Teknobu

Avakin Life Mod Apk – PC Son Sürüm (Para Set Xp Kanat Hileli) 2021


Avakin Life Mod Apk – PC Son Sürüm (Para Set Xp Kanat Hileli) 2021

Avakin Life Mod Apk – PC Son Sürüm (Para Set Xp Kanat Hileli) 2021

Avakin Life MOD APK , Para, Xp,Kanat, Emoji gibi her şeyin kilidini açıp sınırsız alacağınız ve kişisel Avatar oluşturmanıza izin veren bir oyundur. Avakin Life Mod APK Avakin Life MOD Sürümünü paylaşıyoruz.

Yani bu oyunu buradan indirebilirsiniz. Günlük hayattan sıkıldınız mı? Bazen aile sizi azarlıyor ve bazen ev ödevinin baskısı zihninizi daha da kötüleştiriyor ve şimdi hayatınızı istediğiniz gibi yaşamak mı istiyorsunuz? Merak etmeyin, Ben bugün size bir kez daha Teknobu.net sitesinde Avakin Life Mod APK adlı bir oyunun yazısını sizlere paylaştım getirdim.

Ailenizde hiç kimse sizinle aynı fikirde değilse ve ne zaman sizi dinlemesini istiyorsanız, ancak düşüncelerinize değer vermiyorsa ve sonra arkadaşlarınıza gidip planınızı onlarla paylaşırsanız ve onlar da sizi dinlemeyi reddederse . Bütün bunlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Bütün bunlar neredeyse herkesin hayatında olur. Hayatında da benzer bir şeylerin döndüğünü biliyorum, bu yüzden bu oyunu seviyorsun. İşte bu yüzden Avakin Life Mod APK’sini indirmek istiyorsunuz .

İhtiyacınızı gördükten sonra, Avakin Life 2021’nin bu yazısını yazdık (MOD Menüsü, Kilidi Açıldı). Avakin Life Hileli Oyunu hakkında özellikleri ve nasıl indirileceği gibi tam bilgi alacağınız. Öyleyse önce Avakin Life 3D Virtual World APK’nın ne olduğunu öğrenelim. Ondan sonra size nasıl indireceğinizi anlatacağım.

Avakin Life Mod Apk
Avakin Life Mod Apk

Avakin Life MOD APK – 3D Sanal Dünya

Avakin Life, yeni bir dünya inşa etme oyunudur. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve hayatınıza sonsuza kadar güzel anlar katabileceğiniz.

Bu, herkesin günlük hayatını güzel, harika ve mutlu kılacak böyle bir kapıdır. Kötü bir ruh hali ile girdiğiniz yer. Ama bu kapının içine girer girmez. Sonra yeni bir hayat hissedersiniz. Gerçek hayatta yapamayacağınız, dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Netflix Premium Apk Türkçe İndir 2021

Avakin Life’ın tamamen size ait farklı bir dünyası var. Senin seçiminle her şeyin olduğu yerde. Kimse seni bir şey yapmaktan alıkoyamaz.

Bu oyunda olduğu gibi 3 boyutlu bir sanal dünya yaratabilir ve Avakin Life avatarınızı oluşturabilirsiniz. Sanal arkadaş edinebilirsiniz. Siz de bu oyunda kişisel dairenizi oluşturabilir ve içinde partiler düzenleyerek, dans edip öpüşebileceğiniz yerlere arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Avakin Life oyunu Second Life’ınız olarak adlandırılabilir.

Ancak bu oyunda eksik olan bir şey var, tıpkı sadece 3 See dans ifadesine sahip olduğunuz gibi. Bunları artırmak için Uygulama İçi Satın Alma yapmanız gerekir. Aynı şekilde, daha birçok özellik içinde Ücretli tutulmuştur.

Ama endişelenmene gerek yok. Çünkü bu yazıda sizler için sınırsız Avacoin, sınırsız emote ve sınırsız coin elde edeceğiniz Avakin life MOD APK’yı sizler için getirdik, böylece istediğinizi satın alabilirsiniz.

Avakin life Hacked Version ayrıca size tüm premium özelliklerin kilidini açacaktır. Bu da oyundan daha çok keyif almanızı sağlayacak. Öyleyse biraz Avakin Life MOD APK 2020 hakkında bilgi sahibi olalım.

Avakin Life MOD APK Nedir

AVAKIN LIFE 3D Sanal Dünya oyunu, Lockwood Publishing Limited tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Bu, Android ve iOS için kullanılabilen bir Simülasyon Video Oyunudur. Ancak PC’de de oynayabilirsiniz. Bu oyunun Hacked sürümüne Avakin Life MOD APK denir. Orijinal Avakin Life APK’sı değiştirilerek oluşturulur.

Kısacası, Avakin Life oyununun değiştirilmiş sürümünde tüm premium özellikler ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. İşte bu yüzden bazı bilinmeyen geliştiriciler bu oyunu geliştirdi.

Avakin Life MOD APK’da kendi mekanınızı giydirebilir ve dekore edebilirsiniz. Avakin Life gibi ikinci hayatınızda açık daireleri ziyaret edebilir, evcil hayvanlarınızla ilgilenebilir, yeni kıyafetler inşa edebilir, seviye atlayabilir, animasyonlar kullanabilir, mobilya satın alabilir ve çok daha fazlasını ücretsiz yapabilirsiniz.

Genel olarak, hayatınızı mutluluk ve heyecanla dolduracak harika bir oyundur. Harika değil mi?

Sanırım şimdi bu oyunu indirmek istiyorsunuz. Elbette DivyaNet’ten Avakin Life MOD APK’yi indirmelisiniz ancak indirmeden önce, aşağıdaki tabloda yazmış olduğumuz telefonunuzda hangi telefona sahip olmanız gerektiğini ve ne kadar internet verisi olması gerektiğini bilmelisiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Rise Of Kingdoms Mod Apk İndir 2021 Para Hileli

Avakin Life Mod APK Özellikleri

Oyunu indirmek için verilen bilgiler yeterlidir. Ama Avakin Life Mod APK hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz ve Avakin Life’ınızın tadını tam anlamıyla çıkarabilmeniz için özelliklerini paylaşıyorum. Bu arada, bu oyunu indirmen gerektiğine karar vermiş olmalısın.

Confuse iseniz ve Avakin Life APK’sını indirip indirmeyeceğinizi merak ediyorsanız. Ancak% 100 Garanti ile söylüyorum, aşağıda verilen özellikleri okursanız bu oyunu indirmeden devam edemezsiniz.

Hem bilge hem de açıklama Avakin Life MOD özelliklerini listeledik. En kısa sürede özellikleri öğrenmek istiyorsanız listeyi okursunuz. Daha derinlemesine bilgi edinmek için açıklamanın tamamını da okuyabilirsiniz.

 • Zengin Güzel 3D Grafikler.
 • Ücretsiz bir iş bulun ve büyük para kazanın.
 • Bizimle sosyalleşen dünya çapındaki oyuncuyla oynayın.
 • Kendi hayalinizdeki evi tasarlayın.
 • Avakin Life Mod Sınırsız Para ve Elmas.
 • 100+ Farklı Seviyenin Kilidi Açıldı.
 • İnsanlarla tanışın ve sohbet edin.
 • Mükemmel tarzınızı seçin.
 • Avakin Life Sınırsız nakit, para ve beceri.
 • Kendi farklı avatarınızı oluşturun
 • Milyonlarca Benzersiz stil seçeneği
 • Avakin Life Set hilesi,
 • Avakin Life XP Hilesi,
 • Avakin Life Para Hilesi 2021,
 • Avakin Life kanat hilesi,

Avakin Life Mod APK Nasıl İndirilir Ve Kurulur

Avakin Life Mod APK’sini nasıl indireceğinizi duyduğunuz anda çok heyecanlanmış hissediyor olmalısınız. Doğru mu söyledim Avakin Life Cheat APK çok iyi bir oyun olduğu için bu gerçekleşmiş olmalı ve bu oyunu indirmek de zor değil. Bir android telefona kurabilmek için Teknobu.net’te verilen bu birkaç adımı izlemeniz yeterlidir.

Not – Verilen adımları izlemeden önce. android telefonunuzun bilinmeyen kaynak ayarlarını etkinleştirin. indirme sırasında da etkinleştirebilirsiniz.

Adım 1 – Öncelikle Avakin Life APK’sinin play store sürümünü kaldırın ve indirmeye başlamak için aşağıda verilen indirme düğmesine tıklayın.

Adım 2 – İndirme düğmesine tıkladığınızda, bu Kırık sürümün doğrudan indirme bağlantısını göreceğiniz indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 3 – Bu doğrudan bağlantıya tıklayın ve birkaç dakika içinde oyun dosyanız telefonunuzda olacaktır. Şimdi sadece kurmanız gerekiyor.

Adım 4 – Avakin Life Crack APK Dosyasını bulmak için dosya yöneticinizdeki indirme klasörünün tarayıcınızdaki indirme bölümünü kontrol edin. Yüklemek için o dosyaya tıklayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Zero City Mod Apk Son Sürüm İndir 2021

Bu kadar. Şimdi bir şey yapman gerekiyor. Telefon ekranınızı kontrol edin. Avakin Life MOD APK simgesini görebileceksiniz . Oynamaya başlamak için buna dokunun.

download 26

PC için Avakin Life APK İndir

Oyun sever misiniz, ancak her oyunu PC’de oynuyorsunuz ve PC’nizde Avakin Life oynamak mı istiyorsunuz (Windows 7, 8, 8.1, Windows 10)? Endişelenmeyin, kolayca da yapabilirsiniz.

 • İlk önce PC’nize herhangi bir Android Emülatörünü indirin, başka bir deyişle, Bluestacks For PC’yi buradan indirmenizi önereceğim.
 • Bluestacks’ı indirdikten sonra açın ve içinde Avakin Life’ı arayın.
 • Önünüzde yükleme seçeneğini görebileceksiniz, buna tıklayın ve PC’nizde Avakin Life APK’sinin tadını çıkarın.

Avakin Life Mod APK SSS

Aşağıda en sık sorulan sorulardan bazılarını yazdık. Bununla biz de cevaplar verdik. Herhangi bir sorunuz varsa yorum yapın, biz de cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Avaking Life Hacked apk kullanmak güvenli midir?

Evet, DivyaNet’te kullanımı güvenli olmayan herhangi bir modifiye uygulama yayınlamadığımızı size daha önce söylemiştim. Öncelikle her crack apk’nın tüm detaylarını sizin için kontrol ediyor ve sonra burada yayınlıyoruz.

Avakin Life Oynaması Ücretsiz mi?

Evet, ücretsizdir ancak yalnızca Avakin Life Modded sürüm APK’sini indirirseniz, aksi takdirde tüm premium özellikleri kullanmak için orijinal apk’de Uygulama İçi satın alma seçenekleri vardır. Yani para harcamak istemiyorsanız Avakin Life Cracked APK’yi indirin.

Avakin Life Apk Mod’u masaüstünde oynayabilir miyim?

Avakin Life Apk Mod sürümünün PC sürümü yoktur, ancak yine de PC için Avaking Life MOD’u istiyorsanız. Öncelikle Masaüstünüze Android emülatörü kurmanız gerekir, bunun yardımıyla Avakin Life For PC’yi indirebilirsiniz .

Sonuç

Sonuç olarak, Avakin Life Hack APK’nın özelliklerini ve oynanışını tam olarak açıkladık . Avakin Life oynayarak oyunun geri kalanını tanıyacak ve O zaman onu daha iyi anlayacaksınız. Çünkü herhangi bir çalışmayı okumaya kıyasla pratik yaparak daha etkili anlıyoruz. Umarım oynamaya başladığınızda bu oyunu beğenirsiniz. Peki, gönderimizin yorum bölümünde bize nazikçe anlatmanıza ne kadar yardımcı oldu.

Avakin Life Mod APK’yı indirirken herhangi bir sorun yaşarsanız da sorununuzu bizimle paylaşabilirsiniz Avakin Life Hacked APK’nın en son sürümlerini almak için bu sayfayı lütfen Yer İmlerine ekleyin.

”Google
22 Beğen