Web Analytics
Teknobu

Bigo Live Hesap Silme Nasıl Yapılır? 2022
Bigo Live Hesap Silme Nasıl Yapılır? 2022

Bigo Live Hesap Silme Nasıl Yapılır? 2022

2022’de Bigo live için oluşturduğunuz hesabı silmek istiyorsanız bu yazımızda Bigo live hesap silme işlemin nasıl yapılır adım adım öğreneceksiniz.

Bazı kullanıcılar bigo uygulamasını kayıt olduklarında belli bir süre geçtikten sonra bu hesabı tamamen silmek artık kullanmak istemiyorlar. Peki Bigo live hesap silme işlemi nasıl yapılır? Bigo hesabı nasıl silinir? işte tüm detaylarıyla.

Bigo Live Hesap Silme Nasıl Yapılır?

BIGO LIVE hesabını silmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin. Bigo live hesap silme linki aşağıdadır.

Bigo Live Hesap Silme
Bigo Live Hesap Silme

Adım 1: BIGO LIVE hesabınıza giriş yapın ve “Profile”tıklayın > Ondan sonra açılan sayfada “Geri Bildirim”e gidin .

2. Adım: “Yardım ve Geri Bildirim” bölümünde  Hesap”a tıklayın ve “BIGO hesabımı nasıl silebilirim?” sorusunu bulacaksınız.

Adım 3: “Hesabı silmek istiyorum”a tıklayın ve ardından güvenlik doğrulamasını tamamlayın ve hesap silme koşullarını karşılayıp karşılamadığınızı kontrol edin.

Adım 4: “Hesabı Sil”e tıklayın ve onaylayın.

BIGO LIVE Hesabını Sildiğinizde Ne Olacak?

  1. Silme işleminden sonra artık o hesabı oturum açamaz, yeniden etkinleştiremez, kullanamaz ve geri yükleyemezsiniz.
  2. Silme işleminden sonra, satın aldığınız hiçbir ürün için geri ödeme alamazsınız veya yayınınızdan veya canlı akışınızdan ödeme veya bekleyen ödeme alamazsınız.
  3. Silme işleminden sonra profiliniz, fotoğraflarınız, videolarınız, mesajlarınız, yorumlarınız, aksesuarlarınız, hediyeleriniz, görsel para biriminiz, paylaşımlarınız, seviyeleriniz, takipçileriniz, ayrıcalıklarınız ve diğer dijital içerikleriniz kalıcı olarak silinecek ve geri getirilemez.
”Google
14 Beğenmekten Vazgeç