Web Analytics
Teknobu

Candy Crush Saga Kurbağa Nasıl Yok Edilir?
Candy Crush Saga Kurbağa Nasıl Yok Edilir?

Candy Crush Saga Kurbağa Nasıl Yok Edilir?

Candy Crush Saga Kurbağa Nasıl Yok Edilir? Candy Crush oyununda kurbağa nasıl öldürlür bugun bu yazımızda bunu göstereceğiz.

Candy Crush Saga Kurbağa Nasıl Yok Edilir? bu bölüme kadar gelip bir türlü geçemeyen oyunculara hem yazılı teknikleri anlatacağız hemde videolu bir gösterim sunacağız. Yerli kaynaklarda bu tür ileri seviyelere ait ipuçlarının yer almaması dolayısıyla bu içeriği sizler için hazırladık. Candy Crush Saga bir dönem tüm dünyanın sürekli oynadığı ve günümüzde de milyonlarca oyuncusu bulunan efsanevi bir oyundur.

Oyun içerisinde sürekli bölümleri geçerek ilerleme kaydetmek artık bir vakit geçirme çabasından hırsa dönüşebiliyor. Kurbağa bölüme gelenler bir sonraki bölüme geçebilmek için altın kullanmak yerine sizler için cevapladığımız “Candy Crush Saga Kurbağa Nasıl Yok Edilir?” yazısı ile bu bölümü kolay atlatmak istiyorlar.

Candy Crush Saga Kurbağa Nasıl Yok Edilir?

Candy Crush Saga Kurbağa
Candy Crush Saga Kurbağa

Kurbağa, oyununu kazanmana yardım edecek arkadaşın! Lütfen onu öldürme

Kurbağa normal bir şeker gibi eşleştirilebilir, aynı renk şekerleri yiyip büyür. Yeterince şeker tükettikten sonra kurbağa atmaya başlar. Üzerine bir kez tıklayabilir, üzerine gelebilir ve tahtanın temizlemek istediğiniz başka bir bölümüne getirebilirsiniz. Daha sonra bir dalga oluşturacak ve şekerleri seçilen alanın etrafına alacaktır.

Aşağıdaki videoyu’da izleyebilirsiniz.

”Google
14 Beğen