Web Analytics
Teknobu

Ayhan Teltik kimdir? (Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü)
Ayhan Teltik kimdir? (Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü)

Ayhan Teltik kimdir? (Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü)

Ayhan Teltik kimdir? (Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü) Ayhan teltik son günlerde merak edildi nerelidir? tüm merak edilenleri sizler için açıkladık.

Bugün akşam saatlerinde Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saim Durgun görevden alındı. Yerine gelen isim Ayhan Teltik oldu. Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik kimdir?

Bizim paylaştığımız tüm güncel içeriklerden haberdar olmak için bizleri Google News’ten takip edebilir abone olabilirsiniz.

Ayhan Teltik kimdir?

Ayhan Teltik kimdir
Ayhan Teltik

Ahmet Teltik 1975 Gaziantep şehrinde doğmuş olup aslen ise Kahramanmaraş Göksun’ludur. Eğitimi olarak İlk ve Ortaokulu Gaziantep Lise öğrenimini Kilis’te tamamladı. Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur.

Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi alanında yüksek lisans yaptı. İlk olarak Kayseri Hürriyet MTAL’sinde Matematik öğretmeni olarak göreve başladı. Kayseri Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesinde ve Kayseri Mustafa Eraslan Lisesinde idarecilik yaptıktan sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde 7 yıl Bakanlık Müfettişi olarak görev yapmış ve 2014 yılından bu yana Kayseri Maarif Müfettişleri Koordinatörü yardımcılığı ve Maarif Müfettişleri Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

”Google
13 Beğen