Teknobu

Bloons TD Battles Mod Apk v6.10.0 İndir (Sınırsız Para) Android ve iOS için


Bloons TD Battles Mod Apk v6.10.0 İndir (Sınırsız Para) Android ve iOS için

Bloons TD Battles Mod Apk v6.10.0 İndir (Sınırsız Para) Android ve iOS için

Bloons TD Battles MOD APK , en iyi strateji oyunlarından biridir. Ayrıca BTD Battles Mod Apk , bazı kullanıcılar için bağımlılık yapan en iyi aksiyon ve savunma oyunlarından biridir. Siz olduğunuz için oyunun fikri, tugayın ve krallığınızın ve balonlarınızın tabanının savaşçılardan ve kötülerden korunmasına bağlıdır. İmparatorluğunuzu genişletmeye ve çeşitli günlük aktiviteler yapmaya ek olarak. Kuleleri nasıl koruyacağınız ve düşmanları nasıl yeneceğiniz ve krallığınızı kötülüklerden nasıl koruyacağınız etrafında döner. Ayrıca oyun donanımlıdır.

Birçok yeni ve sonsuz özellikle. Bloons TD Battles MOD’u telefonunuza yükledikten sonra Sınırsız Para ve Sınırsız Muz elde edeceksiniz . Ve uzun süre hayatta kalabilmek için 20’den fazla maymun içeren yeni kule eklendi. Artı 8 diğer güçlü yükseltme. Ayrıca oyun birçok farklı oyun modu içeriyor. Ayrıca Bloons TD Battles MOD APK , kolay kontroller ve çok düzgün bir kullanıcı arayüzü sunar. Birçok harika güncelleme ve iyileştirmenin yanı sıra. Bu nedenle, şimdi size sağlayacağız.

Bloons TD Battles MOD hakkında ihtiyacınız olan tüm detaylarla . Ayrıca, tüm yeni ve Kilitsiz Özellikleri aşağıda bulacaksınız. Oyunun başka hiçbir sürümünde kullanamayacağınız. Ayrıca, Android için Bloons TD Battles MOD APK’sini indirme adımlarını da size sağlayacağız . İOS için Bloons TD Battles MOD’un nasıl indirileceğinin yanı sıra. Ayrıca oyunu PC’nize yüklemek istiyorsanız. O zaman size oyunu Windows için indirmenin en iyi yolunu sunacağız. Daha fazla özellik ve aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Rachas de Tunados Brasil Mod Apk (Para Hileli) 2021
Bloons TD Battles Mod Apk

Bloons TD Battles MOD APK Hakkında

Bloons TD Battles Mod Apk 2021 , BTD Battles’ın şimdiye kadarki en iyi geliştirilmiş sürümüdür . Tüm yeni özellikleri ve avantajları içerir. Hangi Bloons TD Battles hayranlarının aradığı. Oysa tüm hareketleri belirsizleştirerek 30’dan fazla Yeni Parçanın keyfini çıkarabilirsiniz . Ayrıca yine de Bloons TD Battles MOD oynamaktan sıkılmamak için. Ayrıca, oyunu yükledikten sonra Sınırsız Madalyaları doğrudan öne çıkarabilirsiniz . Yeni Balonların yanı sıra , sınırsız muz, sonsuz para ve daha fazlası. Ayrıca Bloons TD Battles Unlimited , yüksek çözünürlüklü grafikler ve efektler içerir.

Ayrıca, herhangi bir beceriye sahip olmayan herkes için sorunsuz ve kolay bir kullanıcı arayüzü. Ayrıca, birçok yeni işaretin tadını çıkarabilirsiniz. Yükseltmeleri ve diğer Yeni Maymunları içerir . Destansı savaşların yanı sıra Çok Oyunculu Modlar ve diğer güncellenmiş eklemeler. Ayrıca Android için Bloons TD Battles MOD APK’sini indirirseniz, telefonunuzu rootlamazsınız. Ayrıca iOS için Bloons TD Battles MOD’u indirirseniz cihazınızı jailbreak yapmazsınız . Bu sürüm, akıllı telefonların ve PC’nin tüm sürümleriyle uyumlu olduğundan. Böylece aşağıda daha şaşırtıcı özellikleri ve tüm indirme bağlantılarını görebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Justin.Tv Apk İndir Ücretsiz Son Sürüm 2021

Bloons TD Battles MOD APK Özellikleri

 • 20 Yeni Kule . Bloons TD Battles MOD APK yüklediğinizde. Ardından maymunların bulunduğu 22 yeni kule ve diğer 8 uzun vadeli iletişim yükseltmesi alacaksınız.
 • 25 Yeni Parça . Ayrıca oyundaki yeni değişikliklerden. Daha fazla yeni parçada çalabileceksiniz, böylece çalmaktan asla sıkılmayacaksınız.
 • Sınırsız Para . Oyundaki ilk sonsuz özelliklerden biri. Doğrudan telefonunuzda oynamaya başladıktan sonra bu özelliği nereden edinebilirsiniz.
 • Sınırsız Madalyon . Ayrıca Bloons TD Battles MOD’daki sonsuz diğer eklemelerden biri. Oyunun gelişmiş sürümünde daha fazla madalya alabileceğiniz yer.
 • Sınırsız Muz . Güncellenmiş sürümü oynamaya başladığınızda. O zaman Bloons TD Battles Mod’un en önemli özelliklerinden biri olan nihai muz özelliğinin tadını çıkarabileceksiniz.
 • Yeni Modlar . Oyun ayrıca en uygun olanı seçebilmeniz için birçok mod içerir. Daha fazla seçeneğe ve diğer belirgin avantajlara ek olarak.
 • HD Grafikler . Kullanıcı arayüzü tamamen geliştirildi. Grafikleri ve renkleri yüksek kalitede iyileştirmenin ve yeni harika efektler eklemenin yanı sıra.
 • Kök Yok ve Jailbreak Yok . İPhone için Bloons TD Battles MOD’u indirdiğinizde. O zaman cihazınızı jailbreak yapmayacaksınız. Ayrıca Android için Bloons TD Battles Mod Apk’ı indirmek için telefonunuzu rootlamanız gerekmeyecek.
 • Bedava . Bloons TD Battles MOD, tüm cihazlar için ücretsiz olarak mevcuttur. Ayrıca, oyun, herhangi bir virüs veya bozuk dosya olmadan telefon verilerinizde küçük boyutlu ve güvenlidir.
 • Uyumluluk . Bloons TD Battles Unlimited MOD, tüm Android cihazlar ve telefonlarla uyumludur. Ayrıca oyun iPhone, iPad, PC Windows ve diğerleri ile uyumludur.
Bu Yazımızda Okuyun :   Puffin Pro Apk Son Sürüm 2021 İndir

Android için Bloons TD Battles Mod Apk Nasıl İndirilir

 • Bloons TD Battles MOD’u üstten indirmek için tıklayın.
 • İndirme bittiğinde ayarları açın.
 • Şimdi Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirin .
 • Bundan sonra Bloons TD Battles Mod Konumuna gidin.
 • Ve şimdi APK’ye ve ardından Yükle’ye tıklayın .
 • Kurulum tamamlandığında oyunu açın.
 • Ve şimdi Bloons TD Battles Mod Apk telefonunuza yüklendi.
download 34

Bloons TD Battles MOD iOS ve iPad için Nasıl İndirilir

Bloons TD Battles MOD iOS’u İndirin

 • Oyunu indireceksin.
 • Bundan sonra ayarlara gideceksiniz .
 • Şimdi Profiller’e tıklayacaksınız .
 • Ardından Bloons TD Battles Profile’a tıklayın.
 • Bundan sonra Güven’e ve ardından Kurulumu Başlat’a tıklayın .
”Google
11 Beğen