Teknobu

Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?


Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?

Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?

Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak? Aykut Enişte 2 Netflix’e gelecek mi? İşte merak edilen tüm soruların cevapları burada.

Yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken Aykut’un hikayesini anlatan Aykut Enişte filminin ikincisi, 3 Aralık’ta sinema salonlarında gösterime girecek.

Cuma günü itibarıyla sinema salonlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan, yapımını BKM’nin üstlendiği Aykut Enişte 2 için dün özel bir gösterim düzenlendi. Aykut Enişte 2 oyuncuları ve ekibi merakla beklenen filmi ilk kez izledi. 

Yönetmenliğini Onur Bilgetay‘ın yaptığı filme ilişkin açıklama yapan başrol oyuncusu ve filmin senaristlerinden Cem Gelinoğlu, çekimlerin çok eğlenceli geçtiğini ve ilk filmden bu yana oturmuş bir kadro olduklarını anlattı.

“Birbirini seven de bir ekibiz. Filmin pandemi dönemine gelmesi zordu. Ama bütün önlemleri de almıştık. Bir yandan beklenti çok büyüktü, ‘stresimiz, kaygımız var seyirciye yine seveceği bir film yapacak mıyız?’ diye. O kaygılarımız da giderildi. İkinci filmimizin seti de gayet güzel geçti diyebilirim” diyen Gelinoğlu, ilk filmin sloganının “iki aile tek enişte” olduğuna söyledi.

Aykut Enişte 2 Netflix'te Ne Zaman Çıkacak
Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman çıkacak

Gelinoğlu, “Zaten ilk filmde bir çengel atmıştık. Eniştenin biri Yunanistan’a kaçmıştı. Onun geri dönüşünü filmde görüyoruz. Bu filmde de iki enişte tek aile oluyor” dedi.

Filmde bir Azerbaycanlıyı canlandıran Nezaket Erden’in başarılı bir performans sergilediğini ve herkesin onu gerçek bir Azerbaycanlı sandığını ifade eden Gelinoğlu, “Çok hızlı bir şekilde Azerbaycan Türkü moduna girdi ve rolünü çok da iyi yaptı” dedi.

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu Kim?

Peki Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak? bunu cevaplayalım.

Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?

Aykut Enişte 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak bununla iligili şuanda net bir tarih bulunmamaktadır. Fakat çok yakında netflix ve dijital platformlarda yer alacağını öğrendik. Tam tarih belli olduğunda burada ki yazımız güncellenecektir. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç