Teknobu

Blitz Açılmıyor, Blitz Neden Açılmıyor? (Çözümü) 2022
Blitz Açılmıyor, Blitz Neden Açılmıyor? (Çözümü) 2022

Blitz Açılmıyor, Blitz Neden Açılmıyor? (Çözümü) 2022

Blitz Açılmıyor, Blitz Neden Açılmıyor? Blitz açmak için çözüm yolları nelerdir? bu yazımızda blitz nasıl açılır bunu tartışacağız.

Blitz Uygulamasının Windows’ta Çalışmaması Nasıl Onarılır. Bu yazımızda sizlere çözüm yollarını sunacağız.

Blitz, oyunları daha iyi anlamanıza ve oynamanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Ancak bazı kişiler bu aracın bilgisayarlarında çalışmadığını bildiriyor.

Blitz Açılmıyor, Blitz Neden Açılmıyor?

Blitz Açılmıyor
Blitz Açılmıyor

Blitz, Riot Games Company tarafından geliştirilen çeşitli oyunlar için yapılmış kapsamlı bir yardımcı araçtır. LOL, TFT, Valorant vb. destekler. Amaç, hangi öğelerin satın alınacağı, şampiyonun yeteneklerinin nasıl daha iyi elden çıkarılacağı, ummoner büyülerinin nasıl seçileceği vb. gibi profesyonel veri analizi yoluyla oyuncuların oyunu daha iyi anlamalarına yardımcı olmaktır.

Aşağıdaki işlevleri içerir:

  • Performans analizi: Oyun bittikten sonra, oyun verilerinin analizi yoluyla oyunu daha derinden anlayacaksınız.
  • Otomatik maç öncesi ayarları: Oyunu tam olarak anlamanıza yardımcı olmak için öğelerin, yeteneklerin, rünlerin ve diğer oyun öğelerinin optimizasyonunu etkinleştirin.
  • Oyun içi katman: Blitz, oyun içi katman aracılığıyla oyunda neyi başarmanız gerektiğini size söyleyecektir.
  • Oyuncu dosyalarını kontrol edin: Oyuncu verilerinin derinlemesine istatistikleri sayesinde, rakiplerinizin tüm bilgileri ve oyun yöntemleri hakkında daha kapsamlı bir anlayışa sahip olabilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   VALORANT Van 68 Hatası Nasıl Düzeltilir? 2022

Bu uygulama yasaldır ve Blitz’i kullandığınız için yasaklanmayacaksınız. Bu nedenle, bu uygulama çok popüler. Ancak, bazı insanlar Blitz uygulamasının çalışmadığını gördüklerini bildirdi. Çözümlere ulaşmak için lütfen aşağıdaki içerikleri okuyun.

League of Legends istemciniz açıkken, Blitz uygulamasının sağ üst köşesinde “çevrimiçi” ifadesi görünmelidir. Bazen, Blitz uygulamasının çalışmama sorunu, yalnızca Blitz’in istemcinizi doğru şekilde algılamamasından kaynaklanır.

Bu durumda, lütfen Blitz ayarlarınızı, sağ üst köşedeki dişli simgesini açın ve Lig oyun dizininizin doğru kurulup kurulmadığını kontrol edin. Değilse, doğru Lig yolunuzu girin. İşte rehber:

Blitz Açılmıyor
Blitz Açılmıyor
  • Oyunun kurulu olduğu yolu bulmak için oyun kısayoluna sağ tıklayın ve Dosya konumunu aç seçeneğine tıklayın.
  • Yolu kopyalayın, Blitz istemcinize gidin ve az önce kopyaladığınız yolu LoL oyun yönü giriş kutusuna yapıştırın ve Blitz, şampiyon seçiminde takım arkadaşlarınızı ve sizi tanımaya hazır.

Bu durumdaysanız, Blitz uygulamasının çalışmama sorununu çözmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

  • Blitz istemcinizi kapatın.
  • Windows Tuşu + R tuşlarına basın , %appdata% girin , Tamam’ı tıklayın ve Blitz’i silin
  • Blitz istemcinizi yeniden başlatın.
”Google
3 Beğen