Teknobu

Busuu Premium Apk İndir 2021 Kolayca Dil Öğren


Busuu Premium Apk İndir 2021 Kolayca Dil Öğren

Busuu Premium Apk İndir 2021 Kolayca Dil Öğren

Kolay bir şekilde farklı diller öğrenmek istiyorsanız busuu apk uygulaması tam size göre. Busuu premium apk uygulamasını indirin, kolay bir şekilde farklı diller öğrenin.

Busuu Premium APK, günümüzün en popüler dil öğrenme uygulamasıdır. Zengin bir veritabanı ve standart öğretme ve öğrenme materyalleri ile Busuu, kullanıcılara dikkate değer bir öğrenme verimliliği sağladı.

Busuu Premium APK Son Sürümünü şimdi Android için ücretsiz indirin ve bir ton yeni dil öğrenin. Bu gelişmiş araç ile çok kısa sürede çok dilli olursunuz!

Busuu Premium Apk nedir?

Busuu Premium Apk
Busuu Premium Apk

Busuu harika bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Balık öğrenme planları personelinin ve niteliklerinin McGraw-Hill Education tarafından onaylanmasını sağlayarak, ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapma, çevrimdışı öğrenme modu, dilbilgisi dersleri, kelime bilgisi ve aksan eğitimi dahil olmak üzere öğrencilere yardımcı olmak için birçok çözüm ve süreç sağlar. Ek olarak, giriş seviyesini de kontrol edebileceksiniz. Sistem, uygun dersler önermek için sonuçlarınıza güvenecektir. Bu kullanışlı özellikleri başka bir yerde bulamazsınız.

Busuu’da dil öğrenmek gerçekten etkili mi?

Her dil bilgisi dersinde buna göre birçok biçimde pratik yapacak ve pratik yapacaksınız: kelimeleri birbirine bağlamak, doğru cevapları seçmek, örnekleri telaffuz etmek, soruları cevaplamak ve boşlukları doldurmak. 

Bu egzersizlerin yapısı seviyenize göre uyarlanmıştır ve egzersizleri daha kolay tamamlamanıza yardımcı olacak özel talimatlar vardır. Ezberlemede iyi olmayan biriyseniz, Busuu’daki kişisel planlama özelliğini kullanabilir veya ezberleme oyunları oynayabilirsiniz, bu size birçok yararlı ipucu verecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Kırık Apk İndir Güncel Sürüm 2021

Temel olarak makaleleriniz sistem tarafından hatalara karşı kontrol edilecek ve bu hatalar size detaylı olarak anlatılacaktır. Konuşmaya gelince, onu kaydedecek ve teslim edeceksiniz. Yerli insanlar seni düzeltecek. Busuu’da kurs alarak, yeni dersler öğrenmek, öğrenilen içeriği gözden geçirmek ve diğer ülkelerden insanlarla iletişim kurmak için her gün sadece 10 dakikanızı ayırmanız yeterli. “Öğrenme her zaman pratikle el ele gider” sloganıyla ilerlemenizi kısa sürede fark edeceksiniz. 

Dahası, dersler ve alıştırmalar oldukça kısa olacak şekilde tasarlandı ve kullanıcıların çevrimdışı deneyimlerini destekleyerek istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. Kahve almak için sıraya girin? Bir arkadaşı mı bekliyorsunuz? İşe giderken bile.

Busuu Premium Apk
Busuu Premium Apk

Sertifika almak için Busuu üzerinden çevrimiçi dil öğrenin

Busuu’da eğitim alarak, kursun sonunda CEFR sertifikası alma şansına sahipsiniz.

Gerçekten ciddi bir şekilde yatırım yapmak istiyorsanız, CEFR uzun zamandır tüm dil öğrenenler için standart olmuştur. Yukarıda bahsettiğim gibi, Busuu’nun tüm ders sistemi, testleri veya daha kapsamlı kursları (toplam 12 kurs mevcuttur) CEFR standart yapısına göre tasarlanmış ve Avrupa ülkelerinde tanınmıştır. Bu nedenle, bu standarda dayalı dil sertifikaları güvenilir ve itibarlıdır.

Busuu’da bu sertifika nasıl alınır?

Öncelikle, Busuu Premium Plus planını kullanmalısınız. Kurstaki tüm yeterlilik testlerini tamamlayın. Ve son olarak, final sınavında gerekli puanı almanız gerekir. Sonuçlar saniyeler içinde mevcuttur. Geçerseniz, size CEFR sertifikası, bilgisayarınıza indirmeniz veya gerektiğinde yazdırmanız için elektronik kopya verilecektir. Elbette bu sertifika, başından beri yaşadığım özel ilişki sayesinde McGraw-Hill Education tarafından onaylandı. Mevcut dil yeterliliğinizin bir kanıtı olarak bu sertifikayı CV’nize eksiksiz olarak ekleyebilirsiniz.

Not: Bu sertifika yalnızca gerçek dil yeterliliğinizi doğrulamak için geçerlidir. IELTS, TOEFL veya TestDaF ile eşdeğer bir değeri yoktur, bu nedenle yabancı okullarda vize başvurularında veya burs başvurularında kullanılamaz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kick the Buddy Apk Mod (Sınırsız Para / Altın) İndir 2021

Busuu şu anda, başlangıç, orta ve yüksek seviyeden, Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma olmak üzere dört becerinin tümünü sentezleyen 12 farklı dil kursuna (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Arapça, Japonca…) sahiptir. Ve şimdiye kadar, uygulama sürekli olarak güncelleniyor, veritabanını ve işlevlerini zenginleştiriyor. Bu, Busuu kullanıcılarının internet olduğu sürece uygulamayı her zaman, her yerde yabancı bir dil öğrenmek için kullanabileceği anlamına gelir. Bu kısa sürede, uygulamadaki talimatlara ve alıştırmalara gerçekten odaklanmalısınız.

Busuu, diğer yüzlerce dil öğrenme uygulaması arasında neden özel?

Busuu’nun öne çıkan özelliklerinden biri, ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapmanıza izin vermesidir. Busuu, dünyanın her yerinden 100 milyondan fazla (ve her geçen gün büyüyen) büyük bir kullanıcı topluluğu oluşturdu. Dil yeterliliğinizi test etmek için, yazma egzersizlerinizi anadili İngilizce olan kişilerle paylaşabilir ve kişiselleştirilmiş geri bildirim alabilirsiniz. Aynı zamanda, ileride yabancı dil öğreniminiz için daha fazla arkadaş edinmenize yardımcı olarak ilişkileri genişletme fırsatları yaratır. Elbette başkaları da sizden aynı şekilde öğrenebilir.

Busuu’nun ikinci ilginç noktası, bir yabancı dil için dört beceriyi öğretmeyi nasıl birleştirebileceğidir. Örneğin, yeni bir kelime hazinesiyle, cümlelerde nasıl kullanıldığını kolayca bulabilir, canlı resimlere bakabilir, ana dili İngilizce olan bir kişinin standart aksanıyla nasıl okuduğunu duyabilir ve bunu mikrofonla okuyabilirsiniz. Bu uygulama size şunları söyler: kelimenin nasıl duyulduğunu, nasıl okunacağını, ne yazılacağını ve gerçek cümle içinde nasıl söyleneceğini.

Dahası, Busuu ile bir yabancı dil öğrenirken, bir dizi ilginç oyun, ilginç bulmacalar ve sıkıcı olmayan ve hala zihninize kazınan benzersiz beceri geliştirme egzersizlerine sahip olacaksınız.

Ciddi çalışın ve ölçülü bir şekilde oynayın, bu beni Busuu hakkında çok iyi hissettiriyor. Hedefte öğrenmemi sağlıyor (sertifikalarla, testlerle) ama aynı zamanda çok stresli değil (mini oyunlar sayesinde). Tüm bunlar, bir yabancı dil öğrenmeyi daha yumuşak ve daha erişilebilir hale getirdi.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dragon City Apk Hileli Mod Sınırsız Para 2021

Busuu Premium pahalı mı?

Busuu’nun şu anda iki kullanım formatı vardır: ücretsiz plan veya ücretli bir hizmet. Ücretsiz sürüm her zaman sınırlıdır, Premium sürüm ise öğrenmek için dili seçme özgürlüğü, tüm dersleri ve testleri farklı seviyelerde açma gibi diğer birçok özel özelliği açar. Ücretsiz sürümde, temel kelimeleri öğrenmek için bir bilgi kartı var. Premium sürümünü ücretsiz kullanmak istiyorsanız, APKMODY’nin Busuu MOD APK’sini indirebilirsiniz.

Busuu’nun artıları ve eksileri

Busuu’dan ne alıyorsun:

 • Her dil için dört becerinin, özellikle Busuu’daki gramerlerin anlaşılması son derece kolaydır.
 • Ders geriye doğru değil, oldukça pratiktir. Bu, diğer birçok dil öğrenme uygulamasının yapamayacağı bir noktadır.
 • Dinleme ve okuma alıştırmaları zengin ve derinlemelidir.
 • İlk yeterlilik testinden sonra kullanıcıya dersleri önerin.
 • Özel özellik: Öğrenirken yerlilerle bağlantı kurun.
 • Öğrenme saatlerini ve hatırlatıcıları izleme işlevi vardır.
 • En önemlisi: Kursun sonunda CEFR sertifikası alma fırsatı var.

Busuu’nun eksileri (kişisel düşünceler):

 • Şu anda 12 dile karşılık gelen sadece 12 kurs var.
 • Plus planının aylık bir ödemesi yoktur, ancak en az 2 ayda bir ödeme yapmalıdır.
 • Telaffuz ve konuşma kısmı, iki yazma ve okuma becerisinden biraz daha azdır.
 • Arayüzün genel tasarımı net ve özlü, ancak renkler çok sıkıcı.

Busuu’nun Mod Apk sürümü

Premium Kilidi Açıldı

Busuu Premium Apk İndir

Yukarıda bahsedilen bir dizi avantajla karşılaştırıldığında, birkaç dezavantaj, öğrenme sürecinizi fazla etkilemez. Mükemmel bir uygulama yok. Amacınıza en uygun dil öğrenme uygulamasını seçin. CEFR sertifikası almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Busuu Premium APK‘yi hemen indirin.

Busuu Premium Apk
Busuu Premium Apk
”Google
6 Beğen