Web Analytics
Teknobu

Binomo web sitesi ve mobil uygulaması hakkında 5 efsane
Binomo web sitesi ve mobil uygulaması hakkında 5 efsane

Binomo web sitesi ve mobil uygulaması hakkında 5 efsane

Binomo web sitesi ve mobil uygulaması hakkında 5 efsane

Binomo platformu Türkiye’de çok yüksek bir puana sahip. Ancak forumlardaki yorumlar her zaman güvenilir olmayabiliyor. Bu yazıda Binomo hakkında çürütülen 5 efsaneyi, Binomo nedir, nasıl kullanılır, demo hesaptan nasıl yararlanılır gibi soruların yanıtlarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Bir numaralı efsane: Binomo bir aldatmacadır

Binomo, çeşitli uluslararası ödülün almış olmakla birlikte resmi web sitesinde bulabileceğiniz uluslararası kuruluşlardan alınan sertifikalara da sahiptir.

real bb0bae3a 9141 493a 80d4 c95cab65b75b

Binomo nedir nasıl oynanır merak ediyorsanız, bilgi ve deneyimden uzak faktörlere bağlı olarak hızlı bir biçimde gelir elde edebileceğiniz bir yer olmanın aksine, ticareti öğrenebileceğiniz ve deneyimleyebileceğiniz bir online ticaret platformu olduğunu söylemeliyiz. 

İki numaralı efsane: Yeni başlayanlar ticaret yapamaz

Binomo, kapsamlı bir ücretsiz eğitim imkanı sağlamaktadır. Özellikle yeni başlayan kişilerin ne, nasıl yapılır bilgi almak için Yardım Merkezini ziyaret etmesini tavsiye ederiz. Bu bölüm, Binomo platformu ve ticaret hakkında değerli bilgilerin ve işinize oldukça yarayacak sıkça sorulan soruların yer aldığı bir alandır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda [email protected] adresi üzerinden her zaman canlı sohbet ya da email yoluyla Binomo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm kullanıcıları için çeşitli stratejiler sunan Binomo’da, yeni başlayan kullanıcılar için de strajiler bulunmaktadır. Her seviyeye uygun, başlangıç, orta ve profesyonel seviyedeki Binomo taktikleri sayesinde demo hesabı üzerinden deneme yapabilirsiniz.

Binomo’da kazanma taktikleri ile nasıl para kazanılır? Ancak sorulması gereken asıl soru hızlı şekilde para kazanmak değil nasıl ek gelir elde edileceğidir. Göz ardı edilmemesi gereken en önemli unsur, hiçbir stratejinin tek başına %100 olumlu sonuç garanti edemeyeceğidir. Her kullanıcının ticaret yapmayı öğrenmek için belirli düzeyde çaba sarf etmesi gerekmektedir. Tüm bunlar sonucunda edinmiş olduğunuz deneyimler sayesinde, kendi stratejilerinizi belirleyebilir ve kendi fiyat tahmin yöntemlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Binomo demo hesap nedir? demo hesap, gerçek bir hesaba geçmeden önce gözden geçirilmesi önemli olan gerçek grafikler üzerinde ücretsiz eğitim için güvenli bir ortamdır. Bu ücretsiz hesabın en önemli avantajı, sanal fonlar üzerinden sınırsız deneme yapılabilmesidir. Ticarete yeni başlayan kullanıcıların hem platformu öğrenmeleri hem de deneyim kazanmaları için sanal 1000 USD ile silmeden sınırsız kullanabilecekleri Binomo demo hesap kullanılabilir.

Üç numaralı efsane: Binomo’da işlem yapmak yüksek depozito gerektirir

En az ne kadar fon yatırılabilir merak ediyorsanız, Binomo’da minimum 10 USD ya da eş değer tutarda para yatırma limiti bulunmaktadır. Ticarete giriş eşiği sadece 1 USD’dir.

Binomo’da nasıl para yatırılır? Türkiye’deki en popüler ödeme sistemlerini kullanarak, hiçbir komisyon ödemeden; banka kartı (MasterCard, Visa), banka transferi (Akbank, QR kodu ve CEPbank) ve e-cüzdanlar (Papara, Skrill, Jeton, Webmoney) dahil fon yatırabilirsiniz.

Bonusları kullanarak yatırım tutarınızı artırabilirsiniz. Depozito gerektiren hediyelere ek olarak, Binomo ücretsiz (no-deposit) bonus da vermektedir.

Dört numaralı efsane: Binomo’da fon çekme yapılamıyor

Binomo’nu tüccarlara ekstra gelirlerini ödeyen güvenilir bir platformdur. Ancak doğrulama istendiyse, kullanıcıların para çekebilmeleri için bunu tamamlamaları gerekir. Binomo, bu şekilde dolandırıcılığınönüne geçmeyi hedeflemektedir.

Binomo’dan para çekemiyorum, para çekme sorunu yaşıyorum gibi şikayetleriniz varsa, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Nasıl para çekilir sorusunun cevabı ile başlayalım. Güvenlik nedeniyle, yalnızca fon yatırmak için kullanılan ödeme yöntemlerinden birini kullanarak Binomo’dan fon çekebilirsiniz. Hesap türüne bağlı olarak fon çekimi (talep edildikten sonra) ortalama olarak birkaç dakika ile 3 gün arasında sürmektedir. Ancak seçilen ödeme yöntemine bağlı olarak bu sürenin uzayabileceğini belirtmek isteriz.

Binomo withdrawal için komisyon tahsil edilmemektedir. Para çekme limiti günlük 3.000$, haftalık 10.000$ ve aylık 40.000$ tutarındadır.

Beş numaralı efsane: Yalnızca Binomo web sitesinde işlem yapabilirsiniz

Dünya’nın neresinde olursanız olun, telefon ya da tablet aracılığıyla Binomo mobil uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Binomo mobile uygulaması için kurulum sorunları yaşayan Android kullanıcıları, APK sürümünden de faydalanabilir. APK sürümünü Binomo resmi websitesinden, QR kod aracılığıyla indirebilirsiniz.

Binomo ticaret için uygun bir platformdur

Birçok kullanıcının aklına www.binomo.com gerçek mi, güvenilir mi, yasal mı, haram mı ya da helal mi, gibi sorular takılıyor olabilir. Umarız bu yazıda sorularınızın hepsine yanıt bulmuş ve platformun gerçekten ilgiyi hak ettiğini fark etmişsinizdir.

Binomo kullanıcılarının çok büyük bir çoğunluğu oldukça memnun olduğundan elle tutulur bir şikayetvar olduğu söylenemez. Binomo’yu onun gibi sitelerden ayıran en önemli özellik güvenilir ve kullanıcı dostu bir müşteri deneyimi sunmasıdır. Platform, öğrenmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Potansiyel kaybetme riskini azaltmak için, eğitim materyallerini göz ardı etmeyin ve mümkün olduğunca uzun bir demo hesabı üzerinde pratik yapmalısınız.

”Google
5 Beğenmekten Vazgeç