Teknobu

Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak ??


Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak ??

Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak ??

Attack on Titan 5. sezon ne zaman çıkacak, çıkış tarihi ne zaman olacak gibi sorular oldukça fazla sorulmakta işte Attack on Titan 5. sezon çıkış tarihi.

Attack on Titan , şu anda dünyanın en popüler şovlarından biridir. 4. sezon sona ererken, hayranlar Attack on Titan sezon 5’in ne zaman çıkacağını öğrenmekle ilgileniyor. Japon yapımı olan bu anime dizisi, 7 Nisan 2013 yılında ilk gösterimi yapmıştı. Toplamda 4 sezon ve 76 bölümden oluşan dizi, IMDb üzerinden 8,9 puan almayı başardı.

Aşağıda Attack on Titan 5. sezon çıkış tarihi, fragmanı, özeti ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenleri paylaştık .

Attack on Titan 5. Sezonu Çıkacak mı?

Attack on Titan 5. Sezon

Ne yazık ki, henüz Attack on Titanın beşinci sezonu yok.  Attack on Titan beşinci Sezonu yapma planları yok gibi görünüyor .

2019’da Attack on Titan , dördüncü ve son sezon için yenilendi. Dizinin son sezonu olan dördüncü sezonla plan devam ediyor gibi görünüyor.

Ancak hepimiz biliyoruz ki tüm TV şovları, özellikle Attack on Titan gibi çok sayıda takipçisi olan TV şovları Bu gösterinin beşinci sezon için geri dönme olasılığı her zaman vardır. Yeterli fan desteği ile kesinlikle mümkündür.

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi Evde Saç Açıcı Nasıl Yapılır? 2022
Attack on Titan 5. Sezon
”Google
8 Beğenmekten Vazgeç