Teknobu

Brawl Stars 6.Sezon güncelleme çıkış tarihi, yeni kavgacılar, Belle ve Squeak yeni mod hakkında bilgiler


Brawl Stars 6.Sezon güncelleme çıkış tarihi, yeni kavgacılar, Belle ve Squeak yeni mod hakkında bilgiler

Brawl Stars 6.Sezon güncelleme çıkış tarihi, yeni kavgacılar, Belle ve Squeak yeni mod hakkında bilgiler

Brawl Stars 6. Sezon İşte. Çıkış tarihini, yeni karakterleri (Belle ve Squeak) ve en son Nakavt Modunu öğrenmek için makalenin tamamını okuyun

Brawl Stars 6.Sezon Belle ve Squeak Çıkış Tarihi

Brawl Stars’ın 12 Nisan 2021’de vizyona girmesi bekleniyor. Bu sezon Haziran 2021’e kadar sürecek.

Brawl Stars  6.Sezon Belle ve Squeak Çıkış Tarihi
Brawl Stars 6.Sezon Belle ve Squeak Çıkış Tarihi

Brawl Stars Belle

Belle, sezon değişir değişmez gelecek. Yani Belle’nin kilidini açmak için tüm mücevherlerini kurtarmalısın. Brawl Pass Tier 30’da değilseniz, güncelleme gelir gelmez kutuları açmayın, çünkü o zaman onun kilidini açabileceksiniz. Belle, çok düşük olan toplam 3640 HP’ye sahiptir. Yani, daha hızlı öldürüleceği anlamına geliyor.

Uzmanlık alanı, diğer keskin nişancılara benzer şekilde atış menzilinin inanılmaz derecede yüksek olmasıdır. Ana saldırısı, rakibe 5040 hasar veren ‘ağır bir yumruktur’. Saldırısının bir diğer özelliği de, bir kavgacıya saldırdığında, kavgacının bundan bir süre etkilenmesidir. Şimdi, etkilenen dövüşçünün yanına başka bir dövüşçü yaklaşırsa, aynı zamanda ana hasarın yarısını, yani 770’i de verir. Yıldız gücü, bir kalkan donatmayı içerir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 The Pickup Görevi Nasıl Yapılır ?

Brawl Stars Squeak

Squeak efsanevi bir kavgacı olacak. Efsanevi kelime karakterlerin önüne geldiğinde, onları kutulardan çıkarmanız için şanslı olmanız gerektiği anlamına gelir. Squeak, Brawl Pass sezonunun değişmesinden sonra Mayıs ayı başlarında piyasaya sürülecek. Squeak’ı kurtarmak için elinizden geldiğince kutularınızı biriktirmelisiniz.

Squeak 5040 HP’ye sahip olacak. Çok uzun menzilli bir atışa sahip değil, ancak çok daha soğuk bir saldırıya sahip. Squeak saldırdığında, rakiplere yapışkan bir sakız türü bileşik atar. Rakiplere 2 saniye yapışır ve patlar. Rakibe 5040 hasar verir. Bir atışı kaçırsanız bile, bu yapışkan bileşen duvarlara yapışır ve rakipler oraya çarptığında, bununla da aynı miktarda hasar verir. Aynı zamanda bir strateji olarak da kullanılabilir. Aksine, yeniden yükleme hızı yavaştır. Yani, atışlarını saymanız gerekiyor. Slime, Squeak onu duvarların üzerinden atabildiği ve yere yapışarak patladığı için el bombası olarak da kullanılabilir.

Yeni Mod: Nakavt

epyeni “Nakavt Modu” Brawl Stars’a geliyor. Bu modu görselleştirmek için, Call of Duty’nin ‘Ara ve Yok Et Modu’nu düşünebilirsiniz. 3 Turdan oluşur, yani ‘3’ün En İyisi’. Turdaki her Kavgacı yalnızca bir can alacak. Yani, kalan son takım veya bir kavgacı raundu kazanır. 3 turdan 2’sini kazanan takım oyunu kazanır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Roblox Bütün Komut Dosyaları Ücretsiz İndir 2021

Şimdilik bu mod sezonluk olacak. Ancak, toplulukta popüler hale geldikçe kalıcı bir mod olarak korunabilir.

”Google
14 Beğen