Teknobu

2021’de Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları


2021’de Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları

2021’de Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları

Bitcoin ile para kazanmak ama yatırım yapmak istemiyor musunuz. Bu yazımızda 2021 yılında bedava bitcoin kazanmanın bazı yollarından bahsedeceğiz.

2021’de Yatırım Yapmadan Günlük Bedava Bitcoin Nasıl Kazanılır? Bitcoin kazanmakla ilgileniyor musunuz? O zaman bu rehber tam size göre! Burada, sadece captcha çözme, anket doldurma vb. Gibi basit görevleri yerine getirerek, herhangi bir Yatırım yapmadan günlük ücretsiz Bitcoin kazanabileceğiniz farklı yollar hakkında konuşacağız.

En popüler dijital kripto para birimlerinden biri Bitcoin’dir. Bu para biriminin kabul edildiği ve vergilendirilmediği ve minimum işlem ücretine sahip olduğu işletmelerden bazıları vardır. Birçok insanın bu para birimini kazanmak istemesinin nedeni budur. Bedava Bitcoin kazanmanın çeşitli farklı yöntemleri vardır. Bu Yöntemlerden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

Bitcoin bir ödeme şekli olarak kabul edilir : Bir bireyin Bedava Bitcoin kazanmasının en basit yollarından biri, Bitcoin’leri bir ödeme aracı olarak kabul etmektir . Kişi mal ve hizmetleri satıyorsa veya küçük bir işletmesi varsa, aşağıdaki adımlar yardımıyla bu yöntemi kolay ve hızlı bir şekilde entegre edebilir:

 1. Bireyin ücretsiz bir çevrimiçi Bitcoin cüzdanı alması gerekir. Coinbase veya diğer sağlayıcılar bu cüzdana erişim sağlar. Bireyin kendisi için en iyi olanı görmesi gerekir. Kişinin madeni paralarını 2 veya 3 farklı yerde güvende tutması gerekir.
 2. Kişinin, yazar kasanın yanında olacak Bitcoin adresinin yardımıyla QR kodunu göstermesi gerekir. Aynısını yapmanın iki yolu vardır – bir kişinin cüzdanı varken, ‘Para Ekle’ veya ‘Para Al’ veya benzer bir şey yazan bir bölüme gidin. Kişi resmi yazdırmalı ve yazar kasasının yanına yerleştirmelidir. ‘Para Al’ işlevselliğini sunan bazı cüzdanlar vardır. ‘Ödeme talebi oluştur’, birey Bitcoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabul ederek kazandığında kullanışlıdır. Bu alanda, kişi, müşterinin ödemesi gereken para miktarını dolduracak ve ilgili QR kodu otomatik olarak ortaya çıkacaktır.
 3. Kişi daha sonra kendi mağazasında ‘Bitcoin kabul edildi’ logosunu sergileyebilir, böylece müşteriler bu yenilikçi ödemeyi entegre ettiklerini öğrenebilirler.

2021’de Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları

Yasal Yollara Yatırım Yapmadan Günlük Ücretsiz Bitcoin Kazanın

Bu Yazımızda Okuyun :   Reef Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri, Ne Zaman Çıktı?

Faiz Ödemesinden Bedava Bitcoin Kazanın

Birey ayrıca ödünç vererek ücretsiz Bitcoin kazanabilir . Aşağıda, bir bireyin Bitcoin’lerini ödünç verebileceği çeşitli yollar verilmiştir –

 1. Bitcoin’leri doğrudan bireyin tanıdığı birine ödünç vermek  – Bireyin güvenebileceği biri varsa, faiz oranı ve süre gibi şartlar üzerinde anlaşabilir.
 2. Eşler arası Bitcoin kredisi  – Bitbond dahil, bunu sunan farklı borçluların web siteleri var. Bu yöntemde, finansman talepleri borçlular tarafından yayınlanır ve kişi krediye katkıda bulunabilir. Kişi Bitcoin’leri ödünç vermeden önce, ödünç alanların ve sitenin güvenilir olduğundan emin olmalıdır. Başvuru sahiplerinin kredibilitesi site tarafından değerlendirildiğinde, borçlunun kredibilitesi de artmaktadır.
 3. Bitcoin Bankacılığı – Bu yaklaşım bir banka gibi çalışır. Bu, bireyin kredi verme faaliyetini çeşitli borçlulara çeşitlendirdiği eşler arası kredilendirmeden farklıdır; bu yaklaşımda tek bir borçlu vardır – banka. Banka, Bitcoin’leri varlıklar şeklinde yatırım yapar. Tek fark, Bitcoin dünyasında mevduat sigortasının olmamasıdır.

Madencilikten Bitcoin Kazanın

Bitcoin oluşturmanın bir başka yolu da Bitcoin Madenciliği . Bir kişi bunu gerçekleştirdiğinde, bilgisayar blok zincirine yeni Bitcoin işlemleri ekler. Bilgisayar yeni bir blok keşfettiğinde, kişi bir dizi ücretsiz Bitcoin alacaktır. Bitcoin madenciliği pahalı ve donanım yoğun. Bununla birlikte, havuza bilgi işlem gücü sağlayanlar var ve bu nedenle Bitcoinler, kendi büyük madencilik çerçevelerini oluşturmak zorunda kalmadan onlar tarafından kazanılıyor.

Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları
Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları

Aşağıda en büyük Bitcoin madencilik havuzlarından bazıları verilmiştir:

 1. Slush  – Bu madencilik havuzu ilk madencilik havuzları arasındadır ve şu anda en popüler madencilik havuzudur. Bugün, bu havuz tüm blokların yaklaşık% 3’ünü çıkarıyor.
 2. Bitclub Network  – Madenciliğe başlamak için iyi bir site. Bu, büyük bir madencilik havuzu olarak kabul edilir ve kullanımı kolaydır.
 3. Antpool  – Bu madencilik havuzu, BitMain’e ait olan Çin’de bulunuyor. Tüm blokların yaklaşık% 25’ini mayınlıyor.
 4. Bitfury  – Bu madencilik havuzu, lider bir tam hizmet blockchain teknolojisi şirketidir. Şu anda, tüm blokların yaklaşık% 2’sini mayınlıyor.
 5. BTCC  – Çin’de bu en büyük Bitcoin madencilik havuzlarından biridir. Şu anda, tüm blokların neredeyse% 7’sini çıkarıyor.
Bu Yazımızda Okuyun :   Libertex İncelemesi 2021 Ücretler, Para Yatırma, Özellikler Hakkında Herşey

İpuçlarından Bitcoin Kazanın

Bir ödeme aracı olarak Bitcoin kazanmak, Bitcoin’i bahşiş olarak almaya benzer. Birey, farklı şekillerde ipuçları alabilir:

 1. Bahşiş kazanmanın en kolay yolu bir dükkan sahibi olmaktır. Kişinin o gün neyin geldiğini bilmesi için QR kodunu kontrol etmesi gerekir.
 2. Kişi bir mağazaya sahip değilse, bir blog veya benzeri bir web sitesi aracılığıyla yine de bahşiş kazanabilir. Kişinin Bitcoin adresini veya QR kodunu kendi sayfasına yerleştirmesi gerekir.
 3. Bireyler ayrıca BitforTip gibi sitelere katılabilir . Bu, bir kişinin forumları yanıtladığında teşvik olarak Bitcoin ipuçları aldığı bir sayfadır.
 4. Kişi hizmetler sunuyorsa ve Bitcoin ipuçlarını almakla ilgileniyorsa, bunu yapabilir. Bu, eski moda nakit bahşişine kıyasla yeni bir yaklaşımdır. Kişi bahşişleri bir ay içinde talep etmezse, o kişinin cüzdanına aktarılır. Bununla ilgili bir başka şaşırtıcı şey de yaratılabilmesidir.

Ticaretten ücretsiz Bitcoin kazanın

Bir bireyin ücretsiz Bitcoin kazanabileceği başka bir yöntem de ticarettir . Bundan para kazanmanın iki farklı yolu var, yani arbitraj ve spekülasyon yoluyla.

Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları
Bedava Bitcoin Kazanmanın Yolları
 • Arbitraj  – Bu, ticaret yoluyla Bitcoin kazanmanın en güvenli yolu olarak kabul edilir. Bu, temelde, bireyin farklı fiyatlardan yararlanabilmesi için varlıkların eşzamanlı olarak satılması ve satın alınmasıdır. Kişi bir Bitcoin satın alabilir ve ardından daha yüksek bir fiyata hemen satabilir.
 • Spekülasyon – Yukarıdaki yaklaşıma kıyasla bu daha risklidir. Buradaki kişi Bitcoin’leri satın alacak ve ardından fiat para birimi karşılığında satmak için fiyatta bir artış olana kadar bekleyecektir. Fiyatta bir düşüş olduğunda, kişi daha fazla satın alma eğilimindedir. Ve bu şekilde süreç tekrarlanır. Birey ya geleceği tahmin edebilmeli ya da bu yaklaşımın kendi lehine işlemesini sağlama şansına sahip olmalıdır. Büyük tüccarlar olan ve bu nedenle fiyat tablolarındaki kalıpları tanıyan bazı insanlar var.
Bu Yazımızda Okuyun :   Stopelon Coin Nereden Alınır? 2021

Bitcoin ticareti için en iyi olan birkaç site var:

1. Coinbase  – Kripto para ticareti için bu site en güvenilir platformlardan biridir. Bu web sitesi, bireye bir sigorta ve güvenli bir platformda farklı türlerde dijital varlıklarla ticaret yapma olanağı sunar.

2. Bittrex  – Bu site, endüstri lideri güvenlik uygulamaları, güvenilir dijital cüzdanlar ve ışık hızında ticaret yapmak isteyen müşteriler için mükemmeldir.

3. Poloniex – Bu site, takas, borç verme ve ticaret için gelişmiş ticaret araçları içerir. Parayı 7/24 izler ve güvende tutar. Soğuk hava deposu da mevcuttur.

4. Cryptopia  – Çok daha düşük bir işlem ücreti ile bu sitenin yüzlerce sanal kripto para birimini desteklediği söyleniyor. Ana odak noktası, kullanıcı deneyiminin yanı sıra cüzdan ve pazarı da içerebilen ek hizmetlerin entegrasyonudur.

5. Gemini Exchange  – Bu, New York merkezli bir değişimdir ve 48 ABD eyaletinde ve Hongkong, Güney Kore, Singapur, Birleşik Krallık, Kanada ve Porto Riko dahil olmak üzere diğer çeşitli ülkelerde mevcuttur. Para çekme ücreti ve depozito yoktur, ancak hem satıcıya hem de alıcıya yapılan işlemler için yaklaşık% 1’lik bir ücret vardır.

”Google
6 Beğen