Teknobu

Bully Anniversary Edition Apk İndir Hileli 2021


Bully Anniversary Edition Apk İndir Hileli 2021

Bully Anniversary Edition Apk İndir Hileli 2021

Merhaba sevgili dostlar bugün bu yazımızda sizlere Bully Anniversary Edition apk uygulamasının para hileli son sürümünü paylaşıyoruz.

Bully Anniversary Edition Apk

Bully Anniversary Edition Apk
Bully Apk İndir

Bully Anniversary Edition – İroni ve mizah dolu büyüleyici bir arsa ile Android için mükemmel bir oyun. Bu oyunda, dünyanın en kötü okulunda on beş yaşındaki Jimmy Hopkins’sin. Özel Bullworth Okulu’nda, aptallar kötü adamları ve birçok kusuru olan diğer öğrencileri hızlandırır

Bu oyunda asıl göreviniz tüm haydutları ve düşmanları suçlamak, öğretmenler için mitingler düzenlemek ve aynı zamanda tatlı kızların kalbini kazanmaktır. Bu okulda hayatta kalmaya çalışın, zor hileleri yakalayın ve bunları hayal gücünüzle birleştirin. 

Arkadaşlarınızla kurbağaları hızla parçalarına ayırabileceğiniz, düşmanlarınızın meşe palamutlarını çıkarabileceğiniz veya bir isyanı kışkırtabileceğiniz çeşitli mini oyunlar oynayın. Bu oyunda, canlı aydınlatma, gölgeler ve yüksek çözünürlüklü dokular ile nefes kesici grafiklerin tadını çıkarırken, tamamen etkileyici bir hikayeye dalmış olacaksınız.

Bully Anniversary Edition Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm 2021 para hileli kilitsiz tam sürüm sınırsız özelliklerin kilidi açılmış Bully Anniversary Edition Apk oyunu için indirme bağlantısı yer almaktadır.

Bully Anniversary Edition Apk
Bull Apk İndir- Güncel Son Sürüm

Bu Yazımızda Okuyun :   Hello Neighbor Apk İndir Tüm Bölümler Açık 2021
”Google
4 Beğenmekten Vazgeç