crush Saga’yı uzun süredir oynuyorsanız, başka bir yaşam için 30 dakika beklemeniz gerektiğini biliyorsunuz, bu da çoğumuz için can sıkıcı.

Oyunu kandırarak can kazanmanın başka birçok yolu vardır, ancak hesabınızı yasaklayabilir.

Sınırsız Güçlendirici

Sınırsız Booster, Candy Crush Saga Mod APK’nin istediğiniz harekette güçlendiriciler kazanmanıza yardımcı olan ana özelliğidir.

Strateji ve oyun deneyimi gerektiren dörtten fazla şekeri karıştırdıktan sonra güçlendiriciler kazanabilirsiniz.

İlerlemeyi Buluta Kaydet

Candy Crush Saga, yalnızca tek bir tıklamayla birden fazla cihazda devam edebileceğiniz oyun ilerlemesini kaydetmenize olanak tanır.

İlerlemenizi kaydetmeye başlamak için yalnızca Facebook’unuzu veya diğer mevcut sosyal ağlarınızı oyuna bağlamanız gerekir.

Android’de Candy Crush Saga Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Sitemizden modlanmış herhangi bir oyunu indirmek doğrudan ileriye dönük bir iştir. Android hakkında biraz bilgisi olan herkes Candy Crush Saga’yı android cihazına kolayca indirip yükleyebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Grand Prix Story 2 Mod APK Sınırsız

Adım 1: Öncelikle Aşağıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra Candy Crush Saga indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi, ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesine tıklayarak oyun dosyanızı alın. İndirme işleminiz birkaç saniye içinde başlayacak.

3. Adım: .apk dosyasını indirdikten sonra, Dosya Yöneticisine gidin ve indirdiğiniz oyunu açın. Oyunu ilk kez Dosya Yöneticisi’nden yüklüyorsanız, sizden bazı izinler isteyebilir.

Adım 4: ‘Ayarlar’ seçeneğine tıklayın ve gerekli tüm izinleri verin.

  • Bu isteğe bağlı bir adımdır ve yalnızca ilk kez sorulacaktır.
  • Yukarıdakine benzer bir uyarı görmediyseniz, bu adımı atlayın.

Adım 5: Şimdi geri düğmesine basın ve modlanmış oyunu tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sefer hatasız yüklenecek.

Not: Bu modlanmış sürümü yüklemeden önce önceden yüklenmiş Candy Crush Saga sürümlerini kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde, bir kurulum başarısız hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

download 41

”Google
13 Beğen