Teknobu

Avg Cleaner Pro Apk İndir – Temizleyici – Hızlandırıcı 2021


Avg Cleaner Pro Apk İndir – Temizleyici – Hızlandırıcı 2021

Avg Cleaner Pro Apk İndir – Temizleyici – Hızlandırıcı 2021

Telefonunuzu temizlemek, hızlandırmak, pil tasarrufu yapmak mı istiyorsunuz. Avg Cleaner Pro Apk‘yı ücretsiz olarak web sitemizden indirebilirsiniz.

AVG Cleaner Pro Apk : Yeni bir android telefon aldığımızda, herhangi bir uygulamayı ve görevi sorunsuzca çalıştırması için en iyisini seçmek isteriz. Ama sadece gereksiz dosyaları temizleyerek eski android cihazınızın performansını artırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Okumaya devam edin, avg cleaner pro apk 2021’i kullanarak android cihazınızı nasıl hızlandırabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğim .

Android, toplam mobil pazarın% 75’ini kaplayan, dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir. Esnekliği ve günlük güncellemeleri nedeniyle, her gün android kullanan 2,5 milyarın üzerinde aktif kullanıcı var.

Android üzerine herhangi bir uygulama kurduğumuzda hafızadan biraz yer kaplıyor. Ancak bir süre kullanımdan sonra, bu uygulama önbellek ve çerezler gibi bazı gereksiz dosyalar oluşturmaya başlar. Bu da androidin performansını yavaşlatıyor.

Önemsiz dosyaları temizlemek için oyun mağazasında çeşitli uygulamalar bulunmaktadır, ancak AVG Cleaner Pro apk‘nın bunların arasında en iyisi olduğunu buldum .

Avg cleaner, ücretsiz bir uygulamadır, yani oyun mağazasında ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak tam özelliğine erişmek için profesyonel aboneliklerini satın almamız gerekir.

Ancak bugün, bu mükemmel uygulamayı kullanmak için hiçbir şey ödemek zorunda kalmamanız için Avg cleaner pro ücretli apk’yi ücretsiz olarak paylaşıyorum .

Avg Cleaner Pro Apk
Avg Cleaner Pro Apk

Avg Cleaner Pro Apk Nedir ?

AVG Cleaner Pro Apk, pil tasarrufu, güçlendirici, önbellek temizleyici ve çok daha fazlası gibi tüm premium özellikleri ücretsiz edinebileceğiniz resmi avg Cleaner’ın premium bir sürümüdür.

Bu Yazımızda Okuyun :   İşte Koronavirüste Yeni Önlemler Açıklandı

Herhangi bir android uygulamasını uzun süre çalıştırdığımızda, bu bazı önemsiz dosyalar ve önbellek dosyaları oluşturur. Bu gereksiz dosyalar işe yaramaz ve çok fazla bellek alanı tüketir ve bu da sonunda genel cihaz performansını düşürür.

Ayrıca bir selfie aşığıysanız ve fotoğrafa tıklamayı sevdiyseniz ancak silmeyi hep unuttuysanız, avg cleaner pro mod apk tam size göre.

 • Yinelenen fotoğrafları otomatik olarak silin
 • Eski ve spam çağrı geçmişini temizleyin
 • Gereksiz dosyaları akıllıca kaldırın
 • RAM’i artırın
 • Pil ömrünü uzatın
 • Büyük dosyayı analiz edin ve etkili bir şekilde yönetin
 • Otomatik temizleme hatırlatıcıları

1 milyondan fazla kişi, avg cleaner pro ücretli apk’nin android telefonlarının hızını artırdığını ve resimlerini, kullanılmayan uygulamaları ve kullanılmayan dosyaları yönetmelerine yardımcı olduğunu inceliyor.

Avg cleaner ücretsiz sürümünü kullanırsanız, bazı reklam sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz, ancak AVG Cleaner Pro aboneliğiyle hiçbir zaman bunun gibi bir sorunla karşılaşmazsınız ve ücretsiz olandan daha fazla özelliğe sahiptir.

AVG Featured 2

AVG Cleaner Pro Apk Uygulamasının Temel Özellikleri:

✔ Önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırın – Yer kazanmak ve performansı artırmak için önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırın

✔ Daha fazla depolama alanı edinin – Gereksiz dosyaları kaldırın, uygulamaları kaldırın ve bozuk veya istenmeyen fotoğrafları ve videoları silin.

✔ Performans İyileştirme – Önbelleği temizlemek, gereksiz dosyaları gidermek ve cihazınızı yavaşlatan uygulamaları (RAM temizleyici ve bellek güçlendirici) belirlemek için bir temizleyici kullanın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Soğuk Cüzdan Nedir, Soğuk Cüzdan Nasıl Alınır? En Güvenilir Soğuk Cüzdan Hangisi 2021

Daha uzun pil ömrüne yardımcı olur – Temizleyicinin pil tasarrufu işlevi, cihazınızın pil ömrünü uzatır.

✔ Arka Plandaki Uygulamaları Kapatın- Pil ömrünü uzatmak ve mobil veriden tasarruf etmek için arka plan uygulamalarını devre dışı bırakın

✔ Telefon sistemi hakkında – Telefonunuz hakkında bilgi gerektiren bir ekranda

✔ Dosya Yöneticisi – Akıllı dosya yöneticileri ve çöp toplayıcıları, Android cihazınızın performansını artırmak için görüntüleri, dosyaları ve uygulamaları analiz edebilir

✔ Önemsiz Temizleyici – Cihazınızdan gereksiz dosyaları kaldırın. Önbellek ve uygulama verileri

AVG Cleaner Pro Apk, daha uzun pil ömrünün keyfini çıkarmanıza, Android cihazların gecikmesini önlemenize, gereksiz dosyaları silmenize ve düşük kaliteli veya yinelenen fotoğrafları otomatik olarak algılamanıza olanak tanır.

AVG Cleaner Pro Apk – Memory (RAM) Booster and Junk Cleaner, daha fazla depolama, daha iyi performans ve daha uzun pil ömrü sunan akıllı bir analiz ve temizleme uygulamasıdır.

Güçlendiriciler, çöp toplama, önbellek temizleme, pil tasarrufu, çöp toplama ve uygulama kaldırma özellikleri aşağıda listelenmiştir:

Aşağıda, hoşunuza gidecek bazı diğer özellikler verilmiştir:

 • Tek tıkla hızlı temizleme
 • Otomatik hafıza güçlendirici
 • Gereksiz fotoğrafları kolayca analiz edin
 • Pil ömrünü uzatın
 • Arka plan uygulamasını otomatik olarak temizle
 • Reklamsız
 • Mobil veri tüketimini yönetin

AVG Cleaner Pro Apk Mod Özellikleri

 • PRO özellikleri Kilidi Açıldı
 • Reklamlar Kaldırıldı
 • Promosyon Uygulamaları devre dışı bırakıldı
 • Analytics devre dışı bırakıldı
 • Etkinlikten tüm reklamlar ve hizmet çağrıları kaldırıldı
 • Zipalign tarafından optimize edilmiş grafikler.
Bu Yazımızda Okuyun :   2021 Yılında Netflix Abone Sayısı 200 milyon Kişiye Ulaştı

AVG Cleaner Pro Apk İndirme Bağlantısı

Downlaod APK 300x55 18

İnsanlar da Soruyor (SSS)

Biliyorum, şu anda akla gelen birçok soru var. Aşağıda ziyaretçilerimin bana sorduğu bazı soruları yanıtlıyorum. Bu ortalama temizleyici apk ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yorum yapabilirsiniz. Çözmeyi çok isterim.

Avg cleaner pro crack apk kullanımı güvenli midir?

Evet, avg cleaner pro apk% 100 güvenli. Düşünürlerde paylaştığım herhangi bir premium uygulama şahsen benim tarafımdan kontrol ediliyor. Testimi geçtiyse, hepinizle paylaştım.

Bu nedenle, bu en iyi depolama temizleme uygulamasını indirmeyi merak etmeyin.

Bu profesyonel mod apk’de ne elde edeceğim?

Bildiğiniz gibi avg cleaner ücretli bir uygulamadır. Pil profili, otomatik hatırlatıcılar gibi bazı harika özellikler yalnızca profesyonel kullanıcılar için mevcuttur.

Bu avg temizleyici hileli mod apk’yı kullanarak, tüm bu pro özelliği ücretsiz olarak alacaksınız. Aşağıda, bu profesyonel apk’de aldığınız bazı özellikleri listeliyorum.

 • Premium özelliklere ücretsiz erişim
 • Reklamsız Deneyim
 • Gizli önbelleği temizle
 • Temaya ücretsiz erişim

Düşük kaliteli cihazımda kullanabilir miyim?

Evet, android için avg cleaner pro apk, bu tür cihazlar için özel olarak yapılmıştır. Bu uygulamayı android sürüm 5.0 veya üzeri olan herhangi bir android cihazda çalıştırabilirsiniz.

Birçok kişi CyanogenMod, AEX ve diğerleri gibi gümrük ROM’ları kullanır. Ancak ne yazık ki bu uygulama özel ROM’u desteklemiyor. Yine de özel ROM’unuza yüklemek istiyorsanız, ROM forumunda talep edersiniz.

”Google
15 Beğen