Teknobu

Binance İllegal Parameter Hatası Ve Çözümü 2021


Binance İllegal Parameter Hatası Ve Çözümü 2021

Binance İllegal Parameter Hatası Ve Çözümü 2021

Binance uygulamasını kullanırken binance illegal parameter hatası ve çözümü ile karşılaşıyorsanız bu yazımızda çözümlerinden bahsedeceğiz.

Binance şu anda en büyük kripto para borsası. Bu işlemde, kullanıcı kısa süre önce “geçersiz bir parametre” hatası aldı ve Binance Global hesabından Binance TR hesabına para çekmekte sorun yaşıyordu.

Bu düzeltilebilir bir hata olmasına rağmen, ilgili sorunlarla karşılaşan kullanıcılar yardım edemezler ancak tasarrufları konusunda endişelenirler. Çin’de “Kripto Para Alım Satım Yasaları ve Yönetmelikleri” nin yürürlüğe girmesi nedeniyle Papara, “Binance para yatırma ve çekme” işlemini son derece zorlaştıran aracılık işine girmemeye karar verdi.

Bu nedenle, kullanıcılar karşılaştıkları “İllegal Parameter” hatalarından çok endişe duyarlar. İçeriğimizde, hatanın nedenini, nasıl düzeltileceğini ve tekrar olmasını nasıl önleyeceğinizi açıklayan en ayrıntılı bilgileri size sağlayacağız.

Binance İllegal Parameter Hatası
Binance İllegal Parameter Hatası

Binance İllegal Parameter Hatası Neden Olur?

Binance Global hesabınızın “İllegal Parameter” hatası almasının birçok nedeni olabilir. Bu nedenleri aşağıda detaylı olarak listeledik.

  • Binance Globe’un mevcut işlem yoğunluğu,
  • Binance altyapı güncellemeleri,
  • Binance uygulamalarının birden fazla hesapla kullanılması ve Binance 2FA (iki faktörlü kimlik doğrulama) kodlarının yanlış girilmesi bu hatanın nedenlerinden sadece birkaçı.
Bu Yazımızda Okuyun :   ANKR Coin Geleceği En İyi Fiyat Tahminleri 2021

Binance’ten bir “İllegal Parameter” hatası aldığınızda, atacağınız çözüm odaklı adımlar aslında çok basittir. Test edilebilecek ve uygulanabilecek tüm yöntemleri aşağıdaki başlıklar altında listeleyeceğiz. Bu yöntemlerde lütfen belirsiz bir yöntem denemeyin, aksi takdirde güvenliği tehdit edersiniz.

Binance İllegal Parameter Hatası
Binance İllegal Parameter Hatası

Binance İllegal Parameter Hatası nasıl çözülür ?

Binance’te “geçersiz parametre” hatası alırsanız, bunu çözmek için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemler çok basit ve çözüm odaklıdır. Başarılı olursanız, parayı “Binance TR” hesabınıza aktarabilirsiniz.

Binance Hesabınızda Tüm Doğrulamaları Gerçekleştirin.

Binance, dünyanın en büyük borsası olduğu için özellikle para çekme ve para yatırma açısından kullanıcı güvenliğine büyük önem veriyor. Bu nedenle, hesap sahibinin önce kimlik doğrulaması yapmasını ve ardından 2FA, telefon numarasını vb. Doğrulamasını gerektirir. Ne yazık ki, bu kontrollerden herhangi birini yapmazsanız, Binance TR hesabınızdan para çekmeniz mümkün olmayacaktır.

Binance Uygulamasında Ağ Testi ve Önbellek Temizliği Yapın.

Binance tamamen internet ağında çalıştığından, herhangi bir sunucu tıkanıklığı nedeniyle para çekme ve para yatırma işlemlerinde sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, yapmanız gereken tek şey “ağı test etmek ve önbelleği temizlemek”. Aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Binance” uygulamasını açın.
  • Kişi” simgesine dokunun.
  • Ayarlar” kategorisine girin.
Bu Yazımızda Okuyun :   Nicehash İncelemesi 2021 - Nicehash Nedir, Nasıl Kullanılır ve Karlı mı?

Bu alanda Ağ Testi ve Önbellek Temizliği gibi seçenekler sizleri karşılayacaktır.

İnternet Bağlantınızın Sağlıklı Olup Olmadığını Kontrol Edin.

Bir önceki başlıkta da bahsettiğimiz gibi Binance Global’ın ağ bağlantısı ve sunucu üzerinden hizmet veriyor olması “İllegal Parameter” hatası alma ihtimalinizi fazlasıyla arttırmaktadır. Bu sebeple eğer ki bağlı olduğunuz kablosuz internet problemliyse “Mobil Veri” ya da “Hücresel Veri” kullanmayı deneyin.

2FA (İki Faktörlü Doğrulama) Kodunun Süresini Takip Edin.

Binance Global’dan Binance TR hesabına para gönderirken sizden üç farklı doğrulama talep edilmektedir. Bu doğrulamalar; “E-posta, Telefon ve 2FA” her bir kodun kendine ait süresi bulunmaktadır. Kodları zamanı geçtikten sonra girdiğinizde kodun geçerlilik süresi dolmuş olacağı için “İllegal Parameter” hatası ortaya çıkacaktır. Bu doğrultuda söz konusu durumu göz önünde bulundurun.

Telefonunuzu ya da Bilgisayarınızı Kapatıp Açın.

Binance Global’dan Binance TR’ye itibari para gönderimi yaparken cihaz kaynaklı sorunlarla karşılaşabilir ve bundan dolayı da “İllegal Parameter” hatası alabilirsiniz. Hâl böyle olunca yapacağınız ilk işlem cihazı kapatıp açmaktır. Bir sonraki süreçte ise uygulamayı başlatıp sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek size kalacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   DREP Coin Nedir? DREP Coin Yorum Hakkında Herşey 2021

Bu içeriğimizde Binance Global’dan Binance TR’ye itibari para (USDT) gönderimi yaparken karşılaşılan “İllegal Parameter” hatası ile ilgili detaylı bilgiler paylaştık. Her ihtimali göz önünde bulundurarak sorunu temelli çözmeye odaklanmalısınız. Bu işlemlerin tamamını uygulamış ancak halen daha sorun alamamışsanız Binance tarafından sağlanan “Canlı Destek” hizmetinden faydalanabilirsiniz.

”Google
6 Beğenmekten Vazgeç