Web Analytics
Teknobu

C# Stok Takip Otomasyonu MsSQL, Access Veritabanlı 2022
C# Stok Takip Otomasyonu MsSQL, Access Veritabanlı 2022

C# Stok Takip Otomasyonu MsSQL, Access Veritabanlı 2022

C# Stok Takip Otomasyonu MsSql ve Access Veritabanlı Bir Projedir. C# Stok Takip Otomasyonu Sizlere Fikir vermek açısından bu makalede paylaştım.

C# Stok Takip Otomasyonu başlangıç seviyesi bir projedir. Arşivde durması yerine faydalanabilecek arkadaşlar olabileceği düşüncesiyle paylaşıyorum. Umarım faydalı olur. C# Veritabanlı Stok otomasyonu projesi access veya mssql veritabanıyla kodlama yapılabilir. Şimdi projemiz için genel bir tanıtıma geçelim. Aşağıda paylaştığımız videoyu izleyebilirsiniz.

C# Stok Takip Otomasyonu MsSql, Access Veritabanlı 2022

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere, yapmış olduğum C# Stok Takip Otomasyonunu anlatmak istiyorum. Sizlerde böyle bir proje aldıysanız buna benzer bir şekilde yapabilirsiniz belki sizlere bir fikir olabilir.

Arkadaşlar ben bu projeyi bitirme projesi olarak bir arkadaşımıza kodlamıştım. Projeyi kodlarken kullandığım program visual studio programıydı. Dil olarak C# dilini kullandım veri tabanı olarak ise mssql server kullandım.

C# Stok Takip Otomasyonu
C# Veritabanlı Stok Takip Otomasyonu

Projenin amacı ise stok takip ve satış arkadaşlar yani depomuzda bulunan ürünlerin stoğunu tutup stoktan satış yapabiliyoruz. Videodan da izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer sizlerinde böyle bir bitirme proje ödeviniz varsa yapmanız gerekiyorsa size belki yardımcı olur ben bu projenin kaynak kodlarını paylaşmıyorum arkadaşlar.

Biz ücretli olarak veriyoruz. Sizlerde yaptırmayı düşünürseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bunlar gibi farklı projeler kodlamaktayız. Aşağıda sizlere whatsapp numaramızı bırakıyoruz.

[su_divider]

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç